bugün

evet efendim...

türkiye'nin başına gelen en iyi iktidarın başı olan, kitlelerin peşinden yürüyerek uğruna kendini yakabileceği tayyip erdoğan'ın yüce kitabımız kuran-ı kerim'de adı geçtiği iddiasıdır. hamdolsun ki yüce allah tayyip erdoğan gibi mühim bir lideri bize bahşetti.

görmüyor musunuz ey ümmet-i alem!

işte göstereceğim bu ayet, dünyanın en başarılı partisi ak partiyi işaret etmektedir.

--spoiler--

Allah göklerin ve yerin aydınlığıdır. Onun aydınlığının örneği: içinde lamba bulunan bir oyuğa benzer. Lamba bir camın içerisindedir. O cam ise incimsi bir gezegen gibidir. Yakıtı, doğuya da, batıya da ait olmayan, bereketli bir zeytin ağacındandır. Bu ağacın yağı, neredeyse ateş dokunmasa bile aydınlık verir. Aydınlık üzerine aydınlıktır. Allah, dilediğini kendi aydınlığına yöneltip iletir. Allah insanlara örnekler verir. Allah her şeyi bilmektedir.

--spoiler--

ayrıca mukaddes kitabımızda tayyip erdoğan'ın adı, görev alanı ve görev yaptığı ülke işaret edilmektedir.

Kuran'ın 14'üncü suresinin 24'üncü ayetinde Türkiye, Tayyip ve Ankara kelimeleri yan yanadır.

ayetin tarihi eğer miladi takvime göre uyarlandığında ise, başbakanımızın başbakan olduğu tarih ortaya çıkıyor.

görsel işte bu da o yüce ayet.
uydurmadır. yalakalığın en üst seviyesinin de üstüdür. hayır korkuyorum yarın bir gün allah aslında tayyip erdogan diyecek hicbiseyebosunaiclenmeyenadam.

adam yada çocuk yada liseli herneyse mütemadiyen saçmalıyor çünkü. böyle bir durumda ağır hakaret sayılır. herkes bu adam gibi ateist değil ki. inananlara saygı duyulması gerekiyor.

(bkz: adam salak beyler)
(bkz: yaşar nuri lan bu)

akıl sorunu yaşıyor mütemadiyen. bsg.
bi tek kuran olsa keşke...

teee, mağara divarlarına cizelen av-avcı dinazor felandan başlayıp taş tabletlere yazılı on emir, terzi hermes'in yazıtları, buda öğretileri, tevrat ve incil...

sümerler detaylıca bahsetmiştir efsanelerinde ve mısır piramitlerinde daha okunamadı ama kesinlikle bahsedildiğini zannediyorum, bi kitapta görmüştüm aynı o, gördüm...şöyle diyordur kesin; türk arapsız yaşayamaz. teee o zamanlardan artık gerisini siz düşünün...
kaynak gösterdiği ayette ne hikmetse arapça'nın tam tersi şekilde soldan sağa tayyip yazılmasını da bize yerdirmeye çalışan malın iddiasıdır.

(bkz: sikerler)
"kuran da çok ayet varya salla tutar, tutmazsa aklımızda kalır" denilesi iddia.
hicbiseyebosunaiclenmeyenadam'ın hangi taraftan olduğunu anlayamadığım iddia.

(bkz: adam gizli chp li beyler)
akp lilerin inanacağı gerkçektir.Peygamber gibi tapmaları bunun kanıtıdır.
(bkz: kuran da bazı isimlerin geçtiği iddiası)**
tayyip erdoğan'ı yavaş yavaş peygamber ilan etme çabalarının bir ürünüdür. zaten ilan etmemişlermiydi. yakında ben mesihim diye ortalığa çıkar zaten. Hz Muhammed'in yüzünü resmetmek bile günah sayılırken bunlar kendini peygamber ilan ediyor.
Belki doğrudur, öyle ise kesin "bu ve bunun gibilerden kendini koru" diye yazılıdır.
şimdi kuran' da cinsellikle ilgili bişeyler yazıyor diye haydar dümen' e mi işaret ediyor diye düşündürecek bir iddiadır. komiktir. yazıktır. ayıptır.
bunu diyenler tayyip erdoğanı adeta ikinci bir peygamber gibi gördüklerini söylemekten de çekinmezler.
"o","ç" bak bu iki harfi yanyana koy araya bi tane "rus" hatun al sonra mahalleli görüp "ç" ye gelemeden suratına "pu" diye tükürsün "ç" ye ulaştıktan sonra yatagın altına bak ve ordaki öcüyü gör ancak türkçe karaktere iznin olmazın "ocu" yu gör sonra otur "ğuuuuuu" diye agla ne elde ettin? elde ettiğin şeye dikkatlice bakarsan başbakanımızın adı yazacak eger uzun uzun bakıp yine de göremezsen üstüne otur kalk tekrar bak belki görürsün. al sana tayyip erdoğan !!!
sadece iddiadan ibarettir, yeterdir, çekiniz siyasetinizi dinden, inananlara gölge düşürmeyinizdir.
kuranı kerimin yy önce indirildiği varsayılırsa, buraya bağlanmak üzere kurgulanmış bir oyunn için de olabiliriz.*
kuran'ı latin harfleri gibi okumaktır.
tayyip erdoğanı kötülemek amaçlı ortaya atılan saçmalık.
tipik bir http://www.zaytung.com haberi olabilecek derecede absurd sav.
normaldir. zaten kur'an'da adı geçmeseydi pek muhterem dindar ailesi ona tayyip adını vermezdi. sözlükte yazanların muhtemelen yarısının da kur'an'da adı geçiyordur emin olun.
kuranda tayyip erdoğan ın adı geçmez. ama belli başlı yerlerinde tayyip isminin geçtiği doğrudur. ama sırf bu yüzden de kuranda tayyip erdoğan adı geçiyor diye reklam yaparsanız ben bunda art niyet ararım efendim.
(bkz: bu sözlük yazarının iddası değil beyler)
(bkz: Ömer Çelakıl)

http://www.r10.net/gundemdeki-konular-amp-haberler/16650-kuranda-tayyip-ankara-turkiye-yanyana-iddiasi.html

edite: oha lan yorum bile yapmadım beni niye eksiliyorsun, konu hakkında ektra bilgi verdim diye mi?
(bkz: taraf olma merakı)
bütün gün oturup ''ne yapsam da akp'yi yalasam'' diye düşünen beyinlerden çıkan olaydır.
tipik bir chp li fantazisi "keşke öyle deseler de bende ilerde argüman olarak kullansam" düşüncesinin bir ifadesi gibi...
sevinmemiz gereken olay. mübarek bir başbakanımız var hamdolsun. oyunu vermeyen kafirdir, recm edilmelidir.