1. 330.
  Ancak bu filmle dincilerin gazını alırlar.
  1 ... alfa yazar
 2. 329.
  Milli gaz alıcımız: polat alemdar.
  ... kontrollu insan
 3. 328.
  bir doz izleyin geçer dinciler.
  ... serdarortacbestesi
 4. 317.
  Irak'tan hallice. O filmdeki Amerikalıların yerine israillileri koyun, alın size Kurtlar Vadisi:Filistin. Bu tarz filmlerde tahmin edebileceğiniz her türlü karakter ve durumla karşılaşıyorsunuz. Burda da baş kötünün, düşmanın gücüne saygı duyan, duyarlı yardımcısı var. Irak filminde esas adamın (Polat) sevimli yardımcısı işlevini Erhan yerine getiriyordu. Burda filmin neşeli anlarını Memati-Abdülhey atışması oluşturuyor. Burda da kurtarılması gereken iyi bir kız var. Hatta bir dini lider, bir zikir sahnesi dahi eksik edilmemiş. Zaten zikir sahnesini görünce "Bende 'bişey eksikti ama ne' diyordum, şimdi tam oldu." dedim içimden.

  Senaryo sıfır düzeyinde. Diyaloglar fragmanda duyduklarınızdan fazlası değil. Paso çatışma sahnesi var. Çatışma izlemeye doyuyorsunuz diyebilirim. Yine Polat ve adamları asla vurulmuyor, düşmanlar ise bi kurşunda yere seriliyorlar. Kaç kişi öldüğünü sayamadım, zaten saymakta imkansız. Ama rahatlıkla bi Rambo filmine rakip olabilecek kadar insan ölüyor diyebilirim.

  Filmin tek kayda değer tarafı Filistin'deki dramı bir nebze olsun gözler önüne seriyor olması... Birde filmin başlangıcında Gazze'ye yardım götüren gemilere yapılan baskının gösterildiği sahneler...

  Yalnız finali çok kötü buldum. Pardon, olmayan bişeyi nasıl kötü bulabilirim. En tırt Hollywood aksiyonlarında bile bütün aksiyon bittikten sonra 1-2 final sahnesi çekilir. Ne biliim, kahramanın eve dönüşü olur, iki sevgilinin kucaklaşması olur, bişey olur mutlaka. Burda öyle değil. Kötü adam ölür ve film biter diye bir sinema kuralı varda ben mi bilmiyorum.
  ... lenix
 5. 316.
  Erdal besikcioglu için izlediğim film. Genel olarak saçma buldugum ama efekt olarak para harcanan bir film.
  -1 ... memati sniper var
 6. 315.
  ordaki vahseti filme dokmek, ilerki nesillerin vahseti filmden ibaret sanmalarina sebep olur. bu da yeni neslin israile daha ilimli bakmasina neden olur. filistin deyince yeni neslin aklina vahset goruntuleri, olen binlerce insan degil filistin filmi gelecek akillarina. nasil olsa her sey film deyip gececek.
  2 ... 2013 yilindan beri ulu yazari
 7. 314.
  cüneyt arkın battal gazi tadında olmuş bir polat alemdar filmi.
  cehaletime verin anca dün gece seyredebildim.
  ... monte1923
 8. 313.
  2.si çekilerek milletin gazı alınmalıdır. Yakında büyüklerimizden talimat gelir çekimler başlar Polat'ın üzerinden tank geçmeli ama ölmemeli falan finalde de israilli bir komutanı döver falan tertemiz olur.

  Tüm o günahsız sabilerin, suçsuz insanların intikamı alınmış olunur. "Kınıyoruz" yazarlar sonuna da...
  1 ... ybbeg
 9. 312.
  dünyanın en iyi aksiyon filmlerinden biri, türklerin bugüne kadar yaptığı en iyi film, işte gerçek sanat bu vs bla bla diye düşünenlerin olduğu film. işin acı tarafı bu kişiler ironi yapmıyor ya da dalgaya almıyorlar sanırım, gayet ciddi görünüyorlar bu düşüncelerinde.

  not: siz hayatınızda film izlememiş, sanat nedir görmemişsiniz güzel kardeşim.
  -3 ... konglamere lenf nodu
 10. 311.
  Çıktığı günden beri ilk defa bugün izleme şansı buldum gerçekten güzel aksiyon filmi herşeyi tüm çıplaklığıyla anlatmış ama en güzel sahne şüphesiz zikir sahnesiydi allah aşkıyla tüylerin diken diken olmaması mümkün değil hayranlıkla izledim tek kelimeyle müthiş.
  2 -1 ... i dont give a fuck