bugün

efendim kimsenin namusunda gözümüz yok ancak internet denen bu leb-i deryada bir nevi bilgi kaynağı olarak lanse edilen sözlüklerin, yüklenmiş olduğu bu edim gereğinin altını doldurma zaruretimiz mevcuttur. bu nedenle de bu bilgiye paylaşmak istedim.

biliyorum, bir yazar olarak sözlük'ün bilgi kaynağı olması adına elimi taşın altına koyarken çok ciddi bir risk alıyorum. bu adam, beni tenhalarda sıkıştırtıp kötü şeyler yapabilir. (not: top değilim) ama üstlenmiş olduğumuz vazife nedeniyle ben bu riski alıyorum. buyrun efendim;

görsel

görsel

görsel

görsel

görüldüğü üzere, değerli başgan kim jongun eşi hanıfendi son derece bebek, bir o kadar iliktir efendim.

birazdan da dandanakan savaşının arkasındaki gizli gerçekleri, bilgi vermek saikıyla dikkatlerinize arz edeceğim efendim. ondan sonra vay efendim "nihat hep magazin yapıyor. nihat kimseyi yalayamaz" falan demeyin.
adamın ülkesi var... normal böyle bir dişi kişisiyle hayatını birleştirmesi...
muhtemelen kuzey kore'deki en güzel insan evladıdır.
Uf bee. Yenge kütür gibiymiş valla erik erik.
Allah mubarek etsin. Allah olmayanlara da versin. Ya bu adama karşı hep negatif düşünüyordum. Kudus ve israil açıklamasından sonra artık pozitif düşünüyorum. Umarım sağa sola saldırıp bir delilik yapmaz da bir ömür mutlu olurlar değerli eşi sayın hanfendiyle..

Lakin bu zırdeliden hiç ümidim yok..
çoğu koreli gibi pürüzsüz ciltlidir.
Başbuğumun eşi hakkında ne biçim konuşuyorsunuz lan? Ah başbuğum, garip başbuğum, poğaça suratlı başbuğum.
işini biliyor ah gavur ah.
Reis esine hallendiginizi duymasin, sozlugu data centeriyla beraber gotumuze sokar.
amerika'ya kafa tutan bu adam, bu kadının karşısında kediye dönüyordur. Yatakta kadının sözü geçer.
kore kırosu diktatör bir eşi vardır.
kim jong un un eşi ?
armudun iyisini ayılar yer.

söyleyeceklerim bu kadar.
(bkz: yenge de erik gibi kütür kütür)
kore'nin en güzel kadınını bulmuşlardır tabi ki fikri sorulmamıştır evlenirken sıkıysa evlenme .
Boyle bir kadinla birlikte olsam dunyayi karsima alirim amk.

Zira adamda aliyor zaten*
Benim anlamadığım 3. Resimde kocaman fotoğrafta zaten bir tane karı var Neden kırmızı Okla gösterdiniz.
Yenge de nükleer gibi imiş. Maşallah pek kıymetli.
olm hem lider olacan, hem manitan yatağa girmeye erindiğin biri olacak..

adam ağzının tadını biliyor aq...
kırmızı okla göstermeseler acaba hangisi kim yong un karısı? diye saatlerce cevap arardık. tişikkürler
Köftehor ağzının tadını biliyor. Hem güzel hem sevimli.
her an köpeklere yem olma korkusuyla berbat bir hayat yaşıyordur.
Entry girerken dikkat edin bence *
Sanırım dünyanın en tehlikeli kadınlarından.
Şöyle bir yan gözle baksanız kafanıza roket düşme olasılığı var.

Bacımızsın.
orda internet yasaklı değil mi nasıl resmini çekip atıyorlar kim amcanın eşinin ?