bugün

Rahatsız oluyorsa epilasyona gidebilir olmuyorsa kimseyi ilgilendirmez.
Kendi Burnundan sallanan 20 cm uzunluğundaki killarina bakmadan "kolu kılsiz kiz isterem" diyen şarapçı gorillerden uzak durun.
şahin k gibi kıllara sahip olanlar tarafından verilen gereksiz tavsiyelerdir. kendisi rahatsız olan kız zaten bir çözümünü bulacaktır. takılmaması gerekir. yürü ense traşını görelim çomar.
Ölün.
Lütfen.
Kıllarınızla mutlu iseniz almayın değilseniz alın bu kadar basit. Başkaları için değil kendiniz için bu önemli.
kahve ile sürekli yıkamalarını tavsiye ederim ..
insanlara neden böyle kötü davranıyorsunuz? Anlam veremiyorum. Doğuştan gelen şeyler vardır. Hermafrodit insanlar gibi. Bunu onlar mı seçti sanıyorsunuz?

Kalkıp eleştiri yapmadan önce düşünün lütfen. Hiçbir kız kolu kıllı olsun istemez. Ama öyle doğmuşsa bununla alay edilmemesi gerekir. "Bakım" diye isimlendirdiğiniz şey doğallığı öldürmemeli. Ve birinin size göre "Bakımlı" olup olmaması, o kişinin esasında "Bakımlı" olup olmadığını değiştirmez. Ciddi anlamda göreceli bir durum. Belki kız kendine göre bakımlı.

Ayrıca size evlenin diyen yok. Beğenmiyorsanız uzak durun. Nedir yani. Herkes çok sevilmeyi hak eder, eminim ki "Kusurlarıyla kabul edebilen" birini bulacaktır ki bu onu gerçekten sevdiği anlamına gelir.

#kusurlarıylakabuletmek
(bkz: kılıma dokunma kampanyası)
şarapçılara inanıp sakın kol kıllarınızı almayın.
aralara biraz renk attırın .
Almayın örmeyi deneyin stil sahibi olun.
Evden çıkmasınlar bi zahmet.
Bence kesmesinler yada almasınlar sonra daha kötü oluyor. Tabi erkek kolu gibiyse kolları onlara biley diyemem.
Kisa kollu giymesinler.
Kesmeleridir. Tabi ki kolları değil, kılları...
para biriktirin, işe girin, aç kalın ama şu kılları alın lütfen. yani az bi şey varsa aç kalma gibi extreme durumlara girmeyin ama biraz sıkıntılıysa önce hormon kontrolü yaptırın ardından lazer epilasyon ve ara ara ağdalarla pürüzsüz olun. hani kötü görünmesini geçtim bazen cidden mide bulandırabiliyor.
daha kadınsı görünmek için bence alın onları.
Yaz bitene kadar mide bulandıracak sözde kızlara verilen tavsiyeler. Azıcık insan olun, alın şunları yahu.
Lazer epilasyon.
(bkz: am buldunda kılsızını istiyorsun) durumudur.
Saçınızı örerken yanlışlıkla onuda örmeyin.
kolları kıllı bir kıza usulca yaklaşıp , kulağına ''napıyorsunuz o kıllarla hocam siz, kıllara hafif hafif dokunup onları diken diken yapmak hoşunuza mı gidiyor'' demek istiyorum.
Jilet kullanmayın daha çok çıkar.
tamam, ben de hoş bulmuyorum. Ama bize ne? isterse örer bile. Bize noluyor?
Böyle başlıklar açma .
Kisa kollu giymeyin.