bugün

hakkımda pek az kişinin bildiği şeyleri bilen sırdaş kişi. aman sokarım formata kafamdan geçenleri yazıyorum. çok kafaya takma olayları. hayat her zaman istediğimiz gibi gitmiyor. dostlarımızı ve dostluğumuzu hiç kolay elde etmedik fakat bunu kaybetmek çok kolaydır.

ve son olarak şu aşk derdiyle ilgili diyebilceğim tek şeyi iyi dinlemesini ümit ediyorum diyeceğim şudur ki :

(bkz: koy götüne rahvan gitsin)
henuz konusmaya basladigimiz, bu gidisle iyi anlasacagimiz yazar.
bostancı ve eylül takıntılarından bir an önce kurtulması gereken yazar...
Mesaj atamadigim yazar. senin neydi ad f.book'ta, burdan yazamam diyorum kendisine.
dördüncü nesil olup da hala noktalama işaretlerinden sonra bir boşluk bırakması gerektiğini öğrenememişse yuh artık ona yazarıdır.
entrylerini okurken noluyoruz dediğim. derin bir insan diye tahmin ettiğim sözlük yazarı.
biri bu yazara feci posta koymuş , aşık olunan kız buna ayar vermiş gelip sözlüğe ağlıyor...
yazıktır vurmayın , bir de siz vurmayın...

(bkz: emrah koş)

takılsın sözlükte hasretini entrylerde dağıtsız azizim...
bir kız tarafından posta konulmamış sadece sözlüğe renk katmak amacıyla zall tarafından görevlendirilmiş abuk başlıklar açan yazar. gerçi posta konulmamış derken şu aralar yani efendim. ayrıca özel günler dışında ağlamıyormuş çok ağlayan arkadaşlara selam ediyormuş. insanlar herkesi neden kendileri gibi zannediyorlar diye de sitem ediyormuş.
kendine laf gelince nick altından inci sözlük mantığı @ le cevap verme gereği duyan yazar... lafımızı geri alıyoruz çünkü o seçilmiş kişiymiş... (bkz: mavi hap mı kırmızı hap mı)
(bkz: koşun lan kavga var)
(#8139754)
Adamsın :P
http://www.uludagsozluk.com/e/8340859/

bu kadar derin ve yoğun entryler girebilen bir yazardır.
an itibariyle 2010uncu entrysini başlığı altına girmiş yazar...*
günde dört tane türk kahvesi içmeye başlamış yazar. abartınca pis abartıyor...
istanbul u sevmezse gönül aşkı ne anlar insanı. istanbul gibi yer de yok be sözlük. gece gece fena coştu bir de...

(bkz: hanım koş rakımı getir)
taşa geçer kendime geçmez sözüm ben yalnızım ben yalnızım yalnızım insanı...*
kendisi icin sarkilardan fal tutulmus mudur acaba? diye merak edilen kisi.
kendisi için şarkılardan fal tutulmuş mu pek bir bilmeyen yazar. zaten maşuk olmaktansa aşık olmayı tercih eden kişidir...*
kendisine an itibariyle mfö'den ele güne karşı yapayalnızi armagan etmek geldi icimden. *

nicki cok sey anlatan yazar.

ayrica bir ara kendisi icin sarkilardan fal tutulmalidir. aska asik olmasi umuduyla, yoksa kisiler buyuyu bozuyor.
hayatımın 2. entrysini hakkında girmiş olduğum (cümle pek hoş olmadı ama idare edin artık) yazar.bu meslekte başarısız olursa zenci mahallesinde solaryum dükkanı açmayı da düşünebilir kendileri.
--spoiler--
türküm, hem de orta asya'dan göçenlerden
--spoiler--
sözleriyle türk olduğundan şüphe ettiren yazar. öncelikle; türk özel isimdir, türk üm ayrı yazılır. sonra; türklerin hepsi orta asya'dan göçmüştür zaten. britanya'dan göçen türk mü var?

(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
(#10424969) hayat sözlük tutmaz yeğen. akar gider sürükler de farkında olmazsın. önemli olan hayat suyunda boğulmamaktır. ona sıkı sıkı sarılmaktır. yaşlanmak dediğin ömür sermayesi vadesinin değerlenmesidir...
bu yazına binaen geçmiş olsun dediğim yazar arkadaş.
arkadaş bazen kendime çok kızıyorum. çünkü kısa yazılardan çok uzun yazıları okuyan adamım. hele sürükleyici giderse çok mutlu oluyorum. ama bu kez mutlu olmadım. yani sürükleyici olmadığından değil, uzun yazı okuduğumdan dolayı . sonuna kadar okudum bu yazıyı. ve gerçekten çok üzüldüm. oysaki deminden beri ne güzel geyik yapıyordum lan. ama hayat bu dimi. kimi güler kimi ağlar. kardeş allah acil şifalar versin sana. eğlenecek hal bırakmadın bende.
üzdün lan beni.
tekrar geçmiş olsun.
gücüne ve olgunluğuna hayran kaldığım yazardır.
allah acil şifalar versin kardeşim. inşallah bir an önce dönüp yazmaya devam edersin. dualarım seninle.
o değil de her gördüğüm vakit hicbiseyebosunaiclenmeyenadam la karıştırıp eksi veriyorum. sonra hasstir... diyip şukuluyorum o ayrı.