bugün

yedinci nesil çaylak. yakın zaman içerisinde yazar olması dileği ile sabırsızlıkla bekliyoruz kendilerini.

nick hikayesi ise bambaşka bir geyiktir.
ve yedinci nesil hoşgelmiş yazardır kendileri. severek takip edip kaşlarına, gözlerine, saçlarına hayranlıkla bakacağımdır.

senni bulazağııımm.
(bkz: #10001445) hayvan. keşke bir tek ben kınasam. sözlük bayğanları ayakta..
(bkz: evrim yok diyenler önce bunları yanıtlasın/#10011006) yeni yetme yazar. saplandigi dusunceyi bile savunamayacak kapasitede anca bok atsin dursun.

sen bu yolda boyle devam et, evrim laik olan kalmali dostum sana ugramamis zaten.
sesi de ayrı bir güzeldir yazarı.

http://www.facebook.com/#...046373176790&comments
yanlışını düzelttiğim yazar kardeşim.*
hatasını gösterdiğimde teşekkür etti nazik bir arkadaş.
sana ne lan da diyebilirdi. nitekim diyenler var...
prazervatif başlığından sonra; (bkz: arkadaş kürt galiba)
ya sev ya terket ya öv ya döv mantıklı yazar totoşuna kurban. *
nadir olarak arti oy verdigim elemanlardan biri.
(bkz: #10279561)

yusuf yusuf olan yazar. ulan başka isim mi bilmiyorsun..
(bkz: #10399778) bu entry'si ile kendine hayran bırakmıştır.
pis herif.

ben feneri alıyom, adam gidip inter'i alıyo, bu kadar da insafsız olunmaz ki arkadaş. e hadi tamam aldın diyelim, bari 2-3 tane at bırak, 7 tane atılır mı lan allahsız?
sigarayı bırakmamam için elinden geleni yapan anüs veren yazar. gecenin bir vakti şahsımı arayıp " camdan aşağıya baksana " der, pencereden aşağı bakarım ve elinde sigara bana dogru bakarak pufur pufur icine ceker. boyle serefsizdir iste. daha sonrası bana yaşattığı gece aktrasyonu icin kendisine daha detaylı küfür ediyorum..
özgür gündem gazetesinde vakti zamanında yayınlanan efsanevi karikatür kahramanı qırıx kişisinin kurnaz ve pek şirin kardeşi. abisini suya götürüp susuz getirecek türdendir.
(bkz: kuma)
bütün özel hayatımızı ortaya döken, ağzında bakla ıslanmayan, kankamın kankası olan, çenesini bantlayacağımız bir yazar. *
(#13480984) sevgili yazarın zoruna giden nedir anlayamadım.
sayın yazar bulundugum yerde dağ yok benim. ben dağa tırmanmalarından bahsetmiştim, dağa kaldırmak aklıma gelmemişti demekki yaşamadıgım için yaşayan biliyor.
(#13481023) kendi çapında bana ayar verdiğini sanan yazar.
sayın yazar imla hatasını belirtmek ne zamandan beri sözlükte ayar vermek anlamına geliyor.
gülme komşuna gelir başına deyimini bire bir canlandırdığımız yazar.
ben ona güldüm, sustu. sonra o efendilik edip gülmedi bana. böyle de terbiyelidir. *
Kuşadası Ticaret Odası'nın kısaltmasıdır.
Yoneltigim envai cesit soruya buyuk bir sabirla cevap veren yazardir. Yasimi da direkt cakmistir. *
(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)