bugün

kahverengi gözlü * how i met your mother dizisi hayranı, aileside ortanca evlat olan, araçlara takılmayan ve son olarak da hoşgelmiş altıncı nesil yazar. *

dosyalar ektedir:

(#5093121).jpeg (#5062495).doc (#5096393).pdf
(bkz: quidditch) *
6. nesil kırılgan yazar. kendisi üzerinde yaptığım bir deney neticesinde ne kadar iğrenç bir insan olduğumu gözlemledim. kendisine sevimli bir hayvan ismiyle hitap ettiğim için kendisinden özrü bir borç bilirim.
beni çapalı insan profiline uymamasıyla şaşırtan aynı lisede okumuş olduğum yazardır. candır. hoşsohbettir.
(#5728281) nolu entrysi ile doğru tespitte bulunmuş kişi listemde olduğu için acaba benim içinde mi böyle düşünüyor sorusunu kendime sormama neden olmuştur.

msnde kendini pazarlayan tipleri yazma fırsatım olmadığından ona ruh verdiği için teşekkürü bir borç bildiğim yazardır.
oldukça kibar altıncı nesil yazarlardan.
(bkz: gel sen ne çektiğimi bir de bana sor) şarkısını hatırlatan yazardır kendisi.
yazılarından anlaşılacağı üzere, ince ruhlu ve nezaket sahibi. nesildaş.
"10990" cevabı ile bilinmezlik zırhının altına kalmış bir maili okumamı sağlayan insan. teşekkür ederim.
kandırmaya çalıştığım yazar.* * * *
beni tedirgin, kısıtlanmış, gergin hissettirdiği kadar rahat, huzurlu, mutlu mesut ve sakin olmamı sağlayan...

insan trafiğinden sıyrılış konusundaki birlikteliğiyle etkileyen.

frappucino içemeyerek proleter tavırlar içerisine giren.

üçüncü davranışla huzurla karışık gizemi barındıran.

erken ayrılılan...
yazıları okuyunca helal olsun '' yaz arkadaşım * '' dedirten
uykunun depolanabileceğine inanan *
ilk üstadım **
genç matematik öğretmeni, öğrencilerin gözdesi, ince yazar.

biz matematikle gırtlak gırtlağa yaşamış bir nesiliz, ondan sorunluyuz. kişisel değil, sadece iş. *
kendisiyle beraber bonny food yemek istediğim yazardır.

(bkz: hem yiyelim hem sevinelim)
üşengeç yazar efendim. yerinden kalkıp karnını doyurmak yerine acından ölmeyi yeğliyor.*
esenlik...
seviyorum yahu ben bunu. valla.

zigon : sen araba alamazsın.
kwidditcher : alnca görürsün. çalışmıyoken sana verip. direksiyonu çevirmene izin vericem.

bir başka yazar benim içim ya öyle böyle değil. yanıma gel artık bak gün saymaya başlıyorum.*
esenlik...
Ömrü yettikçe sözlükte olabilecek ender yazarlarımızdandır,
girdiği uzun entryler okunmaya değerdir.

bu arada, *
tezelden eyeliner çekebilmesini dilediğim yazarcan. *
her an her yerde rastlayamayacağınız incelikte olan, ve bittabi yardımsever olan adaş. yani kısmen adaş. kısmen de meslektaş. hatta hocam desem yalan olmaz.

teşekkürlerimi sunuyorum burdan. yardım çağrıma cevap verdiği için, müzik zevkinden bi gıdım paylaşıp beni mesut bahtiyar ettiği için. entrylerini sapıkçana da olsa takip etmeme müsaade ettiği için.

yalnız ben de iyice emek hırsızı oldum. onun da farkındayım hocam. kpss'ye çalışmadığımın farkında olduğum gibi. merak etme.

hiçbir zaman "bi arkadaşa bakıp çıkıcaktık" bahanesiyle kalbinin kapısının çalınmaması dileğiyle...
akıl danışmanım , bazı şeylere bakış açımı level atlattırıp hayatıma fazladan bir ay katmıştır. bir nevi katalizördür efendim kendisi.
neymiş efendim ben aklını alırım dediğimde görcez genç diyor bana sözüm söz aldılar işte aklını hemde eline verdiğim 2-0 lık fırsatı adeta vakti zamanında babamın telefonunu oyun için isteyip bana verince hep bende kalacağını düşünüp geri aldığında içime çöken his gibi 3-2 yendim. son elde attığım zarlarla amcam msn'de müdür dediğimde anlamışsındır diye düşündüğüm ebedi rakibim. ee alırlar aklını işte böyle demek ki neymiş. ziraatspor :1 matematikspor:0

(bkz: hadi olum kemik)
eli öpülesi abla yazardı ayaklarına kapanıyorum affetsin beni büyük eşşeklik ettim tavlada.
amca faktörümü bu kez terse yatıran yazar yıktı totemimi tavlada. her ne kadar mars edemesede usta işi oynuyor tavla , çamur atmadan geçemicem son elde eleştiri yapılır mı öyle rakibe hemde damarına basarak sadede geldim. ziraatspor:1 matematikspor:2 buna oynayanlar iddaa 'da 72 oranı bildiler 1 'den 2.
kendisine saygılar sunyorum. kitap muhabbeti yüzünden ayrı bi sempati duyuyorum kendisine. *
(bkz: şu belimi bi saramadın ya)***
güncel Önemli Başlıklar