bugün

'mal mal'. acaba nedir nedir ? bilir o.

$u memlekette hümanizm, solculuk, röaargh diye dola$an ne kadar kan emici, sahte adam varmı$ yahu ? insanları iki dakikada 'mal' ilân edecek kadar sevgi pötürcükleri. haklısınız, sol. hıhı.
golden cinsi köpeklerin oyun aracıdır.
geçme köprüden ürkütürsün vak vak ları, ebenın mına çam diktim git topla kozalakları. diye küçükken mahalle veletlerinin ettiği küfüre malzeme olan meyva, sebze, bakliyat, ne ki la bu denilen şey.
zirvede tanıştığım güzel insanlardan birisidir. fırsat buldukça muhabbet etmeye çalıştığım, tabi mevtoştan fırsat olmadı pek, çılgın insan hehe.

hacı o sigarayı garsonlara bıraktım ben. yanımda bozuk para yoktu. en düşük 200 lira banknotlu gezidğim için, sigara pakedi bırakmak istedim. ama sağolsun mevtoş paketi unuttum sanmış almış. mal ya. insan görgülü olmayınca işte böyle oluyor. azıcık çıkarıp gezdirip öğretmek lazım kendisine poahpoahpoah.

öperim.
sıcak lan bu!
daha ilk konuşmamızda, birkaç sene öncesine kadar samimi arkadaşlarımla toplaşıp batak çevirdiğimiz, nebleyim sokaklarda içtiğimiz, sabahlara kadar konuştuğumuz günlerdeki sıcaklığı, arkadaşlığı hissettirmiştir. sanki uzun zamandır tanışıyoruz, eheheheh. artık adana'nın havasından suyundan mıdır, arkadaşın samimi biri olmasından mı kaynaklanır, bilemeyecem.

olm bak, ben adana'dayken zirve yaparsak kesin geliyosun ha!
sabah 7 de kalkta ders çalış yoksa kalacaksın demese iyi insandır ama, neyse iyi insandır severim keratayı, hele bir de tavuk sokte yaparki, değil parmaklarınızı, elinizi yersiniz.

(bkz: benden demesi)
toprağımdır, hoş sohbet yazardır... atasının izinden giden, milletini seven bir vatanseverdir. sözlükte sesini çıkarmaktan korkan yazarlardan birisi değildir. delikanlıdır, merttir... ailecek yazılarını takip etmekteyiz efendim...
(#6877932) entryle dağılmış yazar. **
ben hiç bir partiyi savunmam, benim savunduğum fikirler vardır, ona uyan parti varsa oy veririm, fikirlerime uymayan partiye de eyvallah etmem.

ha fikrin nedir senin diye yırtınım durmana gerek yok,

walking away'in bir sözü var, akp siz dini, mhp siz ülkeyi chp siz atatürk ü sevmek diye, sanırım benim fikirlerimi en doğru şekilde açıklayan bu sözdür.

hoş, entrylerimi okursan atatürk milliyetçisi ve ülkemi bölmek isteyenlere karşı içimde bir faşist duygusu olduğunu görebilirsin.

bir de, dinden girip de akp üzerinden prim yapmaya çalışan sen gibilerden de tiksinirim.

şimdi;

nick altımdan kaybol.

hoşt.
damdaki deli'nin ve kapital karl'in yan komşusu. çamının altına gelenleri kozalaklayıp geri gönderiyormuş.

(bkz: kozalaklamak)
garip gülüşlere sahip yazar olarak kendini bize gösteren yazar.

ahuahanhaşj iaslkdiaskfiak gkagkagka ne olm . yüz yüze konuşurken de mi böyle güleceksin. *
kankadır candır nasıl bişeydir anlatılmaz öle şekilsiz şemalsiz yamuk yumuk bi adamdır ama deli kanlıdır lan kimse yokken gelir elimi öper abi der koyar başını dizime uyur çok kral adamdır anlayacağınız.
tanıyalı henüz çok fazla bir zaman olmamasına rağmen ; sıcak kanlı ve hoş sohbet güzel insan. gecenin 4 üne kadar istediğiniz kadar saçmalayabilirsiniz bu adam karşısında ne olursa olsun saygıyı elden bırakmayıp ''euehu'' diye gülüyor. ama farkediyorum numara yapma lo ! ohş.

çaylaklık mı?
zabbaha kadar hacu.
greyder operatörü. inşaatta çalışıyormuş.
japon turistmiş. fotoğraf çekmeyi bilmiyormuş..
vinç operatörüymüş. leonardo ile görülmüş en son.
sanat için soyunmuş. epilasyon yaptırırken görülmüş. *
kitap yazıyormuş. küçükken yaşadıklarını yazacakmış.
küçükken kaç yaşında olduğunu bilmiyormuş.
küçükken topu kireç çukuruna düşmüş. o da düşmüş içine. o gün bugündür böyle.
(bkz: insanı zorla faşist yapmak/#5859384)
noktayı koyan yazar.
küçükken topu kireç çukuruna düşmüş. o da düşmüş içine. o gün bugündür böyle. iyi çocuktur. o'lum insan sabaha doğru patates kızartır mı? yapma gözün yağını yiyem, yapan var yapamayan var kozo. ben n'apayım bu yaban ellerde?
k afaya sıkmaktan bahsetmiş haspam
o an ki doğrultur burnunu kafam
z ayi etme kelimeleri bu öğüdüm olsun kulağına küpe
a lma eline o tüfengi yoksa üzerine tepe
l âyık olmazsa her kişi doğru söze
a lır başka bir şey bulaşırsa bize
k al ha'di sağlıcakla dikkat et göze.

aşık serendipiti.*
yılaaar yıllar önceydi. kendisiyle konuşma şerifini ona bahşettiğim bir yavruceğiz vardı. o küçük insan buyumuş buyumuş te sözluklere gelmiş te yazar olmuşta polemik oluşturmuşta gelmiş gelmişte bana çatmıştaaa. be heeeyyy gidinnin kankaları uludağ sözlükte buluşmuşta. *
küçükken içinde çam fıstığı bulacağım diye yerden yere fırlattığım şeydir kozalak*