bugün

görsel
biseksüel olduğunuzu itiraf etmektir.
"bu konuyu niye kocanla aranızda halletmiyorsunuz delikanlı?"
bir itiraf karşısında, alabileceğiniz ve uygulayabileceğiniz kararlardır.

boşanmak lazım.
Aranızda zenciler var demektir. Geçmiş olsun...
Kocamın bir salak olduğunu anlardım ve bu zamana kadar anlayamadığım için kendime kızardım.

Kabız oldum der gibi gay olunamayacağını bilmeyen bir kocam varmış çünkü.

Eşcinsel bir kocam varsa ve bunu benden saklamayı başarabilmişse dönüp kendime bakardım ve kendimde salaklık olduğunu ya da ilgisiz olduğumu düşünürdüm. Daha sonra kocamın alnından öperdim başarılı şekilde sakladığı için. Sonra da bir güzel boşanırdım.

Ben de nasıl karıymışım ki eşcinsel adamla birlikte olabiliyormuşum. O derece beklentim düşükmüş demek ki diye kendime de üzülürdüm.
Bereber bacı bacı oturlar heralde ağda yaparlar. Dedikodu falan.
vay hipnetor o zaman straponla dalınmayı hak etmiştir o.
(bkz: grup)
Abilerinize siktirmek.
+ aşkım ben gay oldum
- iyi artık bana gayamazsın, siktir git şimdi
karı o kadar gudubetmiş ki
adam hayata küsüp geri vitese takmış,
üzüldüm lan şimdi
köroğlu getir şu sakiyi eflkarım var, hicranım var.
(bkz: intihar etmek)

lan adam sizin yüzünüzden tüm kadınlardan soğumuş. daha ne?
(bkz: bengay)

Aklına bir tek bu leş kokan merhem gelen ben miyim lan?
dildoyu hazırlamak.
Kocamsa zaten gaydır.
onu ağrıyan yerinize sürebilirsiniz.
türkiye'de her on erkekten birinin yaşadığı durumdur. gay oldukları halde kendi ego ve çevre baskısı yüzünden bir kadınla evlenmeleri. dışarda birine;"kocacığım" derken, evde maço erkeği oynar.

edit: gay olunmaz, gaylik doğuştandır. sadece kabullenemezsin, kabullenmezler, kabulettiremezsin.
Dehşete düşerdim tek kelime ile korku filmi gibi. Nasıl olur da böyle bir duruma düşerim diye kendimden nefret ederdim.
(bkz: i love you phillip morris)
Sevgilinin de al gel grup yapalım diyeceğim durumdur.
muhtemelen tazminat ödemeden boşanmaya çalışıyordur. zira ben gay oldum diye bir cümle kurulmaz, bu tercihen olacak bir şey değildir. mesela ben fenerli oldum diyebilirsin, ben Hristiyan oldum ya da ne bileyim ben feminist oldum yahut ben acımasız oldum... falan diyebilirsin de ben gay oldum ne demek la. o öyle sonradan olunacak bir şey değildir.
Muhtemelen beli falan tutulmuş, sizden "ben-gay" merhem istiyordur. Günümüz evliliklerindeki en büyük sorun olan yanlış anlaşılmaya örnektir.
Sırtıma sürerim.
a mı p mi diye sormak. p derse fazlalığını kesmek.