bugün

kurtlar vadisinin 10. yıl tanıtım filmidir. dizi atv'de oynayacaktır. pana film 10. yıl'a özel tanıtım filmi yapmış.

http://www.youtube.com/watch?v=m0DYewmjmAI
gerdeğe girip sabahlar olmasın demek yerine gelinle kurtlar vadisi seyreden bi damadın olduğu filmdir.
bok gibi parayla 1080p video bile yükleyemeyen pana filmin tanıtım filmidir. 360p mi kaldı amk?
çok komikmiş pusucu kardeş.
10 yıldır kurtlar vadisi takip eden murat ayaz ın hikayesini anlatan tanıtım filmi. polat gibi 5 hatun yitirmeyip, işi çabuk tutup bebek yapması gözlerden kaçmamıştır.
çok beğendiğim, yayınlanmaya başlandığı 2004 senesinden beri hayranlıkla izlediğim efsane dizimin efsane tanıtımıdır. ben beğendim arkadaş, hedesi hödösü yok.
Örneğin Suriye meselesi en yakın tarih. BBP başkanının helekopter kazası.
ne dizidir bu arkadaş türkiyede hemen her kanalda yayınlandı. show tv de başladı ardından kanal d de 13 bölüm yayınlanıp kurtlar vadisi ırak filmi çekildi. 1 senelik bir aradan sonra yine show tv de kurtlar vadisi terör adıyla 1 bölüm yayınlandı ama nedeninini kimsenin anlayamadığı bir olaydan dolayı yayından kaldırıldı. ardından yine show tv de kurtlar vadisi pusu adıyla yayınlandı sonra star tv ye geçti bir sonraki sezon atv derken çekilen 2 film kurtlar vadisi filistin beklenen etkiyi yaratamadı. ardıdan yeni kurulan tnt ye geçti bu sene tnt kapanınca yine atv de yayınlanacakmış 10. sezonu. kim ne derse desin 2000 li yılların efsanevi dizisidir. iki filmini de izledim bir dönem sıkı takip ettim tnt deyken hiç bakmadım ama 10 sezon devam etmek hele türkiyede hiç kolay değil. yapımcılarını tebrik etmek lazım.