bugün

Kampusun mülki ve idari amiri? Adamlar devlet kurmuş vali, kaymakam atamış hem de tek bir kişi bunu yapacakmış. Vay ki ne vay! Ben mezun olalı nerdeyse 20 yıl olacak hiç bir şey değişmemiş demek ki. Vaktiyle bunlar insanları zorla toplar birini çıkartırlar işte bu sizin reisiniz derlerdi, teşkilat masası dedikleri yere gitmezsen doverlerdi. Fakultenin kantininde ramazan günü neden oruç tutmuyorsun diye bir kızın sille tokat dayak yediğini gördü bu gözler.
bu söylediklerinizi birebirde yüzlerine de söylesenize sıkıyorsa kodumun gevşek solcuları.
adami zorla gomonis yapabilecek bir konuşma.
türklüğe faydadan çok zararı var, bu tarzın.
karşındakiler seni dinlemye gelmiş türkler, çinli falan yok karşında, di mi?
kendini bilmez 3-5 andavalın yaptığı ve birkaç kişinin de dinlediği üniversite yönetiminin, yök'ün devletin izin verdiği devir teslim sırasında yapılan ülkücü konuşmasıdır.

bu tür eylemler, reis olayı bu mafya vari konuşmalar 95'li yıllarda kaldı sanıyordum hatta videoyu araştırdım biraz yok lan yeni imiş.

bu 1 dakikalık konuşmayı yapan 3 kişi sizler birer hiçsiniz aslında. sıfır kadar değeriniz yok eksilerdesiniz.

hani video başında namusum ve şerefim olarak saydığım kur'an ı ve bayrak'ı cümle içinde kullanması var ya. o kadar sahtekarsınız ki sizin gibileri ayda bin liraya kapımda bile beslemem.
konyaninkini bilmem ama, ülkücü tayfasini bilirim. lisedeyken bizim okulda da vardi. böyle götü saglama alayim diye ocaga giderler tek gezemezler, tek gezdiklerinde de gülsuyu dolaylarinda bir guzel dayak yerler bir araya geldiklerinde de asariz keseriz der bi skim yapamazlar birbirlerine gaz verirlerdi. aha iste büyuk baskanlari ne ki kucumenleri bir cacik olsun.
bunları tanırım tek yaptıkları gösteriş, kız tavlamaya çalışmak, ona buna sarkmak, kantinde masaları birleştirmek sanki çok mühim bir iş yapıyormuş gibi tavırlar takınmak, reis dedikleri şahıs geldiğinde birden ayağa kalkmak, hangi devirde yaşıyoruz lan köle misiniz siz? şu reis dediklerin de birkaç kez bizzat kendim duydum bütün kızlar da bana yazıyor yhaa deyip duruyor. bu kıt beyninizle mi ülkeyi kurtaracaksınız.

yazık sadece yazık.
devlete başkaldırının itirafıdır. devletin valisini kaymakamını yok sayıp mülki idari amiri atamışlar, devletin askeri polisi yokmuş gibi kendilerine uç beyi demişler. bir cumhuriyet başsavcısı bu konuşmaları ciddiye alsa bu şahısların başı fena yanar. sözde özyönetim ilan edip kendi yöneticilerini seçen pkk'lıların yaptığıyla, devlet içinde paralel devlet kuran fetöcülerin yaptığıyla bu yapılan arasında bir fark göremiyorum. aklı başında sağduyulu ülkücülerin de bu durumdan rahatsız olduklarını düşünüyorum.
rezillikten de öte...
böyle insanlar üniversitelerde yer kaplıyor cidden söylenecek bir şey yok, çıkmış oraya tehdit savuruyorlar, kendi kendilerine düzen kuruyorlar kendilerini ülkücü sanıp şaklabanlık yapıyorlar.
(bkz: cahil sürüsü)
ah bir de türkçe konuşabilse.
bu amına koyduğumun sivrisinekleri ile pkk'lı teröristleri kafa kafaya vurup imha etmek, üniversiteleri kurtarmak adına yapılacak en önemli operasyon olurdu aslında.

olmayan beyninizi balıkesir'in çılgın eşekleri siksin e mi!
ibret yukleniyor...
bunu asla unutulmadık çomar reis.
tarihsel gerçeklik ile alakası olmayan şimdilerde kime çalıştığı belli olmayan bir grup menfaat düşkünü demek geldi içimden.
o değilde artık vizyonda başka film var...
edebiyat fakültesinde okuyup daha türkçeyi konuşamayan sözde ülkücünün yetki teslim konuşmasıdır. ya arkadaş anlamıyorum bu okulda yetkili kimse falan yok mu ? adam resmen yanında ki dallamayı hem mali işler hem idari işler sorumlusu ilan etti. bu ne pehriz bu ne lahana turşusu ?
Çomaristan da siradan bir gün.
yaşadığım ülkeden nasıl kurtulur, kaçarım planlamalarına sebep olan bu şerefsiz bok çuvallarına da selam olsun.
Sabırla izledim hem delilendim hem eğlendim. Paylaşımda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Başkana sıkıntı çıkaracak olan şahsımın cesaretiyle karşılaşır diyor. Korkak oruspu dölü sen bir şahıs bile değilsin ki şahsının cesareti olsun. Daha iki kelimeyi bir araya getiremiyor reiscik. Sesi yüksek çıksın diye bağırırken cümleleri kuramadığından habersiz enayi. Şahsının cesaretine soktuğum herhangi birisi kafa tutsa tek başına altına sıçacak bir tipi var. tırnaklarını söküp alkol dökeceksin bunlara görecek şahsının cesaretini. işe yaramaz oruspu çocukları.
Herkes kendine çeki düzen versin diyen de kendine çeki düzen verecek mi?
(bkz: 0 5 uç beyi olupta vermeyenin)
devlet nerede?
adamlar kendini uç beyi, kıç beyi zannediyor.
Konyada ve selcuk üniversitesinde hdp pkk yuvalanmasini onledikleri için destekledigim kaliteli zihniyetin kalitesiz elemanlari.
Ülkücü insanlar zaten geri zekalı. Tipe bak , eğitim öğretim yuvasında böyle bir şeye kalkışacak Yetkiye nasıl sahip oluyor ? Ne salak insanlara sahibiz ..
neyin hizmetinden bahsediyor merak ediyorum. bu tip tayfaların yaptığı tek şey kavgaya adam toplamak. boş işler boş.. okulunuzu okuyun iyi yerlere gelin devletinize milletinize öyle hizmet edin. böyle haydutlukla bir yere gelinmez. kullanır atarlar.
bugün de bunu asla unutulmadık. ülkücü arkadaşlar bu konuyla ilgili bir yorumda bulunmadılar, bunu da asla unutulmadık.