bugün

herkesin hayali olabilcek yerdir. hatalardan pişmanlık olmadan sadece mutluluk içinde olmaktır.
önüne gelen her şeyi yapıp, pişmanlık kavramını unutma durumudur. iyi ve kötü ayırt edilemez hale gelir.
sevgilinin yanında olduğu yerde yaşamaktır. ayrı şehirlerdeki aşıklar bilir bunu. o seni terminalde karşılamak için bekler. sarıldığında nefesin kesilir. keşke hep burada olsan der. keşke dersin...
ütopya'da yaşamaktır.
bir nevi pişmanlıkların ardından söylenen 'keşke'lerin yerine kullanılabilecek 'iyiki'lerin olduğu yerde yaşamak da denilebilir.
sadece iyikilerle yaşamaktır. en doğrusudur yer olarak farketmezdir.
''yalanların aktığı bir yerde susamak isterdim'' dileğiyle devam eden bir başka hande yener dileğidir. *
"iyi ki" lerden sıkılmaya yol açacağını sanıyorum...
Her insanın yaşamak isteği yerdir. Öyle bir yerdir ki orası insanların isteyipte yapamayacağı, hiç bir şey yoktur ama keşkelerin olmaması insanlar için büyük kayıptır. "Keşke" diyen insan kendine iyi veya kötü bir ders çıkarmıştır ve bu dersler, onu güçlü kılmıştır. Eğer gerçekten öyle bir yer olsaydı insanlar "keşke, keşkelerin olduğu bir yerde yaşaydık." diyebileceği ve bu yerin, olamayacağının bu sözle kanıtlanacağı yerdir.
henüz keşfedilmemiştir.
keşke olsa.
keşke
aha da büyü bozuldu.
hande yener in her yerde bağırarak söylediği isteği.

(bkz: bodrum)
pişmanlıklar yoktur.negzel.
sıkıcı bir yerde yaşamaktır.
hande yener ablamızın istediği şeydir. ayrıca 'Yalanların aktığı bir yerde susamak isterdim' de demiştir ablamız.
Hiç bir zaman gerçek olmayacak ütopya'dır. Öyle bir yer yoktur. Ama keşke olsa ne güzel olurdu.
her günü bir gün önceden bilerek yaşamaktır.
(bkz: keşke bir volkswagenim olsa) keşkesiz bir dunya olarak almanya en iyisidir araba için. fiyatları buralardan ucuz.
pişmanlıkların hayal kırıklıkların olmadığı pembe bir düş evreninde yaşamaktır.
(bkz: kızların teklif ettiği yer)
hande yener'in de yaşamak istediği yer.

(bkz: bodrum)
(bkz: ütopya)
(bkz: keşkelerle dolu sonbaharın demindeyim)
keşkesiz yaşanır mı ya denilesi durum. herşey güllik gülistanlık olsa herkes bunalıma girer. *
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar