bugün

yediğiniz yada içtiğiniz hiçbirşey size kilo verdirmez. önemli olan gün içerisindeki harcadığın kalorinin aldığın kaloriden fazla olması.
benim gibi spor yapmanız imkansızsa boşuna heveslenmeyin. az yemekle kilo verilmez sadece daha yavaş kilo alırsın az yersen.
Şeker at kardeşim bir ayda kendine gelirsin .
Yemeyin,icmeyin,spor yapindan once soylenecek sey bence;kan testi yaptirin. Seker - insulin direnci kilo vermemeye hatta daha da ciddi saglik sorunlarina sebebiyet verebilir.
Sadece yememekle olmayacağı gibi sadece sporla da olmuyor arkadaşlar . ikisi aynı anda olmalı . Kendimden biliyorum . Ben vücudumu çözdüm daha doğrusu . Herkesin kendi metabolizmasına bağlı . Sadece kahvaltıyı sağlam yapıyorum . Öğle de fındık ve badem . Yeşil çay . Akşam ise sadece yoğurt . Spora da gidiyorum şuan . Anca farkettiriyor . Tavsiyem spor ve az yemek .
sabah yemeyin.
Beyninizi kulanın şaka falan değil olabildiğince düşünme ve sorgulama yetisini kulanın bu kilo vermenizi sağlar.
Aç kalmadan zayıflamanın hiç bir yolu yok dostum var diyene inanma.
Bol bol nefes alın. Yakılan yağın beşte dördü vücut tarafından karbondioksite çevirilerek dışarı atılır.
sumak ; yeni keşif , haftada 1 kg.
evli olanların her gece sevişmesi bekarların günlük osbir çekmesidir. evet..
yemek yemekten keyif alma.
yeni tespit ; sumak çayı 21 gün. ( tavsiye l........ nikli yazardan sağ olsun )
Bol bol su için.
Depresyona girin. 3 ayda nasıl zayıflıyorsunuz görün. Zayıfsanız da kilo alırsınız. Çözüm maalesef bu.
Sleeve gastrectomy.
saglikli beslenme arkadaslar. 20 kgyi 4 ayda vermis biri olarak soyluyorum diyetteyken normal halimden daha cok yedim. her aksam bir saat yuruyus ve tamamsiniz. onemli olan bunu devam ettirmek. ben ettirmedim. 5 kg geri aldim.
yemeyin.
Ekmek şeker tuz un yemeyecen.

diyetin amına koyayım süslü diyet ürünlerinin amına koyayım.

Yemeyecen.
3 beyazdan uzak durun;şeker, un, tuz
Bir anda aşırı kalori açığı oluşturan katı diyetlerden kaçının, sadece Karbonhidratı bir miktar azaltıp, yemeklerde zeytinyağı kullanmaya çalışın.
Şekeri çıkarın hayatınızdan,
En önemlisi de kendinize dönemlik değil,
Ömür boyu uygulayabileceğiniz, sürdürülebilir bir beslenme programı hazırlayın;
Bunu diyet gibi düşünmekten ziyade bir beslenme rutini haline getirin.
Bir miktar yağ yakmak istiyorum, bu yüzden dönemlik bir diyet uyguluyorum diyorsanız eğer, metabolizmayı şaşırtmak adına diyetinizde haftada bir öğün olmak üzere "cheat meal" a yer verin.
Youtube'da hiit antrenman programları var, yağ yakımı için bu programlardan yararlanın.
Son olarak da Sebze ve protein tüketimini de bir miktar artırıp,
Kızartma yöntemiyle pişirilen besinlerle vedalaşın;
Örneğin patatesi kızartmak yerine fırınlayın..
az yiyin ula.
Şişedeki suyunuzun içine bir adet kabuk tarçın koyun ve gün boyu onu tüketin.Diyete girdim hiçbir şey yemeyeceğim sadece sebze tatsız tuzsuz şeyler gibi düşünceye kapılmayın bu diyet yaparken zorlanmanıza sebep olur unutmayın lezzetli ve sağlıklı yiyecekler yemek sadece kilonuzu değil cildinizin hatta saclarınızın görüntüsünü bile etkiler.
Az biraz diyet ve şu sıkılaşma hareketleri ile kilo verememek mucize olur.
kola yemekten önce ve sonra kola için miğdenizdekileri eritmek için.