bugün

allah'ın kobrası anlamına geldiğini tahmin ettiğim nicke sahip yeni * yazar.*

(bkz: yaran nickler)
(bkz: annemlere az önce çaylak olduğumu söylemeyin) deyip gitmiş yazar.

edit: selam söyle.
kendine entry girerek kendi adını taşıyan başlığı sol çerçevede yukarda tutmaya çalışarak dikkat çekmeyi başarmış yazar. azminden ötürü ayrıca tebrik ettiğim yazardır.
(bkz: sumuk surmek)
(bkz: yorum yok)
(bkz: bazen susmak herşeydir)
kendine laf sokuyormus gibi gostererek prim yapmaya calistigini dusundugum yazar. *
(bkz: reklam kokan hareketler)
bazi entrylerine * göz attiktan sonra tarzi hosuma giden, anladigim kadariyla yeni yeni sözlügü ciddiye almaya baslamis yazar.
tuvalet konusunda bilgili yazar. *
aynı yolun yolcusuyuz *
kobranın muslumanlığı seceni.. (bkz: Allah ın kobrası)
(#1229877)
en kısa zamanda got kanseri başlığını da açıp yazarları bu hastalık hakkında bilgilendirmesi beklenen yazar. * *
hoşgelmiş denilesi yazar * *.
sabahın 5.30 unda bir yazısıyla beni kendimden geçirmiş "allah senden razı olsun" kişisi.
gecelerin en aktif yazarı zannımca..
enteresan nickli yazar. (bkz: kobra) (bkz: kobrullah) (bkz: kepçe) (bkz: kepçullah) gibi bişey olsa gerek. selam ederim.
(bkz: ve aleyküm selam)
değişik bir tarzı olduğunu düşünmekten kendimi alıkoyamadığım tuhaf yazar.*
kelimeleri boşa ziyan etmeyelim boş yazar.
(bkz: saygısız)
şirin'e ve şirinciye saygısı olmayan yazar.*
anlaşılamadığını düşündüğüm pek bi kaliteli yazar.
şirinleri anlayamamış yazar.

edit: kobrullah! bu entryi eksileyenin sen olduğunu biliyorum! itiraf et çabuk!*
kendisini şirin entryler girmesi sonucu affetmeyi uygun göryüyoruz.
(bkz: hakaretçi şirin)
yapılan tüm şirin provokatörlüklere halen şirinlemeyerek gönüllerde şirin bir şirinlik bırakan şirin bir insan olup olmadığı muamma olan anti şirin ekibini her an kurabilecek yazar.
basit bilgisiz cahil faşist diyerekten beni betimleyen bünye. nedeni ve nasılı hakkında hiçbir yorum yapmadan 4 kelime ile bana olan duygularını kusmuş burda. insanın bilgiden anladığı kıt şeyler olunca, bunu başkasına söylemesi de bu kadar kolay olabiliyor.

evet basit bilgisiz cahil bir faşistim ben. ötesini vaat etmedim ki zaten. ettin diyen varsa beri gelsin. öyle bir taahhütüm yok. kendisinin demek ki benle alakalı bir beklentisi varmış onu hayal kırıklığına sevk etmişim özür dilerim seni gidi hümanist bozması.

(bkz: neyse)

(bkz: çoluk çocukla uğraşmak)
Kullanıcı ismi ile sözlüğe korku salan yazar. *
(bkz: Kunteper Canavarı)
madalyonun diğer yüzünü çok iyi gören, güzel tespit yazarı.
hiç bu kısmını düşünmemiştim: (bkz: cok guzel hareketler bunlar/#4099050)