bugün

Kitap okumadığını belli eden çomar beyanı.
yanlış bir söylemdir.

kitap okuyan ve bunu ortamlarda dile getiren erkek vurduruyordur.

aksini iddia eden az önce vurdurmuştur.
3 gündür kitapla geziyorum daha kimse düşmesi vereceğiniz taktiğin amk.
ulan bende niye tavlayamıyorum diyorum hay allah ya.
Bayan dediğin içindir o. Bayan değil kadın.
Kitap okumayan insanların okuyanları yargılamaya çalışmasıdır. Kız tavlamak için gidin kas yapın kitaplara bulaşmayın.
saymakla bitmeyen kitap okumanın faydalarından biri daha.
okuma kampanyası başlatalım.
bu noktada sözü, kitap okuyan erkekler tarafından tavlanan kadınlara bırakmak gerekir.
Pembe edebiyat okumayan erkekler de var..
Hee bayan tavlamakmış. Olum herkesi kendiniz gibi zannetmeyi bıraksanıza lan. Milletin hobisini karı kız tavlamak için yaptığını nereden biliyorsunuz ? Derdim tasam yok, birde sürekli bayan tavlamak için kitap mı okuyacağım ? Kafa dağıtmak için falan arada okuyorum işte.
Insanin var olma amacı öncelikle hayatta kalmak sonra diğer canlılarda olduğu gibi türünü devam ettirmek ,genlerini bir sonraki kuşağa aktarmaktır. Bunun içinde karşı cinse ihtiyacı vardır. Bu anlamda öğrenilen her yeni bilgi bu iki amaca hizmet eder.
Evet evet acayip kız düşüyor. Evde kitabını okuyorsun 10 roman sonra evlilik teklifleri görücüler gelmeye başlıyor.
Kitap okuyan erkek/kadın birbirleri için zihinsel olarak ortak pay bulan kişilerdir.
Hasssssiktir ordan!
Ben kitap okuduğum zaman ne okuyorsun diye kızlar bana soruyor ama ben hiç birine yüz vermiyorum!
'bayan' değil kadın. Keşke okuyup toplumsal cinsiyet öğrenseniz. Bir erkek ya da insan bir çok nedenden kitap okuyabilir. Ayrıca okuyan erkek candır.
Parkta oturun. Kitabı elinize alın. işe yarar.
kitap okuyarak zeki kadınları etkilemek mümkün olabilir ama sadece kitap okuyarak fazla ilerleyemezsiniz.
doğru tespit cafe de çıkarıyorum kitabı hop şak vuruyorum masaya biraz okuyunca kadınlar geçerken numaraları yazan peçeteyi atıyorlar. tabi kızına göre değişiyor mesela hadis kitabı ile kapalı kızlar, aşk romantik kitaplar şaka şaka ne alaka erkekler kitap okuyamaz diye bir kaidemi var.

o zaman kızlarda kahve ve kitap ikilisini hikaye paylaşmak için kötü emellerine alet ediyorlar. sen kız tavlamak için okuda belki cehaletin azalır.