bugün

entry'ler (26)

günün sözü

Yıldızın kancık olacak başka çaresi yok.

hayatını bir kelimeyle özetlemek

kör kuyularda merdivensiz kaldım.(cümle oldu)

gecenin bir vakti pokemon izlemek

yeter artık poke topuna geri dön pikaçu demek isterdi canım.

felsefe yaparken saçmalamaya başlamak

Normaldir. Felsefe saçmalıktan ibarettir.

birinin güvenilmez olduğunu anlama yolları

sürekli yanağını sıkıp duruyorsa, ortamlarda sürekli seni konuşup seni övüyosa bilin ki yalancının tekidir. Güvenilmez Tecrübeyle sabittir

karşı cinsin çekiciliğini yitirdiği an

Burnunu oyduğu zaman ıyyy
-napıyosun oğlum?
-görmüyo musun baba
-saygısız.Babanın önünde yapmaya utanmıyo da gerizekalı.

hastası olunan sözler

Haksızlığın eliyle öldürülenler adaletin gücüyle dirilecektir.

kuran ı kerim

müslümanların kitabıdır. Değerlidir okumadan önce temizlenmek gerekli yani abdest alınmalıdır. Kuranı okumuş olan bir sürü ateist vardır Düşünün o kadar muhteşem kitap bu guruptaki insanlar öğüt almak yerine kendilerini bir bok zannedip inkar ederler Kuran'ı Allah'ı. Ateistler Kuran'ı okuduklarını zannediyorlar acaba nasıl okumuşlar sormam gerek öğüt almak için mi yoksa Allahın olmadığını ispat etmek için mi?

hayatında hiç incil okumamış müslüman

Normaldir hayatlarında kaç tane kitap okuduklarını sorsak neden incil okumadıklarınıda anlayabiliriz.

keşkelerin olmadığı bir yerde yaşamak

Hiç bir zaman gerçek olmayacak ütopya'dır. Öyle bir yer yoktur. Ama keşke olsa ne güzel olurdu.

otobüse güzel bir kız binince hemen yer vermek

Başıma gelmiş bir olaydır. Kendimi kötü hissettiğim olaydır. Otobüse bindiğimde ayakta 60-65 yaşlarında bir adam var oturanda 2-3 tane erkek dedeye kimse yer vermemiş ben bindikten sonra hemen bir tane oğlan kalktı bana yer verdi. Tabi ben oturmadım dedeye yer verdim otursun diye ama yolcular baya bir laf söylemiştir heralde yaşlı adama yer vermedi hemen güzel bir kız gördü kalktı ona yer verdi. Keşke bu dünyaya kız olarak gelseydik falan dediler. Çok utanç verici bir andı.

başarıdan başarıya koşan komşu çocukları

En nefret edilen insan tipidir. Sürekli seni onunla kıyaslarlar; bak komşu çocuğu neler yaptı sen hiçbir sey yapmadın gibi klişe laflarla insanın moralini bozarlar.

türk babaların klişe cevapları

Yeni bir krem çıkmış böyle yüzdeki sivileceleri ve lekeleri temizleyip bebek gibi yapıyor. Krem de salyangoz özlü krem televizyon da da sürekli reklamları çıkıyor. Babama anlatmaya başladım işte birebin katarak anlattım.
Babam da dediki kızım köyde bir sürü salyangoz var onu yüzüne koyarız temizler dedi. Şaşırdım tabi böyle diyince sonra devam ettirdi konuşmasını dediki oda salyangoz buda salyangoz ne farkederki dedi.

çocuğu tam yapamayan aile

Yanlış imalat leylekler getiriken tersinden getirmiş heralde.

sadece göremediği için allah a inanmayan yazar

Saçmasalak bir inanma şeklidir. Böyle diyen bir adama sorarlar sen Allah için ne yaptınki sadece sana özel görünsün derler üstünede gülerler görünmek isteseydi herkese kendini gösterirdi zaten
Şahsen böyle diyen biri inancın nedemek olduğunu bilmeyen insandır

kadınla aynı çuvala konulan şeytanın ilk sözü

Sol bacağım olur musun? Lütfen lütfen lütfen

türkiye nin her olayda elçisini geri çağırması

Ertesi gün görevine dönecek kişi. Memleket hasreti işte.

lisede tüm notları 5 olan öğrenci

En nefret edilesi öğrencidir. Karnesi baştan aşağı 4 yapmayı beceremeyen inek insanlar o kadar şey becerdiniz şu basit şeyi de becerseydiniz ya.

kıskandırmak için eski sevgilisini anlatan sevgili

Kıskanç bir sevgili için yapılmaması gereken davranış sonu Münevver karabulut' a benzyebilir

evlenmeden sevişen erkeğin nasmusu

kaşar kızdan farkı olmayan erkek; ucuz erkek işte.