bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  sony tarafından resmi olarak duyurulmuş ve biz ps3 tutukunlarının yüreklerine su serpmiştir. killzone 2'yi bitirdiğimizde izlediğimiz videolar sonrası devamının geleceğine inandırmıştık kendimizi ama bu kadar hızlı olması gerçekten beklenmiyordu. killzone 2'nin bittiği yerden başlayacak olan oyunla ilgili gelişmeler şurada: http://www.playstationtur...smi-olarak-onaylandi.html
  ... nicolai hel
 2. 2.
  playstation move uyumlu, 3d destekleyen, playstation 3'e özel fps oyunu.
  ... legendary
 3. 3.
  Son yıllarda çıkmış en iyi Fps oyunudur üstüne üstlük türkçe dublajlıdır.*
  inanın film mi izliyorsunuz oyun mu oynuyorsunuz bazen unutuyorsunuz.* Seslendirme kadrosunda kurtlar vadisinden de tanıdığımız atilla olgaç ın seside bulunan oyunun seslendirmeleri filmlerden aşağı kalır yanı yok hatta bir çok filmden kat kat daha iyi.
  ... jinali
 4. 4.
  oyunun fanları Amatörde olsa bir kısa film yapmış ama ne amatörlük aklınız durur Türk filmleri 40 fırın ekmek yese bu seviyeye gelemez.
  (bkz: (vid #48232))
  ... jinali
 5. 5.
  oyun, oyun değil bildiğin film, eğer ps3.ü olup da bu oyunu oynamayan varsa çok şeyler kaçırıyor söyliyim, oyunun içindeki küfürler, diyaloglar çok gerçekçi olmuş, yine bölüm aralarındaki film gibi sahneler konuşmalar dehşet ötesi.
  ... lehtar
 6. 6.
  son zamanların en tırt fps sidir. bir oyun bildiğimiz klişe şeklinde başlayıp bitebilir mi? başlangıçta o kostümden bizim cici adam çıkmasa şaşırırdım zaten.

  her zamanki gibi rüşvetle 1001 türlü yalanla dolanla her türlü dergiden siteden 99.9999 /100 almayı başarmış ama aldığı o çakma puanlar elinde patlamıştır.

  http://www.merlininkazani...a-oyun_haber-42665p1.html
  ... white beard
 7. 7.
  Bu oyunu online oynamıyorsanız boşuna para vermişsiniz demektir.

  Oyunun online oynanabilirliği yanında harika haritalar mevcuttur. Gerçi killzone 2 deki radec academy' inin yeri ayrı olsa da killzone 3 de favorilerim sırası ile Akmir Kar Yığıntısı, Bilgarsk bulvarı, Pyrrhus krateridir.

  Kendine güvenen gelsin.

  Bi de killzone.com sürekli maintenence mode da ilgililer sesimizi duysun, nerde bu devlet nerde bu millet, sikerim dalağınızı istatistiklere ulaşamıyoruz.
  ... luksorin
 8. 8.
  Sadece Play Station 3 ile oynanabilen, Türkçe altyazıya ve Türkçe seslendirmeye sahip güzel bir oyundur. Grafikleri çok gerçekçidir. Oyunun sonu, son bölümünden anlaşıldığı üzere, Killzone 4 için açık bırakılmıştır. Anlayacağınız oyun bitmez, bitmiş gibi olur.
  ... hayripoter
 9. 9.
  gece gündüz demeden oynanabilecek bir oyundur. en güzel yanı kafa kesme sahneleridir. keskin nişancılığı zevklidir, güzeldir, hoştur.
  ... unspoken53
 10. 10.
  ana karakterlerinden biri türbanlı olan ilk video oyunu. evet koca oyundan anca bunu çıkarabildim.

  http://static3.wikia.noco...ne/images/1/13/Echov1.jpg
  ... kornisten kovulan perde ruleti
kapat