bugün

ateşli bir metallica savunucusudur.
komik lan bu yazar.vallahi komik.aynı entryde 13 kere kürtçe bir lehçedir demiş.he böyle diyince kürtçe bir lehçe mi oldu ?
hayır tabiki kürtçede bir dildir.
ama gel de bunu bu yazara anlat.he amk he bi bizim dilimiz gerçek dil,ingilizce falan da türkçeden ortaya çıkmış zaten.hepsi lehçe olm bunların.akıllı olalım akıllı.atamızın peşinden gidelim.
(bkz: güneş dil teorisi)
fakir insanlarla bir derdi var ama bakalım. *
(bkz: #14007298) pkk düşmanı yazardır. pkk' yı sevmeyeni bende severim.
Kemalist, rakısever ve galatasaylı yazar.
Her entrysini dikkatle okuduğum yüce zat. Nicki çok hoşuma gitmiştir ayrıca.
Ne yazık ki bu adamı çekemeyenler, hemen saldırıya geçmiş.
mevye veren ağaç taşlanır azizim ne yapacaksın?
acaba ironi mi yapıyor düşüncelerini oluşturan yazar... takipçisiyiz o ayrı...*
Türkiye'ye dönüp beraber rakı içmek istediğim yazardır.
bu adam haklı.

(#14008039)
ırkçılık, milliyetçilik kavramlarına tutunan yazar.
sorsan fransa'yı boykot edelim der.
ama bilmez ki boykot kelimesi de fransızca, savunduğu milliyetçiliğin doğum yeri de fransa.
dün en çok entry giren yazarlar da ilk sırayı aldığı için , ikinci sırada olmama sebep olan yazar.
o kadar azmetmiştim geçmiş beni.
klavyesine sağlık , yazsın efenim.
bu adam sağlam dedim ben. görüyoruz..
ne ateist, ne de faşist, adamın hası.

adam ülkesini, milletini ve halkını seviyor.
aklınızda bulunsun ki milliyetçilik faşistlik değildir.

doğru yoldasın hacut yürüyek omuz omuza.
fikirdaşım; ardından kırk it havlamayan kurt, kurt değildir. aynen devam, bu soysuz sığırcıklarla beraber mücadele edeceğiz. Son düşman son gövde kalana kadar.. Zafer bizimdir diyene kadar..
(bkz: #14041922) uykusuzluğun kendisine iyi gelmediği görülmüş olan yazar..
sen yat dinlen yiğidim sözlük bize emanet.
(#14068861) şu entry'den anladığım kadarıyla kendisinin pkk'lı olduğunu şüphelendiğim kişi; ortamı kızıştırmayı kendine şiar edinmiş gibi. yoksa niye yıllardan bu yana pkk (pekaka)diye dillendirdiğimiz terör örgütünü, bu entry'sinde "pkk'i" diye yazsın ki. eğer yazma esnasında pkk'yı (pekakayı) içinden pekeke diye geçirmemiş olsaydı; o zaman zinhar pkk'i ("y" düşmüş şekilde) yazmazdı. yakaladım seni sütoğlan; bakalım başka ne potlar kıracak.

Edit: entry'sini alelacele silmiştir.
hep tek tip yazıyor, her daim tek tip yazıyor.

sanki devamlı münazara programındaymış gibi, tartışmaya, en alakasız konuda fikrini dayatmaya programlı. fikirlerinin yanlış olduğundan falan değil asla, yazılarını çok da fazla okumuyorum, bal yiyen baldan usanır derler.

kendisine naçizane tavsiye: uludağ'da troll bitmez. terörist bitmez. dinci bitmez. ateist, deist, aşırı-kemalist, faşist bitmez. o yüzden yazmaya isteğin, yeteneğin varsa kendini geliştir biraz farklı fikirleri anlama, o fikirler üzerinde karalamak adına.

edit: kendisiyle konuştuk. fikirlerine katıldığımı söyledim, sadece tarzını eleştirdiğimi ifade ettim. fakat bu yüzden troll'lere kafasını takmasın, dediğim gibi bitmez bu sözlüğün ilgi çekmeye çalışan insanları.
(#14075177) dünyanın onungibilerdenkurtulmayıözlediğiadam'dır. içinde hiç bir insani parçacık dahi kalmamış, merhametten hiç nasibini almamış olduğunu düşündüğüm yazardır.

bir de, entryleri o kadar çok birbirini benziyor ki, insanın bu kadar sınırlı siyasi bilgisi olduğu halde nasıl bu kadar çok siyasi entry girmeye cesaret ediyor diye şaşırmaktan kendini alamadığı yazardır. yokluğu asla hissedilmez.
benim nick altıma yazdığı yazı uçuveren yada yazıyı uçuruveren türkçü kişilik.
(#14084333) numaralı entrisi ile profilini gözler önüne seren yazar.
bazı eziklere kapak üstüne kapak yapan yazar.
hangi entrysi eleştrilirmişse o entryi silen yazar. kardeşim madem yazdıklarının arkasında durmak gibi bir huyun yok niye yazıyorsun.
Kendisi için açılan başlığa herkesten daha çok entry girerek bu alanda bir ilke imza atmış şahsiyettir.
şeriatçılığı gerici olmakla nitelemiş ve bizlere öğüt vermiş yazar.

hani tanımasak ciddiye alıp istişare edeceğiz kendisiyle bize yol göster diye.

fakat önerim var kendisine madem gericilikten yakınıyor, modernist müslüman olup islam dinini yeryüzünde yeniden ihya etmeye çalışabilir.

güzel kardeşim müslüman mısın, değil misin? şeriatçı mısın, laik misin? bir karar ver. bir durduğun yerde dur.

muhteşem bir biçimde kendini tanımlama sorunu yaşayan yazar.
milliyetçiliği bile beceremeyen yazarımsı.
"trollük deneme bir kii - se - tro- " nidalarıyla ıkınarak başlık açan, açılmışları dolduran yazardır.

(#14087129) gibi entrileri/başlıkları yukardaki ifadeyi destekleyici olarak ileri sürülebilir.
güncel Önemli Başlıklar