bugün

ölün mümkünse arkadaşlar. açıkçası ben lahmacuncu kolu gibi kola dil filan atamam. yapamam yani ben bunu. gözüm görmesin sizi.
ağda,
sir ağda,
epilasyon.
erkeklerden özenmeyin bazı şeyleri.
jiletle almayin gozunuzu sevim. en kotu ihtimalle yakin onlari. aaa ben sarisinim almama gerek yok yapmayin doverim sizi.
dna testi yaptırın. kolu kıllı kızın bacağı ormandır.
eğer epilasyon yaptıramıyorsanız ve ağda canınızı yakıyorsa size mükemmel bir tavsiye.
evin tüpünü açın ve kol kıllarınızı yakın, sanırım keselemişti daha sonra arkadaşım.
hem doğal oluyor hem temiz.
yapın bunu.
pcos olabilir bir doktora görünün.
jiletleyin. kendinizi.
soguk agda bantlariyla 10 dakila surmuyor
usenmeyin yapin.
şükredebilirler kıllı mıllı kolumuz var diye. Şahsen öyle bir sevgilim olsa, kılı değil kolu görürüm sadece.
lazer epilasyon yaptırın. üç seansta biter.
uzun kollu giyin.
Gözü sürekli kolunuzdaki kıllarda olan erkeklerden uzak durun.
(bkz: kolları kıllı kadınlar)
(#21881878).
dokanmayın sakın. doğal olun, beyaz teninizi süslesin.
Bilin ki erkeklerin gözünde çok itici geliyorsunuz. Kıl dediğin erkek adamda olur , kız bakımlı olmalıdır. Isterse dünyanın en güzel fiziğine sahip olun ama kollar kıllıysa iş bitmiştir.
vücudunuzla barışık olun.

çözümü var bacılarım korkmayın. şeftali tüyü durumundaysa hiç korkmayın ama hormonal bozukluk sonucu kalın ve sertse tedavi üzerine uygun epilasyon yöntemi.
Gel gelelim 165 boyunda göbekli maymundan hallice arkadaşlara iğrençsiniz ve mide bulandırıyorsunuz. Bir de o kıllarla utanmadan kolsuz badi giyiyorsunuz ya yemin ediyorum kusasım geliyor. Allahın kamili sen kızı buldun da kolundaki kılına mı takıldın? Senin götündeki kıllara laf eden oluyor mu? Ötenazi önermiş bir arkadaş bence tavsiyesine kulak verin.
Agda yapin.
Kis gunu alip yazik etmeyin kendinize. Sonra usursunuz falan.
lazer epilasyon * yaptırın kıl tüy vs bir şey kalmaz.
Eger acik renkli ve seyrek degilse kesinlikle alin.
aldırın.
kolunda kıl çıkan sağlıklı kadınlara verilen tavsiyelerdir.

yine toplanmışlar kolunda kıl çıkan kadınlara laf ediyorlar. sanki iradenin zaferi'ni izliyorum. sağlıklı, kaslı, sarışın almanlar her tarafta. alttan alta adolf veriyor mesajı, böyle olmayanları öldüreceksiniz. o zamanın insanları iradenin zaferi'yle adolf hitler'in düşüncelerine sempati beslediler. siz neden böyle oldunuz ? siz de spartacus ile, gossip girl ile büyüdünüz gerçi. perry ile düşünmeniz engellendi. anlayışla karşılayayım diyorum ama okuma yazma bilip şuraya yazı yazan insanın bu kadar sığ düşünmesine anlam veremiyorum. yazmadan önce düşünün. düşünmeden önce de bir düşünün ben kimin yöntemiyle düşünüyorum diye.
terli terli soğuk su içiyorsunuz. içmeyin hasta olursunuz. üç beyazdan da uzak durun un tuz şeker. kolesterolü var şekeri var. bi de her gün günde 2 kez dişlerinizi fırçalayın. ha en önemlisi karlı havalarda mutlaka arabanızda zincir bulundurun. boşu boşuna ceza yemeğin.
kol ağdası cok eglencelidir oysa. Bir de pütür pütür olmasın dıye ağdadan sonra buz ve yatıstırıcı bır krem uygulanmalı.