bugün

garip bi şekilde dünyanın nereye gittiğini düşündüren fetva. insan ayrımı yapan bir insan değilim, kesinlikle. düşünmedende edemiyorum ama bunlar insan mı yoksa hayvan mı ?
http://www.haber3.com/kur...tvasi-haberi-2103589h.htm
bir orospu analinin sozleri..
beynini sikeyim bu açıklamayı yapanın. ayrıca bunu destekleyen türk ün de amına koyayımdır. saçma salak ırkçı kinlik işte.
(bkz: bozacının şahidi şıracı)
bir başka orospu çocuğu fetvasında görüşmek üzere, sizi fazla bekletmeyeceğimize emin olabilirsiniz...
sapıklığın boyutunu biraz daha yukarı çeken beyanat. yine söylüyorum zihniyetinizi s......m

edit: bunu kötüleyen adamları anlamıyorum. yani onlarda mı katılıyor kürt kadınlarına tecavüzün helal olduğuna.
kesin bir şekilde doğrulanmış değil.şimdilik bir iddia. ama doğruysa ordaki yönetimin ne kadar kalleşleştiğini gösterir.
bir kısım alim geçinenlerin iddiasıdır. lan tecavüz helalse zina sünneti seniyyedir bu mantığa göre.
kck ve anf'yi kaynak alabilecek kadar düşmüş birileri var artık.

lan yarraam, kck ve anf zaten poköküdür. kafanız mı güzel, direkt imralı canisi ya da recep tayyip erdoğan'ın ağzından verseydiniz bari.
yıl olmuş 2013 hala nelerle uğrasıyoruz denilecek hadisedir.
iki tür embesil barzoyu görüyoruz

a - hemen olayı geleneksel "öteki" olan türklerin üzerine yıkıp "faşikler uvaaa" diye zırlayan tekkaşlılar

b - kck ööle şey demez babocular...

bak burda ne var;

(bkz: kadına tecavüz kürt aşkının gelişim kanunudur)

bu da akpkk ve cemaatin kankası, bazı maymunların önder dediği öcalan bakterisinden...

özeleştiri yapmayın sakın. rezilliğiniz çıktıkça her boku türklere yamamaya çalışın. karanlığınızda, ilkelliğinizde ve vahşetinizde boğulun.

bu da bonus;

(bkz: kürt kadınlar neden kendilerini yakıyor)
kadın denen varlık "analarınız"...
dünya üzerinde kadınları uzaktan bile olsa arada kaynatmayan bi oluşum var mı? ben neredeyse hiç rastlamadım...
din olayları girer işin içine kadına olan olur.
modern hayat gelir kafalar açılır * kadına orospu denir,göbeğini açtı,yan baktı.
yok kafanı açtın dolaştın kapadın dolaştın,yok hamile gezdin...
eskiden toprak işgallerinde ilk zarar gören yine kadınlar.
hani bu fiziksel güçsüzlük sürekli düzenlerin en tepesinde olan erkekleri ne kadar acımasız yapabiliyor.

afedersiniz ama kürtte olsa arnavutta olsa hatta ingilterede kraliçe bile olsa eminim "amlılık" her yerde çok zor.
he yavrum he. he fetva he.

islam'ı çok değil, elementary seviyede bilen bir çocuğun bile itibar etmeyeceği, inanmayacağı yalan dolan. sırf ortalığı karıştırmak için atılan yem. yiyen yesin afiyetle.

sözkonusu olayın haberinde, böyle bir sözümona fetvayı kimin, ne zaman, nerde verdiğine dair bir bilginin olmaması da bunu haber yapan sitenin ne boktan bir yer olduğunu gösterir. aha benden de bir fetva; isim vermeden bunu da haber yap haydi: o haberi yapan lavuğa eşşek sudan gelene kadar zopa atılması caizdir. hadi bakalım, kolay gelsin.
böyle bir fetva(şayet varsa) veren din görevlisine tecavüz helaldir.
yalandır. *
haberi okudum ne bir fetva ne de bir imam ismi gördüm. böyle bir habere yer verilmesi hem ramazan ayına hem de bir cuma gününe denk gelmesi art niyetli bir davranışın göstergesidir.
Abdullah Öcalan'a verilmiş fetva sanırım yoksa adam dağa çıkardığı çocukları neden kutsasın?
Nasil insanlarsiniz siz! midemi bulandiriyorsunuz.