bugün

internet üzerinden yayın yapan bir kanal.

http://www.kudustv.com/
Arapça ilahiler esliginde kassam tugaylarinin kliplerini yayinlayan tv kanali. Guzel bence. Türkçe porgramlar falan da yayinliyorlar...
şia kanalı olduğu izlenimi veren kanal. şuan kanalda islam devrimi'nin 36. yıldönümü dolayısıyla adlı bir belgesel yayınlanmaktadır.
haşdi şabi ve iran propagandası yapan ve sürekli şii militanları öven kanalın yayını türksat tarafından kesilmiş.
Korona günlerinde korona harici dünyadan da haberler veren kanal. Yetti içimiz dışımız korona oldu. Evet.
Az önce beni şok eden kanal terörist hamasın dev posteri bir kaleden sarkıyor ve üstede bizim bayrak kanalın altinada hamas gururumuz yaziyor.ben ülkemde terorist istemiyorum.bu teröristleri meşrulaştıranların ceza alması lazım.
Arkadaşım vatanını savunanlara terörist dersen, Atatürküde terörist ilan etmiş olursun.
Vatan savunmasımı atatürk milletin karısıni anadan üryan soyup araba kasasinda dolaştirmadı.normal mi geliyor bu sana.
Normal değil peki israilin bm kararlarıyla çizilmiş sınırları sürekli genişleterek filistinli halkın evlerini yıkarak oraya yahudileri yerleştirmesi normalmi ve 30 günde 4 bin çocuğun katili olarak tüm emperyalist devletler tarafından alkışlalnması normalmı.