bugün

ee bundan bize ne aq şekil yapıcam diye şekilden şekile giriyon.
Ben lysye son hafta çalıştım ilk üç bindeydim. Tabi herkes ben olamaz. Zeka sonradan kazanılmaz. Siz çalışın.

Edit: Siz eksilesenizde durum değişmedi. Hala Hacettepe'de okuyorum. Ezikler ahshshh çalışın.
90 alsan cumhurbaşkanlığı sınav açsa ve Cumhurbaşkanı olsan yine de çok afedersin ama senden bi bok olmaz.
Çok erken ben hep bir gece öncesinden çalışırım.
valla son 16 yapılacak tek sey güncel bilgileri ezberlemek. .

konu tekrarı

deneme çözmeyi bırakın

moralinizi yüksek tutun

stresten uzak durun, stres unutkanligi doğurur çünkü

benden tavsiye..

ayrıca türkçe cografta bol bol tekrar edin.

tarih nasil olsa hepinize girecek...
Bu sene öylesine girecek kişidir. gerçi çoğu kişi çalışmadan da yüksek puan alıniyor dese de yıllarca kasıp yine adam gibi puan alamayanlar gerizekalı mı diye düşünüp insan inanmıyor.
sözlük yazarı olduğumuzdan dolayı default 80 puanla başlayacağımız için bizi ilgilendirmeyen hede. *
günde 2 deneme yaparak hazırlansın bari, %15lik bir artışla girer hiç değilse.
--
neye eksi verdin sevgili sığır*
temel adı verilen bilgi düzeyi ile bağlantılıdır.

you tube da benim hocam kanalında videolar var. sıkılmadan sabahtan akşama izleyen bir kişi 16 günde tüm videoları bitirip üstüne soru da çözebilir.
çoğu kişiyi geçmesine yardımcı olacak eylemdir. çoğu kişi mülakatlar için baraj amaçlı girmektedir. kendisine başarılar dilerim.
7 aydır çalışan birisi olarak senin beni geçebileceğin bir sınav yaparsa osym calisanla calismayani ayiramayacak sorarsa osym sıçarım ben öyle ise.umarım bütün hakedenler kazanır haketmeyenlerin hiçbiri kazanamaz. Atanacak insanların hepsi benden çok hakettiyse onlar atanmali zaten işin aslı bu. Ama bazıları belki olur diye hiç çalışmadan girip şansını deneme derdindeler yok öyle 3 kuruşa 5 köfte. Allah herkesin gönlüne göre versin fakat çalışan bir adamın hakkını almak için bu kadar çaba göstermeniz ayıp. Ha çalışmadan calisanla aynı parayi kazanmissin ha hiç çalışmadan çalışanı geçmeye yeltenmissin ya da yelteneceksin. Neden ?
Ben son gece bakıp taze bilgilerle sınava girmeyi düşünüyorum.
Hukuk testi için evettşr.
16 gün mü ? daa çok var oluuuummmm. 1 hafta kala çalışırız.
boşa kürek çekmektir.

7 aydır çalışıyorum. ben de boşa kürek çekiyorum aslında.
Araştırma geliştirme departmaninda olan herkes de zaten dur bir kpss ye gireyim diyordu senin gibi.
bütün devlet kadrolarını kapatıyoruz arkadaşlar. hatta bir fikir aklıma geldi madem özel sektörün kölesi olmaya o kadar meraklıyız devlet sistemini de topyekun kaldırıp atalım. ha zaten başkanlık falan geliyor iyisiniz hadi biraz.

siktiredin girmeyin amk.

türkiye elektrik iletim üretim ve dağıtım şirketleri bile kpss ile adam alıyor.

ha üniversiteyi test çözerek bitirmiş olanlar için zaten devlette verilen işler malum *
özel sektörde 1300 liraya domalanların hadlerine değildir kpss'ye giren insanları eleştirmek.

baba mesleğini devam ettiren ilkokul mezunu bir köylünün götünü yalayıp ayda 1300 lira almak mı ?

yoksa devlet babanın sana sunduğu ortalama çalışma şartları, ortalama maaş mı daha iyi ?

bunu tartışmanın da yeri bu başlık değil;

(bkz: özel sektör ile kamu arasındaki fark)