bugün

football manager ya da medieval total war ayrıntılarına kapılmak da rahatlatıcı ve düşünceleri dağıtma imkanı vericidir.
31 çekmektir.
Kulaklıkları takıp, kendim ve evrenle baş başa kalmak.
kulaklıkları takıp yabancı rock ve metal müzik dinlemektir. deşarja yardım eder biraz.
15 gün işsiz kaldım ve evde olmaktan, bir şey yapmamaktan aşırı canım sıkıldı. Depresyonunuzdan daha büyük bok onu düşündürtmüyor. Mesela 15 günlük işsizlikte gömülü dişi aldırdım 10 günü o kadar ağrılıydı ki kötü şeyleri düşünemedim. Yeni mutfağa başladım o kadar berbat ki depresif şeyler düşünemiyorum. Hep acaba daha fazla ne olabilir diyip şaşırmaya devam ediyorum. Depresyon dışındaki stres ve baş etme mekanizması kesinlikle dikkat dağıtıyor.
rakı
en az bi 70 liği var.
hiçbir şey. kötü hissediyorum zaten, canım neden bir şey yapmak istesin..
alkol en yakın ve tek dostumdur.
ılık bir duş alıp tazelenmektir. gerisi çorap söküğü gibi gelir.
Bazen öfkeyle davranıp olmadık insanlarla muhatap olabiliyorsunuz.Dua ediyorum ve kendimi toplamaya çalışıyorum.
kitap okumak.

öfff sıktı bu edebiyat halleri falan diyebilirsiniz ama kitap okuyarak üstesinden gelemeyeceğiniz dert yoktur bence.
fırını kürdan ve kulak pamuğu ile temizlemek.
uyumak, sigara içmek, yalnız başına gezmek.
Kendimi seviyorum ben. Ne kadar da güzelim diyorum oohh sefam olsun kimse beni üzemez diyorum. Üzüntü kaynaklarını hor görüyorum jdkdkdk
Bir yerlere kaçmaktır , ama şehir olarak değil . Bir deniz kenarı olur , bir boğazım olur , bir galatam olur .
iyi hissedene kadar ağlamak.
Sigara üstüne sigara.
(bkz: Montla sıç)
Eskiden saat kaç olursa olsun dışarı çıkıp koşuyordum ihtiyarladım yapamıyorum artık.
Şimdi kötü hissettiren konu hakkında uzun uzun düşünüp daha hızlı ihtiyarlaşıyorum.
Siz yapmayın.
Mutlu hissettiğin anları hatırlamaya çalışmak.
En güzel terapi.
Yorganı başına çekip ölmeyi beklemek.
Uyumak...
Tutunmamaya çalışıyorum hiç bir dala, çünkü nereye tutunsak elimizde kalıyor..
Düşünüp düşünüp daha kötü hissetmek.
Daha da kötüsünü düşünmek.

Ve bu daha da kötü yapıyor. Yapılmamalı.