bugün

sahibi olan yazarlardan bilgi almak istediğim görünüşü harika bir motor.
Motosiklet.net gibi sitelerde övgüler almış, çin malı önyargısını yıktığı belirtilen motosiklet.
Orijinali macar malı keeway'den çıkan superlight 150 modelinin devamıdır.

Açıkçası mat rengi ve düşük cc olmasına rağmen bu derece göze hitap etmesi benimde çok hoşuma gidiyor. Maalesef ki sahibi değilim ama birgün neden olmazsın *
Abi nabalim bea paramız çok yok diyenlerin motorudur. Eğitimini almış yeni başlayacak olan choppercilar icin en ideal motorlardan biridir. Benzini az kızları çok yakar.
fiyat performans açısından iyi, aynı zamanda görünüş olarak en pahalı motorlar kadar tarz olan çin malı motosiklet. adamlar yapmış.
ciddi ciddi almayı düşündüğüm motordur. amatörler için biçilmiş kaftan diyorlar.

aranızda kullanan varsa düşüncelerini yazsın hayrına.
Bakımları vs yapıldıktan sonra sıkıntısız binilebilir, görüntüsüde gayet hoş. Oturuş pozisyonuda miss. Benim gibi uzun boylu olanlar biraz depoyu kavramakta zorluk çekebilir.
benim de bu aralar almak istediğim chopper. çok iyi de custom yiyor makine. öyle bir hobiniz varsa biçilmiş kaftan. görüntüsü çok hoş. fiyat performans düşünenler için en iyisi bu sanırım. regal raptor'un daytonaları da çok şekil ama fiyatları uçmuş durumda. sanki japon motor alıyorsun.

o yüzden kuba superlight 200 alınır abi.
hor kullanılmamış ve güzel görünen bu model motor sahibi varsa ve satmayı düşünürse bana mesaj atsın yeter.
Görünüş olarak güzel bir motosiklet ama bir daytona değil.
çin menşeli keeway motor firmasının 150 cc chopper modelinin 200 cc'ye yükseltilmiş ve balansör eklenmesiyle titreşim sorununun ortadan kaldırılmış olduğu motosiklet modeli. türkiye'de kuba motor tarafından üretimi gerçekleştirilmekte. tek silindir ve dört zamanlı motora sahip superligth 200 hava ve yağ soğutmalı. son zamanlarda bayilerde göze çarpmakta olan mat siyah ve koyu renkli siperliğe sahip olanları ayrı bir albeni sahibi olmakla birlikte düşük yakıt tüketimi ve emsallerine oranla ucuz fiyatlarıyla dikkat çekiyorlar.
Yeni başlayan lone riderlar için gayet taşaklı bir chopperdır. Bir gün benim olacak olandır.
Bu ara kanıma giren chopper'dır kendileri. Gerek görselliği olsun, gerek motorun hoyrat tavrı olsun bana uygun hissettirmiştir. Bursa yollarında pata pata gitmeyi düşünüyorum kendisiyle.
Merkez üssü anteptir.