bugün

bir alacağa, bir borca karşılık kesilmiş olan dekonttur. (bkz: alacak dekontu)
herhangi bir kredi kuruluşunun firma/kurum vb. oluşumlara biçtiği don.
umut sarıkayanın lise ile harika aşladığı nottur.

görsel
Uluslar arası Kredi notunu fed verir. Rusyayı kredi notunu düşürmekle tehdit ettiler. Ruslarda hafiften tutuştu.
bir girişimciyi destekliyordur kesin durduk yere. Şu dosya indirirken yazddığınız uyduruk karışık kelimeler gibi. Siz o harfleri girerken, biryerde birileri bu fikirle zengin oluyor..
hayattaki en saçma not.
yükseltmek için ne yapmam gerek diyorum kredi kartını düzgün bir şekilde ödemelisiniz diyor e kredi kartı bile vermedin neyi ödeyim ki ben.
yorumlarda okuduğum kadarıyla kişiye göre muamele yapıyor bankalar. bende kara listede olmama rağmen kredi kartı vermişlerdi.
ilk sene kredi kartı alıp dört sene borcunu ödeyen arkadaşlarım oldu, bence kredi kartı almadan önce iyice bir düşünün.
not yükseltmek isteyen battıktan sonra 250 tl lik bi kredi kartı açtırın 1-2 yıl geçiktirmeden hacayıp ödeyin. yeniden hazırsınız 100.000 lik kredilere var 1800-1900 notlara.
Reklam kokan entryler.
Kişilerin geçmişte yaşamış oldukları her türlü bankacılık hizmeti hakkında bilgi veren ve bu bilgilerin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) tarafından saklanıp, hesaplanmasını belgeleyen evraktır. Bir çok kişi tarafından sağlıklı bir kredi veya kredi kartı başvurusundan önce öğrenilir. (bkz: Findeks), Turkcell ve Türk Telekom (Avea) tarafından sorgulama şansı verilen hizmettir.
Sorgulama yapmak için belli bir ücret verilmesi gerekir. Ayrıca her bir sorgulama hizmeti için ayrı, ayrı para miktarı ödenir. Findeks bu sorgulama hizmet belgesi için düzenli kampanyalar yapıyor. Bu kampanyalara dahil olarak, yıl boyunca belge kontrolü yapabilir siniz.

Ayrıca kredi notunu öğrenirken "notlu risk raporu" belgesi temin etmek daha ayrıntılı bilgi verecektir. Sorgulama başına güncel olan ücret bedeli (2017 yılı için) 9 türk lirası olarak belirlenmiştir. Bu bedeli ödeyerek mail yolu ile bireysel kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Yine bu konular hakkında bilgi almak için kredi banka sayfasını kaynak alıyorum. Oldukça geniş bilgi referansları ve gerçek kaynaklarından alınmış bilgiler veriyor.
an itibariyle şahsımın kredi notu "bir"dir. rakamla(1).

4 aylık gecikme nelere sebep oluyormuş meğer. takibe düşmediğime seviniyorum.

neyse 4-5 aya yükseltirim heralde.
Kredi değerlendirmesi ön şartıdır.