bugün

kuresel ikinma' nın diğer yazarlara örnek olması gereken diyalog sahibi, anlayışlı, kibar, saygılı tutumundan kaynaklanan asalet ve kalite sahipliği durumu.
tek sorunu fenerbahçe' yi çok sevmektir. bunu da icardi forması ve rams park 2024 - 2025 kombinesi ile çözebileceğime inanıyorum. * şaka bir yana, sözlükteki çoğu kişi seni cidden örnek almalıdır. çok güzel insansın ve seviliyorsun.

edit: tam tersi niteliklere sahip yazarlar eksilemiş galiba.
seviyoruz seni cano.
Maşallah nimet abla piyango gişesi gibi.
Tanımayan, bilmeyen yok.
muhtemelen bazı kendini bilmezlerin ya doğrudan ya da içinden meriçlik ya da abazanlık diye çirkin ve yanlış biçimde adlandırdığı reddedilemeyecek asalet ve kalite.
olgunlaşın gençler, bir erkeğin bir kadına iltifat etmesini mutlaka fesat karşılamanız gerekmiyor. zaten bu meriç ve abazan da olur olmadık kullanılıp gerçek anlamını yitiriyor, o ayrı.
kendisinin iyi niyetimi bildiğini biliyorum, bu yüzden huzurluyum. üçüncü bir şahsın görüşü beni ilgilendirmiyor.

Sen en son gelinlik yorumlayıp, Güzin ablalık yapmıyor muydun?

Ha bir de vücut fotolari falan.

Beni yıllardır bilen bilir, bilmeyen de kendi bilir.

Siz de seviliyorsunuz canolar...

Evet
Ya sen niye benim her Entry me cevap olarak laf sokma ihtiyacı duyuyorsun?!?
Sen kendi entrylerine bir bak istersen.

Evet
Kalitesi doğduğu ay dan gelir.
Bu asalate sahip olmak için hangi gezegenin hangi ayında doğmuş olmalı acaba?
Tahminde bulunmak oldukça zor ama, ben europa demek istiyorum.
fransız kadını asaleti, norveç kadını gücü, karakterinden kaynaklanan bir kalitenin bütünüdür.
Kadın gibi kadın amk.
--spoiler--
tek sorunu fenerbahçe' yi çok sevmektir. bunu da icardi forması ve rams park 2024 - 2025 kombinesi ile çözebileceğime inanıyorum.
--spoiler--
Bir gün herkes fenerbahçeli olucak şaka değil gerçek o yüzden fenerbahcelik oyle parayla kombinyle falan satılmaz azizim.
Neyse yanlış anlaşılmasın da hakikatten ha beton yetmez.
--spoiler--
bir gün herkes fenerbahçeli olucak şaka değil gerçek
--spoiler--

üzerinden gerçek dışı bir durumun desteklenmesi yanlış ve üzücü olsa da kesinlikle gerçeği ifade eden asalet ve kalitedir.
Yazmaniz bitti mi kekolar? Kuresel ikinma'ya yani... swh.
fenerbahçeli olarak çarşıya bağlı beşiktaşlıyı sevebilme imkanı olan asalettir, öyle olmalı, olmalıdır yoksa bu yaştan sonra nasıl vazgeçilir siyah ve beyazın uyumundan?