bugün

kitiara ne kelime..asıl şu soruyu yöneltmeli;
-sayın blue.blue nickini alırken aklınızdan neler geçiyordu?

(bkz: blue)
sturm brightblade veya tanis'le bir ilgisi olup olmadığı sorulmalı.
kitano blue yu korsan cd den dinlemiş hatun kişisi. lady lik mevzuu sahte olabilme ihtimali de buyuk ihtimalle sahte.
geçenlerde 3 sınavı olan yazar...
sonunda bulunmuş makinada ki gizemli yazardır. bayan yazardır.

güzel kızdı..

(ne olacak benim bu halim)
yaklaşık olarak boyu 124 civarı gibi geldi. ya da kaytan bıyıklı dilber 195 felan.

(bkz: iki resim arasındaki yedi fark)
entry girdiği ilk üç başlık şu şekilde sıralanmaktadır:

1)hebelehubele
2)erkek nickiyle chat yapan kız
3)erkek nickiyle chat yapan kız

(bkz: hmmm)
(bkz: hiç yoktan iyidir)
(bkz: mühim olan katılmaktı)
yolunu bulan yazar.
canlı yayında mikrofon kullanmadan konuşarak herkese "neydi bu kızın nicki" dedirten yazar.
sözlük eşrafı tarafından hayvan gibi kıskanılan yazar. ulan 50 tane zirveye gittik bırak prag'ı eve gitmeye para bile vermediler diyenleri duyar gibiyim. evladım doğru zaman doğru yer diye bir şey var..

bir de şans ve medeni cesaret.. tebrik ettim, hayırlı yolculuklar..
istanbul'da ikamet edip,kicini kaldirmayip makina adli programin studyosuna gitmeyip, orda oturmayip, sorulan bir soruya medeni cesaret gosterip elini kaldirmayip, ahkam kesenler tarafindan 1-2 sayfa daha entry sonunda buyuk ihtimalle bir hain ilan edilcek yazar kisisi.

kiloyla entry tartmiyoruz burda, kiz cikmis bilmis kazanmis, orada su kadar entrysi olan yazar prag tatili kazanacak diye birsey sorulmadi, "uludag sozluk yazari" diye sorulmus, sansi yaver gitmis kazanmis. gonul ister tanidik bir sahsiyet, kanki, cancis, ciger alsin ama cok da buyutmemek lazim. prag'a bir iki!
'' aferin'' dediğim kişidir. uludağ sözlük'de ''ben organizasyonun en alasının yaparım. konuşmayın bakayım.'' deyip ahkam kesip bi halt edemeyen selebriti (o da ne demekse. ne halt olduğunu daha anlayamadım) olma sevdalısı kişiler oldukça daha çok böyle durumlar yaşanır. kız da bu durumdan yararlanmış, gitmiş, mis gibi tatili de kazanmış. yanlış adresdesiniz. çemkirecekseniz gidin organizatörlere çemkirin..
mühim bi insan olduğunu tahmin ettiğim kişi.*
entrylerini bile okuyamadık emme* hakkında girilmiş 32 adet entry var.
hay allah bununla 33 oldu.
edit:hay allah şimdi de 25 olmuş.
oraya çıkıp hebele höbele ikikihiiii..ıhh şeyyy...dese bile babalar gibi prag biletini kapmıştır.ayrıca makina programında ''giiirmiş oldğunuz enrty sayısıııı een az onu geçmiş ve binin altında olmalıdııııırr..'' gibi bi baştan söyleyelimde ona göre parmak kaldırın uyarısı yapılmamıştır.benim garibime giden bileti alması ya da oraya çıkması değil.asıl garip olan senin uludagsozlukten tanımasanda aileden saydığın biri orda yanına oturmuş.program başlayalı kaç saat olmuş.e beraber de el kaldırdınız.halanası tanımassınız birbirinizi anlamadım.insan bi hoş beş eder orda.bana ilginç geldi..
çaylakken hakkında bir yığın entry girilmesini sağlamış. henüz yazar olmadan zirvelere akmayı başarmış üstüne üstelik uludağ sözlük temsilcisi olarak prag a bilet kapmış cin çaylak.
kitiara kelimesiyle bütün dragon lance hastalarını çevresine toplayabilecek kişi.
katılımcı listesine son anda girmiş ve yine son dakika golu atmış arkadaş... bal damliyor her yerinden...
orasından burasından bal damlıyor diye eleştirilen henüz yazar olmasa da yazar adayı. bu kadar üstüne neden gidildi anlaşılması güç. ha ama şöyle bir durum var. ama yine de hoşgitsindir, hoşgelsindir. bir de güzel kız lan...

