bugün

Şu burç olaylarına cidden anlam veremiyorum ciddi ciddi inanıp şunlardan yola çıkarak birilerini yargılamak ne ahmakça birşey lan.

Kızla tanışıyoruz ee burcun ne diyor. Çok ilgilenmiyorum ama koç diyoRum. Ya ben hiç anlaşamam koçlarla diyor. Çok inatçı çok emircisiniz diyor falan. Sonra ben soruyorum;

Senin burcun ne ? Oğlak diyor. Utangaç duygusal cana yakın arkadaş canlısı hükmetmeyi seven bazen çok kıskanç bazen çok kaba olabilen birisin yani diyorum. Oha hani ilgilenmiyordun diyor. Oysa ben o an hepsini sallamışım ne bileyim senin burcunun özelliklerini de seni de ? Bu aslında her insanın biraz bencil biraz kıskanç biraz itaatkar biraz cana yakın biraz tutucu biraz oburlerinden olduğunun birer kanıtı. Yani sadece akrep burçları değil iyi sevişenler. Veya sen yay burcusun diye hiç mi kıskanç ya da seks düşkünü ya da inatçı falan değilsin ? insansın lan sen tabi her duygu az ya da çok yoğunlukta olacak sende.

Meziyet bunları burçlara değil insanın kendi doğasına baglayabilmekte işte.

Not: üstteki örnekler tıpkı dediğim gibi burçlara ilgi duymadığım için sallama oldu. Yoksa gazetelerde kimin daha ateşli seks yapan burç olduğunu falan okumadım.
Zodyakın ilk burcu olmalarından dolayı egoist insanlardır. Birçok koç burcu insandım tanıdım, en yakını sevgili babamdır. Kendilerini çok beğenirler, bazıları bunu her hareketleriyle bellir eder bazıları ise içten içe sezdirirler size.
ne dünyası, andromeda dahil 4-5 galaksiyi yöneten burç.

görsel
Kadını çok güçlü ya Boğa erkeği değilsen yönetemezsin smh.
Benimdir o . Liderim , zor aşık oluyorum (olunca sıkıntı büyük) , mantıklı hareket ediyorum . Şaka şaka bi s.ki beceremeyen göt herifin tekiyim. Shamelesstaki Frank gallagher gibiyim.
En zararsız burçtur. istisnalar hariç koç burcundan zarar gelmez.
Keyfine müthiş düşkündür. Bencilligi sinir bozar.
Ömer Koç'un burcudur.
Aslan burcu olarak en iyi anlaştığım burçtur.
31 mart dünya erkekler günü doğum günümle dahil olduğum burçtur.
Kendi burcum diye söylemiyorum. koçlar genelde egoist, sabırsız, açıksözlü, bencil,çabuk sinirlenen cilgin gururlu kendine guveni var olan dinamik bir burçtur.
kurban bayramında içi kan ağlayan burç.

allah kabul etsin, iyi bayramlar.
yaratıcılık burcudur, yeni fikirler üreten ve heyecanlı burçtur.
Kendinize sağlam karakterde bir Koç Burcu edinin derim.
Korkuyu, nefreti, mutluluğu, seksi, sahiplenilmeyi, sevmeyi, sevilmeyi, kızgınlığı öğretirken yanınızdan bi an olsun ayrılmayacaktır.

Öyle cici cümleleri her zaman duymayı beklemeyin. Gizeme bayılır.

Sen seviyorum demek yerine sahibin benim der.
Seni özledim demek yerine niye aradığımda açılmıyo o telefon der.

iltifatlarını binde bir duyarsınız. Kelimelerin dile düştüğünde anlamını yitirdiğini düşünür.
Peki sevildiğinizi Nasıl hissedersiniz?
Söylese daha az etki yapar çünkü dilden çok davranışlarıyla hissettirme alanında uzman.

Günlük hayatta yaşadığınız sorunlarla alakalı çözümler bulur, gücünü gösterir ki güçlü durmayı öğretebilsin.

istemiyorum seni de der kimi zaman.
Gözleriyle yalan söyleyebilseydi inanırdınız.
O masum ve istekli bakışları 'istemiyorum seni' sözleriyle daha anlamlı olur.
'Ne kadar çok istediğimi bilme, incinirsin' der gibi bakar.
Duysanız bu kadar anlamlı olmazdı.
Gizemli hallerini bu yüzden seversiniz.
Bilinmeyen her zaman daha çekicidir çünkü.
'Sana söylemek istediğim en güzel söz, henüz söylememiş olduğum sözdür. demiş nazım' diyince içinizdeki kelebeğin hala orda olduğunu hissedersiniz.
O kelebeğin bir gün öleceğini söyleyen yazarların,şairlerin, bestekarların gerçekten sevilmemiş sevmemiş olduğunu anlarsınız.
Ve hayatlarından 'böyle' bir koçun geçmediğini.
çok ta şey bir burç değildir bir yönetici lider falan özellikleri var zodyağın yarısında da o var zaten.
(bkz: burçlara inananların iq seviyesi)
lider karakterler genelde bu burçtan çıkar. enerjilerini iyi kontrol edebilirlerse çok başarılı olurlar.
Gıcık tiplerin burcu. Koçlara ölüüüğm.

Bazıları iyi ama.
Bir burç.
Döverim.
Bir burç.
Bendenizim.
Özür dilemeyi bilmeyen bir burctur. Cok gururludur. Göz onunde olmaya bayilir.
Benim burcumdur.
Diğer burçlara yapılanlar gibi hakkında yapılan tüm genellemeler yanlıştır. Çünkü hepsi yalandır. Hadi eyv.
Bu burca mensup insanların ortak bir özelliği vardır. Ya hobbit gibi olurlar ya tıknaz olurlar ya da çelimsizin teki olurlar. Ama bir işin ucundan tuttu mu devamıni getirirler, eşek gibi çalışmaya müsait insanlardır. O yüzden hep iyi yerlere gelirler. Saflardır bu arada, her bir sikime inanır, balıklama atlarlar.
Dik kafalıdır. Hızlı yürür. Liderliği sever. Kendimden biliyorum.
Erkeği harika kadını arıza.
güncel Önemli Başlıklar