entry'ler (64)

güçlü kadın

son derece çekici kadındır.

ilkokuldan akılda kalanlar

yerli malı haftası ders işlemeyip sürekli kuruyemiş ve yemek yenmesi.

yaran anne sözleri

+Mesala peynir başına the koy ne oldu? the peynir. al sana ingilizcesi ya
- ....

üniversitede sözel bölümler olmasının manasızlığı

sözel bölümlerin geneli zaten barajı geçtikten sonra yetenek sınavı ile almaktadır, yani bu sözel bölümlerin akılla değil yetenekle alındıgını her ders çalışan kişinin giremeyecegini gösterir üniversitedeki sözel bölümlere gereksiz derken aslında için için nasıl kıskançlık beslendiği kısaca gözükmektedir.ayrıca sınavla girilen sözel bölümleride genel kültür ve gereginden fazla derecede hafıza gerektirir.ben sayısal okudum,sözel ögrenciside değildim ayrımcılık yok yani

ergen hayalleri

eger bahcede düşüp bayılsam 'O' gelip beni kucagında hastaneye tasırmı acaba ?*~

annenin kokusunu özlemek

hayattaki en buruk en acı özlemdir allah kimseye çektirmesin.

kızların gittikçe annelerine benzemesi

bundan daha güzel bir sey varmı ?

kadınların düşünce sistemi

sorgulama,genede düşündüğüne inanma ile devam eder neyi düşünüyorsa kadın o düşünce hala aynıdır sorsada. çünkü 6. his diye birsey var herşeyi hissederler.

sarışın ırkların esmerlerden hoşlanması

aynı versiyon kumral ve esmer kızlarında sarısınlardan hoşlanmasıdır.

senden hoşlanıyorum ama başkasını canım çekiyor

klasik erkek kafası.
edit:yazım hatası

bruno mars

Ten rengide en az sesi kadar güzel olan geleceğin michael jackson ı olarak adlandırılan ve aşırı sevimli olan şarkıcı.*~

bir kadının kilo alma sebepleri

Yemek yapmayi yeni ogrenmistir.

staj yapmak

iş yerindeki insanların size yukardan bakmaya çalışması fakat kapıdan çıktığınız anda sizi çekiştirmeye başladıkları yerdir çalışanlar yaşlarındaki gibi davranmamaktadır genelde.

insanı deli eden sesler

şapırdatma sesinden dahada kötüsü şapırtadan kişinin bunu kabul etmemesi daha da deli edebilir.

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

kızların canı ağlamak istiyor efenim.

dünyanın en kötü duygusu

Dedikodusunu yaptığın kişinin arkanda belirmesi.

last friday night

Klibide şarkısı kadar güzel olan katy perry şarkısıdır.

sabah daha çok uyumak için önlüğü giyip yatmak

Lise bitene kadar devam eden eylem.

interneti açınca girilen ilk üç site

facebook
twitter
markafoni,trendyol vb. moda siteleri

ilk kez dövme yaptıracaklara tavsiyeler

Anlamı olan birşey yaptırın,cok gözünüze takılıcak bir yere yaptırmayın sıkılırsınız.Cok düşünün seklini en ince ayrıntısına kadar çizdirin.Unutmayınki dövme sildirilince yerinde yanık gibi bir iz kalacaktır o nedenle geri dönüşü yok gibi bir şey yaptırdıgınız dövmenin arkdasında durun ve tasımakla övüneceğiniz bir şey yaptırın, kolay gelsin.