edit.hakkını yedik lan.
4. nesil yazar (bozuntusuymuş).

öncelikle, 40 kişilik kontenjanı dolduramayıp çaylakların gitmesine vesile olan ulular ulusu koskoca sözlüğümüze müteşekkirim.
ne feykim ne de misafir, ilk entrymi 03.04.2007 08:15 tarihinde yazdım, ancak programda söylediğim gibi vermek zorunda olduğum 13 dersten (çift dönem aldım) dolayı sözlüğe pek girme fırsatım olmadı.
evet kısa boyluyum ve mıymıy bir tipim. düzeltmek isterim, boyum bir arkadaşımızın yazdığı gibi 1.24 değil 1.50. bundan yüksünmediğim gibi, topuklu ayakkabı giymemek gibi bir kabahatim de mevcuttur. bu tarz eleştri yapan ulular ulusu sözlüğümüzün deniz baykallarına da söyleyecek söz bulamıyorum.
zirveye katılışımda kötü bir niyet yoktu, parmak kaldırışımda da. zaten sadece 2 kişi parmak kaldırdı. beni eleştirenlerin hepsi orda olsaydı (ki hiçbiri değildi) ve hepsi parmak kaldırsaydı, ben onların haklarını yemiş olsaydım bu bileti seve seve kendilerine hibe edebilirdim.
ayrıca oraya kalktıktan sonra beni tebrik eden ve sen bunu haketmiyordun demeyen organizator guruhuna teşekkürü bir borç bilirim çünkü daha önce birçok kişinin bahsettiği gibi okanın bileti vermesine mütevellit el kaldıran kimse yoktu...
4. nesil * bir adet yazar kardeşimiz. Zaten buralardaymış ama gene de hoşgelmiş. ne yazık ki kendilerine atıp tutacak malzeme arayan * bazı yazarlarca vatan haini, baş düşman ilan edilmiştir. yazıktır, günahtır. prag'da bunların acısını çıkaracaktır.
Kendisine atılan o kadar boku temizleyip ayarı vermiş kişidir helal olsundur. kimi ne ilgilendirir şahsın nereye gittiği neden el kaldırdığı. helal olsundur. iyi gezmelerdir.
prag da bizi temsiL edecek oLan yazar..

bu kadar üstüne neden gidiLdi anLamıyorum.. yok şöyLedir yok böyLedir diye.. şans deniLen faktör bu yazar'a güLmüştür.. 4. nesiLmiş yok çayLakmış.. size ne oLuyor.. okan bayüLgen onu seçti ve gitti.. ama okan bu yazar'ı değiLde bir başka yazar'ı seçseydi yine aynı bokLar dönecekti.. misaL beni seçseydi okan;

Lan tuci'nin saçLarı çok uzun, şişman Lan bu herif, 1. nesiL bu herif gidemez prag'a faLan derLerdi.. hay yarabbim.. akıL ve fikir ver biz insanLara..
aslanlar gibi praglara kadar gidecek, bana sütlük getirecek yazardır.

(bkz: kıskananlar çatlasın)
prag'dan sözlüğe kart atmasını beklediğim, iyi yazar.