bugün

Asıl dar olan elbisesi derisidir bu kadının ne yapsın derisini mi yüzsün mecbur giymeye devam.
çok vahim bir durumdur. kendini birde güzel sanması yokmu beni benden alır.
öz güveni tavandadır. kilo vermeye çalışıp verememiş ve yine de dar giymeye devam ediyorsa kutlamak gerekir. ne yani hayata mı küssün?
sanırım tam olarak bu oluyor;

http://www.gamingmight.co...dia/thumbs/girl-power.jpg
kendi kabarıklığının üstüne elbise kabarıklılığına tahammül etmeyen kadın.
benim kabarıklılığım yeter birde elbise kabarmasın,
hacimsel görünümden kar elde etmek.
sizene kardeşim ya
kimseyi ilgilendirmeyen ama herkesi iğrendiren durumdur.

bütün yağlar, selülitler ben burdayım diye bağırmaktadır, bunu gören masum halk da sadece yadırgayan gözlerle bakmakla yetinmektedir.
fazla kilosu olan bayanların dar giymesi bol giymesinden iyidir. zira bol giydiklerinde daha fazla kilolu gösterirler. dar giysinler, desensiz düz renkleri tercih etsinler derli toplu. ohh mis..
çizgi filmlerdeki acme hazır patlayıcıyı andırmasıdır.
görüntü kirliliği yaratan kadındır.
benim o. evet, fazla kilolarım var ve utanmadan (!) dar elbise giyiyorum. ne kadar utanmaz, arlanmazım değil mi? ama en azından dürüstüm. hem fazla kilolarımı bol kıyafetlerin ardında saklama gereği duymayacak kadar, hem de söylemesem hiçbirinizin bilemeyeceği birşeyi haykıracak kadar.

en az benim kadar dürüst olup da özel mesajda "iğrençsin" diyebilecek varsa, buyursun. yoksa başlığı kirletmesin.

kusura bakmayın da, üç beş abazanın libidosunu sikleyip de ona göre giyinecek değiliz, ona göre hırs yapıp 90-60-90 olacak hiç değiliz!

edit: harika görünmeliyim, erkekler beni görünce salyası akmalı, pipisi kalkmalı diyen de, bizden değildir, o kadar!
hatalısın. dar elbise içinde börtlemiş yağların seni ne kadar itici gösteriyor farkında değilsin sanırım. illakin seksi olmayı istiyorsan dekolte dene.
göbeğiyle bir olan göğüslerinden prim yapmak ister. yanlardan sarkan etleri, kıllı göbeği ve koca götüne bakmadan giydiği düşük bel ile antipatikleri kraliçesidir.
aslında abazadır. ama siz prim vermeyen az daha azsın.
işerken pipisini göremeyen erkek konusudur. malum hedef kitle durumu... *
gözlere eziyet bir durumdur.
Özgüveni olan kadındır.
Ama dışardan bakıldığında hoş görüntü sergilememektedir.
kilosundan elbette utanmayacak ancak vücudunu bilip, ona göre giyinmesi herkes için daha iyi olacak kadındır.

şuna oldukça benzerler;
http://www.triplepundit.com/images_site/michelin.jpg
bırakın elbise giysinler. bikini giyenleri ve selülütleri ile yağlarını gözümüze sokanlar da var. bir kadın kendine bu kadar saygısız ve giyim konusunda bu kadar pervasız olabilir mi? zayıfla arkadaşım, verilmeyen kilo yoktur, kilo vermek istemeyen, kendini bu konuda hiç yormayan insan vardır. açgözlülükle her bulduğu gıdayı tüketip, ardından da "kilolarımla barışığım." demezler mi? hadi oradan. plaja gittim, bir bayan olarak utandım ya, iğrendim. bir erkek kimbilir ne hislerle bakıyordur. bir de bu tipler, kendini sibel can gibi hoş bir balık etli sanmazlar mı...sizin yüzünüzden obez bir nesil yetişiyor!
evet hoş bir görüntü değil.
ama kilolarını sevmeyip de bir nebze güzel görünmek istiyordur kendine.
yapmayın böyle, onlar da insan.
not:kilolu değilim.
(bkz: külodundan utanmayıp dar elbise giyen kadın)
ağzı olan konuşur misali eli olan yazmış. göz zevki bozulan bakmasın yediğinin parasını mı veriyosun içtiğinin parasını mı veriyosun.
millete kendini begendirmek icin degil kendi begendigi ve kendiyle barisik oldugu icin dar giyen kadindir.
tercih meselesidir. karışılmaz.
görüntü kirliliğine yol açabilecek baş faktörlerden biridir her zaman yanlış kıyafet seçimi.
zira kendini ele güne karşı rezil ve de rüsva etmeden giyinmeyi bilmeyen kadına tam olarak kadın gözüyle bakılmasa yeridir.

hayır hem o kadar parayı göz bile kırpmadan, 'yazık bu para şu şartlar altında kazanıldı boşa harcamayayım' falan gibi vicdani düşünceliklere bile yeltenmeden basarlar parayı alırlar kıyafeti, bir de üzerine yakışmıyorsa asrın düşüncesizi seçilmeleri son derece olağandır artık yani.

(bkz: bu kadınları anlamak çok zor iştir çok)
(bkz: kilodan utanmak)

lan sikik kafalılar, bu utanılacak birşey mi? harbi boşsunuz.