bugün

bana guzel gelen durum , biraz da kilolu ise harika makyaj yok sa hayal kırıklığı .
Kendine güveni tam olan fakat görüntü kirliliği yapan kadın.
kor gelir aldatılmışlığı kendine söylemek zor gelir
dar gelir aşkı yaşadığını sandığın o şehir dar gelir
herşeyin anlamını arayıp bulursunda terkedilmişlik zor gelir
içimden dar gelen sensizlik olsa inan buna üzülmem.
le le kurban o elbise sana dar gelir dar gelirde dar gelir.
hangi özgüvenin kurbanı olduğu da merak edilen kadın, özellikle 200 kilo olup da dar elbise giyenlerin erkekleri dişilerden soğutma amacı taşıdıklarına inanılmaz bir inancım var.
Özgüveninin kurbanı olmuş kadındır.
içine birde korse tamam işte .kendini taş gibi sanan kadın .
vakit kaybetmeden elindeki çikolatayı bırakıp spora başlamalıdır. zira kendisi özgüven olayını yanlış anlamıştır.
Giydiğinin yakıştığını zanneden, ama gördüğümde yolumu değiştirmeme sebep olan kadındır.
estetik görünmeyen kadındır.
'kendimlee barısıgım'hissiyatını vermeye çalışırken fazla kaçırıp 'benim sizden ne eksigim' var aşamasına geçen kadın.
aynı zamanda göze hoş gelmeyen kadındır.
Kendi tanımıyla "kendine güvenen kadın"dır.
bunlar genelde dar elbise değilde tayt giyen tiplerdir.bırakın yakışıyorsa giysin efendim.
mide bulandırma özelliği olsa da özgüveni nedeniyle alkış alır.
toplum içinde yaşadığından bîhaber, yaptığı umursamazlığı önemli bir şeymiş gibi gören bünyenin sergilediği davranış.
tanışmak ve yalamak istediğim kadındır.
kimseyi ve nasıl göründüğünü umursamayan kadındır.
görüntü kirliliği yaratan kadındır.
(bkz: kilodan utanmak)

lan sikik kafalılar, bu utanılacak birşey mi? harbi boşsunuz.
görüntü kirliliğine yol açabilecek baş faktörlerden biridir her zaman yanlış kıyafet seçimi.
zira kendini ele güne karşı rezil ve de rüsva etmeden giyinmeyi bilmeyen kadına tam olarak kadın gözüyle bakılmasa yeridir.

hayır hem o kadar parayı göz bile kırpmadan, 'yazık bu para şu şartlar altında kazanıldı boşa harcamayayım' falan gibi vicdani düşünceliklere bile yeltenmeden basarlar parayı alırlar kıyafeti, bir de üzerine yakışmıyorsa asrın düşüncesizi seçilmeleri son derece olağandır artık yani.

(bkz: bu kadınları anlamak çok zor iştir çok)
tercih meselesidir. karışılmaz.
millete kendini begendirmek icin degil kendi begendigi ve kendiyle barisik oldugu icin dar giyen kadindir.
ağzı olan konuşur misali eli olan yazmış. göz zevki bozulan bakmasın yediğinin parasını mı veriyosun içtiğinin parasını mı veriyosun.
(bkz: külodundan utanmayıp dar elbise giyen kadın)
evet hoş bir görüntü değil.
ama kilolarını sevmeyip de bir nebze güzel görünmek istiyordur kendine.
yapmayın böyle, onlar da insan.
not:kilolu değilim.
bırakın elbise giysinler. bikini giyenleri ve selülütleri ile yağlarını gözümüze sokanlar da var. bir kadın kendine bu kadar saygısız ve giyim konusunda bu kadar pervasız olabilir mi? zayıfla arkadaşım, verilmeyen kilo yoktur, kilo vermek istemeyen, kendini bu konuda hiç yormayan insan vardır. açgözlülükle her bulduğu gıdayı tüketip, ardından da "kilolarımla barışığım." demezler mi? hadi oradan. plaja gittim, bir bayan olarak utandım ya, iğrendim. bir erkek kimbilir ne hislerle bakıyordur. bir de bu tipler, kendini sibel can gibi hoş bir balık etli sanmazlar mı...sizin yüzünüzden obez bir nesil yetişiyor!