En çok sevdiğim animasyon serisi. 1/2/3 hepsi şahaneydi. bin kez izledim, bin kez daha izlesem yine sıkılmam öyle seviyorum. Bi kere kung fu var daha ne olsun *
işte çocuklara izletilmesi gereken bir film dediğim ve henüz yeni izlediğim animasyon filmidir.
görsel
Bir felsefedir.
Ama sen pandasın!
Sevdiğim bir animasyon. Usta şifu(yazılışı böyle değil biliyorum) en sevdiğim karakteri ayrıca.
(bkz: kung fu panda 3)
bugun moruncu yu kelime hazneme ekleyen panda. moruncu eheheheheh.
usta aktör müşfik kenterin sesiyle daha güzel olan, 2008 yapımı animasyon.
ayı modeli için ;

(img:#277686)
ikinci filmi çıktığını duyunca evde zıplamama sebep olan güzel animasyon filmi.
(bkz: kung fu panda 2)
kung fu tekniği benim satan ile çökertme tekniğim ile boy ölçüşemez
Dün gece izlediği güzel filmlerden birisi.
çok sade bir ingilizcenin kullanıldığı bir animasyon filmi.yarım yamalak ingilizce bilenler bile rahatlıkla anlayabiliyor sözleri.konusu,grafikleri,karakterleri,aksiyon sahneleri,verdiği mesajlar gayet iyi.hatasız denilebilecek bir film.sadece çocuklar için değildir.
po isimli tombul pandanın kung fu olma macerasını anlatan animasyon. asıl güzel olansa çizgi filmdeki tavşanlardır. bence animasyon ve çizgi film toplam tarihindeki yapılmış/yapılacak en sevimli tavşanlar kung fu panda'da dır. harikadır.
635 milyon dolarlik hasilati kesinlikle hak etmedigini dusundugum film.sadece dovus ve birkac espri icin 130 milyon dolar harcanmasi ise basli basina bir sacmaliktir.
bu filmin bir akupunktur sahnesi vardır ki yani anlatılmaz yaşanır. baktık olmuyor pause yaptık devrile devrile güldük kendimize gelince devam ettik.

kesinlikle çok başarılı bir animasyon film.
-sıkı çalış panda, bir gün senin de benim gibi kulakların olabilir.
sözünden sonra koptuğum animasyondur.
cartoon networkde sürekli izlediğim çizgifilmdir.
ares programıyla indirmeye kalkışılmaması gereken film.
abi çocuklar izlesin niyetiyle indirirken emmeli gömmeli film çıktı.* *
seslendirmeleri, görüntü kalitesi, karakterleri, senaryosu, esprileri,kung fu dövüşleri hepsi ayrı bi güzel olan, sıkıldıkça seyredilesi animasyon harikası film.

özellikle po'nun filmin başında gördüğü rüyada,halkı kötü insanlardan kurtardığı,buna karşılık halkın "sana borcumuzu nasıl öderiz?" sorusuna verdiği mütevazi cevap, insanı gülümsetir:

-There is no charge for awesomeness.Or attractiveness...*
Shifu, bir gün, kapı önünde bulduğu küçük bir kaplan yavrusunu alır, ona bakmaya başlar. sonra ondaki kung fu yeteneğini görür. ve bütün bildiklerini ona aktarmaya başlar. ve son ders ejderha tomarı'dır. tam onu verecekken shifu'nun bilgesi (veya hocası) hayır der ve ejderha tomarını ona vermez. buna kızan kaplan onlara düşman olur ejderha tomarını almak için her şeye başvurur ama hapse atılır. bir gün hapisten kurtulur.
işte kaplanı durdurmak için bir ejderha savaşçısı gereklidir. ve shifu'nun hocası pandayı seçer. sonrasını filmi izleyin görün.
ama en güzeli ejderha tomarının bo$ çıkmasıdır. ama anlamı da güzeldir.
en iyi animasyon filmine aday olmuş filmdir. eğer ve wall e ve bolt'un önünden sıyrılıp oscarı alırsa süpriz olur.
kesinlikle eğlenceli bir animasyon film, bayram tatilinde izlemek için ayırdığım pekçok filmin içindeydi bu film; tam tatillik, eğlencelik...
film sonu mutlaka izlenmelidir.