bugün

ki$i ba$ına dü$en gayrisafi milli hasılası yüksek olan ülke olması mümkündür.
eğer kurtuluş savaşı olmasaydı, büyük ihtimal yazarlarda doğmazdı.
sülalem asla düşman topraklarında kalmayacağı için ya azerbaycan da doğardım yada güney azerbaycan da!
bu ülke olmayacaksa hiç farketmez.
italya... gonya'yı onlara verirlerdi, ben de italyan erkeği olurdum. üff, şimdi sözlükte...

şaka yapıyorum lan, ciddiye almayın.
sanırım şu an italyanlara isyan eden gonyalı hemşehrilerim ile birlikteydim. **
kurtuluş savaşı olsaydı, babam makedonya doğumlu olduğu için muhtemelen orada doğardım. ama annem kim olurdu o zaman? * (bkz: anket la bu)
GSMH si yüksek olmayacak, hatta standart sapma nedeni ile kaale alınmayacak ülke ve ya ülkelerdir. he amk 1. dünya savaşından sonra ya da hemen evvelinde ingilizin fransızın işgal ettiği bölgelerdeki ülkelerin hepsinin GSMH si türkiyeden yüksek.

(bkz: suriye)
(bkz: libya)
(bkz: mısır)
(bkz: yemen)
(bkz: lübnan)
(bkz: libya)
(bkz: ırak)*
zaza islam cumhuriyeti.
sovyetler olabilirdi. ardahan'a yakın ya ondan.
Muhteşem bir savunma ve direniş örneği sergileyerek tüm ülkeye örnek bir şehir olmasaydık -Allah muhafaza- sarkozygillerden olurduk.
(bkz: gaziantep)
almanya olabilirdi. negzel lan. çocuğum olunca para veriyor ülke. i$sizsem de para veriyor. ya$am standartı da gayet iyi.
anadolu'da kurulan fakir ve sömürülen bir ülkede(!) doğardık fakat babamız kim olurdu belli olmazdı.

hede: şükürler olsun o mucizevi zafer kazanılmış. mustafa kemal ve arkadaşları ve askerleri vede orada ölen kürt, türk, laz, çerkez bütün anadolu insanlarına kucaklar dolusu şükran ve sevgiler. sizin hakkınızı nasıl ödeyeceğiz bilmiyorum.
ermeniler gibi ya lübnan'da ya fransa'da yada amerika'da olurduk.
belki de daha güzel bir yerde olurduk.
http://galeri.uludagsozlu...ca%C4%9F%C4%B1-%C3%BClke/
ege bölgesi muhtemelen yunanlılarda olurdu.Ben de yunanistan da doğmuş olurdum.Yunanlı kızlar ufff. (bkz: şaka la bu)
baban kimdi bilemezdin şerefsiz. güzel ülke adına benziyor aslında marş da hazır neyzen'den dj spin that shit, spin that shit.
not:hayal ürünüdür.