bugün

Köpeklerin cinsel hayatta aslında ne kadar çılgın ve tabularından kurtulmuş olduğunu gösterir.

Mesela sizler, ey değerli sözlük yazarları, Sizler hiç misyoner pozisyonunda sevişen köpek gördünüz mü? Hayır, görmediniz tabii ki de! Göremezsiniz de zaten. Hiçbirimiz göremeyiz. Neden? Çünkü köpek ırkı, hayattaki bütün gerici düşünceleri, önlerine çıkan bütün tabuları yıkıp geçmiş asil bir ırktır. Medeniyetin gelip ulaşabileceği en son seviye köpek olmaktır. Zaten dikkat ederseniz bütün köpekler çıplaktır. Çünkü çıplaklık medeniyettir.
evet o da çok özlemiş seni bi ara gelip sahilde patilerimizi birbirine tokuşturalım diyor, ikide bir kemiğini çalıyormuşsun garibanın çok hırladı bu konuda.
üretememişler.
köpekler zeki canlılardır. kendilerine rahibe pozisyonu dahi öğretilebilir. bilmemek değil, öğrenmemek kabahattir.
tutucu olduklarındandır. 69 felan yapsalar da olur aslında.
fantezi dünyalarının oldukça geniş olduğunu gösterir.
(bkz: kamasutra) teknolojisinden bihaber köpeklerdir.
(bkz: bir misyonerin hep misyoner pozisyonunda sevişmesi)
Tabularından kurtulup Cinsel özgürlüğü doyasıya yaşadıklarını gösterir.
- hayır biz hep misyoner pozisyonunda sevişiyoruz! (köpek)
Seks devrimini insanlardan önce devirmeyi başardıklarını gösterir.
Belgesellerde fillerinkinin izlenmesi ilginç bir tecrübe olacak olan style'dır. Ferhat'ın dağı delmesi hava civadır. Büyüklerimizden ve filmlerden önce sokaktaki köpekten öğrendiğimiz positiondur. E tabii köpek bu, hayatı boyunca koşmuş, içki yok, sigara yok, toplantı yok, arkadaşlar maç seyretmek, güneş altında yanmak yok. Benim gördüğüm ve mahalle bakkalının oha dediği, cinsinden olsa gerek çok seriydi.
Köpekliktir.
insanı hayretler içinde bırakan durumdur. arada farklı pozisyonlar denemek lazım.
fizikleri gereği misyoner pozisyonu deneyemezler. tübe tübe gece gece neler yazıyorum ya.
sevişme bir süreç ve sadece doggy style sevişmiyorlar.
hayvanların günahını almayalım.
https://www.youtube.com/watch?v=rdeFvgYdnu8

edibüdü: sözlük formatı gereği bilgi içerikli başlığı tanımlayan entry girilmiştir.
Köpekler sevişmesin lütfen, Köpeğimin cinsel organını gördüğüm gün travmam sahiden. küçük pofuduk bir hayvanın nasıl cinsel organı olabilir duygusu o kadar korkunçtu ki, pozisyona girmek istemiyorum bile.* konu hayvanların cinsel yaşamı olunca hitler'e bağlıyorum ; sadece insanlar sevişmeliymiş gibi geliyor.

Sapık yunusun tecavüzüne uğrayan kafasız çinekop için saygı duruşu : https://youtu.be/3HqBcYqb4Ak