bugün

homoseksüel olmak.homoseksüellik yolunda emin adımlarla ilerlemek.
her davranşına anlam yüklemeye çalışmaktır.
nefret eden kişinin gay olması.
bitmeyen, uçsuz bucaksız kadın hakları.
erkek çocuklarda ergenlik dönemine girinceye kadar geçen evrede sıkça görülen durum. şahsen ben 10 yaşında kızları seven bir erkek çocuk görmedim.
kimi zaman ve kimi durumlarda erkeklere eşcinsel * yaftasının yapıştırılmasına neden olabilecek durumdur.
büyük aşklar nefretle başlar deyişini doğrulayan bir eylemdir.
nefret eden kişi eğer erkek ise muhtemelen başından geçen kötü bir olaydan dolayı bu hisleri yaşıyodur(hatta daha kuvvetle muhtemelen aldatılmak). fakat bu duygu dönemsel bir duygudur, hiçbir erkek bütün ömrünü kızlardan nefret ederek geçirebilecek erke sahip değildir. elmanın bir yarısı erkek ise diğer yarısı da kızdır. tilki erkeğimiz kürkçü dükkanına elbet dönecektir ama bu sürenin genişliği kişiden kişiye göre değişir. süre dolduktan sonra hala sevilmeye değer kızlar olduğunu görecek ve geçici halinden sıyrılacaktır.
efendim olayı kızların bazı özelliklerinden nefret etmek olarak düzeltsek iyi olur, yoksa vahim bir durumdur. nitekim kız da olsa insan insandır.
(bkz: kedi uzanamayacağı ciğere pis dermiş)
(bkz: buyuk asklar nefretle baslar)
ergenlik cagına girmemiş erkek cocuklarda* sıkca gorulen durum.
dünyanı kendi etraflarında dönüyor sanmaları sebebiyle meydana gelir.
sanmalarına laf yok ama, sadece o 5-6 saatlik (en fazla) esnada sanmalılar. çünkü çıkınca çekilmez oluyor.

(bkz: kizlar farkina varmiyor)

(önceden gelen edit: yani dünyayı etrafında döndürebilen var döndürmeyen var. ilk kısımdan ne büyük şans ki bir iki insan olduğunu biliyorum, gerisi ikinci kısımdan. üzgünüm)
reddedilmekten dolayı meydana gelendir. erkeklerden daha kıvrak bir zekaya sahip olmalarından ve mantıklı olmalarından dolayı hayranlık duyulsa da, mantıksız bir insanın gözünde, anlamsız bir nefret sebebidir.
dünyayı parmaklarının ucunda oynattıklarını sanmaları.
ağızlarını yayarak aşkım demeleri...
-Dengesiz olmaları
-Ne istediklerini bilmemeleri
-Kasıtlı yaparmış gibi dünyadaki en berbat insanları seçme özellikleri
-Şımarıklıkta aşırıya kaçmaları
-Bizim erkeklerden ne eksiğimiz var diyerek, hiç anlamadıkları işlere girişip batırmaları
-Her fırsatta kuaföre gitmeleri
-Dedikoduda zirveye vurmaları
-Her zaman daha fazlasını istemeleri
(bkz: diyosunn)
tiki olmaları en büyük nedenlerden biridir..
murathan mungan ın yüksek topuklarkitabında anlattığı nedenlerdir.
(bkz: ibnelik alametleri)
(bkz: çocuk taklidi yapan kızlar)
her şeye mızmızlanmaları
sinirli halleri gayet yeterli bir sebeptir...her kıza her daim gülmek yakışır..bağırıp çağırmanın ve sonra paşa paşa özür dilemenin ise erkeğin yapması gereken bir iş olduğunu unutmaları da, yeterli bir sebeptir.
bir çok nedeni vardır genellikle erkeğin istemediği birşey yaptıysa kızılır neden nefret edilir bilmem sevilesi şeylerdir ne olusa olsun