bugün

Bilmem kaç bin yillik tarihinizde kuramadiginiz gibi gene kuramayacaksiniz. Selocana cevabimdir.
Denemesi bedava. Bekliyoruz, buyrun bakalım.
ülkücü kardeşlerime bu konuda katılıyorum ne kadar bir tük solcu olsam da pkk nın yaptığı ırkçılık, faşizmdir amerikaya çalışan birinden sosyalist olmasını bekklemeyiz değil mi? bugün bir Diyarbakırlı vatan evladın da şehit oldu annesi feryat etti ben de kürdüm bir karınca bile incitmedim diye o ana oğlunu tsk ya göndermiş bir ana kendinize gelin terör örgütü kendinize gelin bu vatan türklerindir türkiyeyi sevenlerindir kardeşçe yaşamak isteyenlerindir yıllardır ekmek yediği vatana sevdayla bağlananlarındır etnik kimliği ne olursa olsun türkiyeye sevdalananların vatanıdır.
bırakınız kursunlar efenim. mesela gidip amerika'da kursunlar, hem orada arazi geniş, 51 tane devlet var 52. olurlar arada kaynar gider belki. ya da gidip avrupa'nın göbeğinde kursunlar. onlar da alışık hem irili ufaklı birçok devlet var; andorra, vatikan, monako, lihtenştayn, san marino... yok illa burada, bu topraklarda kurmak istiyorlarsa, biz zaten beraber! kurduğumuz devlette yaşıyoruz. kimse bana biz çok çektik martavalını okumasın.
Sen ancak buradan cevap verirsin. Git burada entry gireceğine o zaman savaş, kurmasınlar. Oh ne güzel sen rahat o rahat bu rahat, sadece yaptırmam ettirmem. Eee her gün bir sürü asker ölüyor?

Evet zaten hep böyle değil midir? Böyle konuşanlar ülkesi için canını verecek insanlar olur, canı alınana da şehit denir el üstünde tutulur sözde! Ama iki gün sonra kimse hatırlamaz. Samimiyet'sizsiniz' hihi..

Edit: dünyanın eksisini de alsam fikrim bu. sizi eleştiriyorum, eleştirmeye devam edicem. Siz sadece boş atıp tutan insanlarsınız. Hep öyle kalıcaksınız.
Ama asker oluyor :(( diyenler yarin yunan egeyi isteyince aman sehit olmasin diye verirsiniz. kurtlerle takila takila vatansiz olmussuniz.
devlet yerine esek verelim gulum.
Bunu söylemene zaten gerek yoktu ki knk sen böyle söyleyince onlar bi ihtimal olur mu acaba diye düşünüyolar, gerçi düşünse de bi sik olmaz da.
Yüzünü bir yık kendine gelirsin, ondan sonra dünyaya kafa tutacakmışta, suriyeyi bırak türkiyeyi kaybetmede. Trilyon tl silahlara harca ondan sonra niye uzaya cıkamiyoruz.
bunun için bir bok yapmanıza gerek yok muhteremler. asırlardır kimse devlet kurmayın demedi zaten adamlara.

onlar sadece yiyip sıçıp sikiştiler ve bugün ermenilerin ve sömürgeci devletlerin kuklası oldular.

bi bok yapmasanız da devlet kuramazlar zaten.
asla kuramayacaksınız agalar asla izin vermicez.
Bence kürtlere devlet kurdurtmalıyız çünkü onlar anadoluyu üreme yoluyla ele geçirmeden biz onlara devlet kurmaları için müsamaha gösterip batıdaki tüm kürtleri kuracakları devletçiklerine postalamalıyız.
iyi halt yiceksiniz.
bizim çabalamamıza gerek yok.

etek giyen ibnelerin devlet kurduğu nerde görülmüş.
dünyada bir tek kürtler olsa yine devlet kuramaz amk k*rtleri.
Ciddi ciddi kurulduğundan Haberi yok galiba lan milletin. Hatta ankara da asker-polis selam durdu bayrağına devlet başkanına esas duruşunu gösterdi.