bugün

2008 çıkışlı* death angel albümü. ilk dinleyişte kendini beğendiren bir albüm. buried alive, Soulless, Resurrection Machine albümün güzel şarkılarından. tracklist:

1. Death Angel - Lord of Hate (4:23)
2. Death Angel - Sonic Beatdown (3:28)
3. Death Angel - Dethroned (4:04)
4. Death Angel - Carnival Justice (3:08)
5. Death Angel - Buried Alive (4:27)
6. Death Angel - Soulless (5:07)
7. Death Angel - The Noose (3:36)
8. Death Angel - When Worlds Collide (4:24)
9. Death Angel - God vs. God (4:42)
10. Death Angel - Steal The Crown (2:56)
11. Death Angel - Resurrection Machine (6:58)
(bkz: testament)
(bkz: the formation of damnation)

Asking for salvation at the stations of the cross, eternal is my pledge if eternal is thy loss
Back in the days of yore my country summoned me, enlisted willingly in defense of liberty
Eroding all alone like the mist upon the moss, eternal is my pledge an eternal holocaust
They summoned me, honorably, defend the cause, never repent, away I went, to defend the cause
When I was sent away they made a soldier from a boy
Victory will be achieved lethal weapons to destroy

Killing season, has begun with blood in my eyes the truth blames the lies
Machine gun, no place to run killing season
I was taught the art of war, kill
Exploding all alone like the blood upon the moss,
Eternal is my pledge if eternal is thy loss
They summoned me, honorably, defend the cause, never repent,
Away I went, to defend the cause
When I was sent away they made a soldier from a boy
Victory will be achieved lethal weapons to destroy

Killing season, has begun with blood in my eyes the truth blames the lies
Machine gun, no place to run killing season
Chosen one, with death on my hands, killing season
Art of war, kill on command, killing season
Killing season, killing season
Killing season, killing season
rober de niro ve john travolta nın başrolde olduğu film.
filmi bitiremedim ama izlediğim kısım idare edecek seviyedeydi.
de niro yine etkileyici bir oyunculuk sergilemekte.
çok güzel bir konuyu bombok işleyen bir film. ordan oraya ordan oraya dağ bayır, ormanda gezen çifti izliyoruz.
iki salağın kaçma kovalamacasını anlatan sıkıcı bir film. bu iki salağı robert de niro ve jhon travoltanın oynaması haricinde filmin ilgi çekici bir yanı yok. tek sevdiğim sahnesi robert'in travoltayı okla ağzından yanlamasına vurduğu ve bunun ağır çekim gösterildiği sahne.
bosna katliamını ucundan göstermesi de ayrıca sevindirdi.
bu filme vasat diyenlerin sinema kültürünü sikeyim mükemmel bir film izlememiş olanları etkilemeyin zaten aklı olan film eleştirileri okumadan film izler çünkü her film herkese göre farklıdır birinin beğendiğini bir başkası beğenmez görecelidir Benjamin Ford (Robert De Niro) filmin başlarında yarım kalan fıkrayı tamamladığında film mükemmelleşiyor ve finalini yapıyor fıkra şöyle Demek bu yaşlı italyan, yerel bir rahibe günah çıkarmak istiyor. Yaşı ilerliyor ve doğru olanı Tanrıyla yapmak istiyor.Rahibe diyor ki, "Peder, savaştayken ..evime gelen güzel bir kadın vardı onu Nazilerden korumamı istedi ben de onu tavan arasına sakladım. Rahip diyor ki, "Çok doğru yapmışsın evladım. Günah çıkarmaya gerek yok." Yaşlı adam diyor ki, "Ama olaylar daha da kötüleşti peder. "Cinsel istekler için bana ödeme yapmaya başladı oral seks gibi şeyler için." Rahip diyor ki "ikiniz de tehlikedesiniz evladım. Savaş hepimizi günahkar yapmıştır. Affedildiniz." Yaşlı adam diyor ki, "Teşekkür ederim peder. Üzerimden büyük bir yük kalktı. Ama bir sorum daha var." "Nedir evladım?" "Savaşın bittiğini ona söylemeli miydim?" filme izlediğinizde bu fıkranın anlamını anlayacaksınız filmin teması kin yüktür taşımayın atın kurtulun izleyin izletin
Muhteşem bir film.
bana arınma gecesini hatırlatan bi entry. filmin kendisini izlemediğim için alakaları var mı bilmiyorum.
Yeni nesil bir The Deer Hunter yapılmaya çalışılmış ama tam manasıyla tutturulamamış Robert De Nirove john travolta filmi. Ortalama bir film, çok beklentiye girilmezse özellikle Travolta 'nın performansıyla sıkılmadan izleniyor. Gerçekleri saptırmak yerine daha iyi bir hikaye oluşturabilirlerdi. Ve Winchester 73 bir kere daha uğursuzluk getirdi.