bugün

konya nin en köklü yerel ancak uydudan yayın yapabilen televizyonu. haber dairesi istihbarat sefi tarih mezunu mustafa kara dir.
haber bülteninde ulusal kanalların sürekli aynı müzikleri kullanması geleneğinden farklı olarak prison break müziklerini kullanmaya başlayan kanal. tebrikler.
bayramlarda Konya'nın tüm işyerlerinin kartvizitlerini gösterip bize iyi bayramlar dilediğini ileten kanal, aynı zamanda belediye başkanlarının da isimleri geçiyor.
1999'da yayın hayatına başlamış konya'nın yerel televizyonu.
Konya icin Iftar vakti girdiginde ezan icin ilk actigimiz yerel kanal. Dini ve haber programlari tavsiye edilir.
çok acayip reklamlar yayınlanan kanal.pek çoğu utançla beraber yarılmalara sebebiyet verir.
https://www.facebook.com/photo.php?v=208338249255390

altan tan isimli bir şahsı programa çıkarmış ve kürtçe adlı olmayan dili, allah temelinde, din temelinde meşru göstermeye çabalamış garip tv kanalı. allah'ın ya da dinlerin mutlak varlığı bilinmezken ki burada yanlış anlaşılmasın, ben de dindar bir insanım; inanç ile açıklanabilen şeylerin maddi olarak var olmadığını bil.... ya da neyse, o topa hiç girmeyeyim.
anlatmak istediğim şey; olmayan bir lisan'ı engellemek allah'ın sözünü engellemek imiş.

gg olmaması adına lafımı burada kesiyorum. siz de benim gibi içinizden devam edin siz de...
türksat 3a uydusundan 12130/27500/v parametreleri üzerinden yayın yapan kanal.
akp tv'dir.

izlenecek hiçbir şey yok.
konya tv olarak değiştirilirse isim,daha güzel olucak gibi.
iç anadolu bölgesinin konya merkezli kanalı.

kaliteli yayın yapıyorlar fakat pek objektif oldukları söylenemez.
türkiye'deki en kaliteli yayın yapan yerel televizyon kanalı. konhaber-konya fm gibi ürünler de bunların mamülleri. konya yöresi için vazgeçilmez gerçek.
Konya'nın en önemli televizyon kanalıdır. kentin markası olmuş durumda.