bugün

Çiğli 2. Ana jet üs komutanı.
Çiğli ye geldiğim sırada hakkında sürekli duyduğum iki şey vardı ilki: askeri(erbaşı) çok seviyor ve kolluyor, bir diğeri ise çevreye ve temizliğe inanılmaz derecede önem veriyor.
Darbe planlamasında adı geçtiğini bir sitede satır arasında fark ederek üZüldüğüm general.
Askerliğimi yaptığım sırada; bir gece yat içtimasına yakın ansızın emir astsubayıyla çıkagelip: "gençler nasılsınsız, sıkıntınız var mı" diyerek odaya dalmış yataktan ayağa fırlamama sebep olmuş, rahat olun arkadaşlar diyerek sohbet etmeye geldiğini söyleyip sakinleştirmiştir. Bizleri dinledikten sonra henüZ koğuşu terketmişken: oha, yuhh , nası olm ya sesleri Halen kulaklarımda.
Koskoca general 357. Ksd. olarak şikayet dilekçelerimizi o kadar dikkate almış ki, önce gelip dinledi ardından da o dönem pskolojik baskıyla ağzımıza sıçmaya çalışan bölük komutanımızın ağzına sıçtığını duyduk. Bu arada içeri girdiğinde üzerimdeki fenerbahçe formasını görüp yanımdaki bjk tişörtlü arkadaşa gülerek: " bak işte takım bu mehmetçik" diyerek benden bir sağolun komtanımı kapmıştır. Yemin ediyorum ne esas duruş, ne bir ciddi tavır adam gittikten sonra ayıktım hepsini. Gerçi raad olun genşleer diyen de kendiydi sağolsun.
allah yardımcısı olsun, umarım ortada bir yanlış yoktur, onu sevmeyen bir tane asker bilmiyorum, umud ediyorum ki haberler yalandır.