bugün

(bkz: mertlik)
kaybını yaşamayan kişi acısını bilemez. kaybedince ise insanın aklına ilk gelen kişi.

anne.
(#9389232)

(bkz: aşkım)

yaşarken öldü benim için.
(bkz: kazım koyuncu)
(bkz: babam)
ahmet priştina.*
keşkelerle yaşamak iyi değildir bence. ha, herkes başka yaşar elbette acıyı, sevdayı, özlemi, hasreti... asla buna laf etmiyorum. sadece ben kendi adıma keşke demek yerine, iyi ki diyorum gidenlerin ardında. mesela iyi ki öpmüşüm.. ya da iyi ki sarılmışım. veya iyi ki gülümsemişim. iyi ki seni seviyorum demişim. iyi ki son bi kez dokunmuşum... keşke'den bakmak yerine iyi ki'den bakmayı daha çok seviyorum. çünkü keşkeler mutsuzluk, iyi ki2ler ise mutluluk verir.

iyi ki bu entry'yi yazmışım..
(bkz: james dean) *
ya öyle bakarsak, janis joplin, jimi hendrix, james dean, jim morrison, son olarak da kurt cobain...

ama bence hepsi de ölmeleri gereken yaşta öldüler. şair her ne kadar " her ölüm erken ölümdür" dese de....
(bkz: )kurt cobain
Her where did you sleep last night şarkısını dinlediğimde keşke yaşasaydı keşke konserine gidip my girl my girl diye bağırabilseydim dediğim kişi.
che guevera'da ölmeseydi, ne diyim yani.
rahmetli...
(bkz: Mustafa KEmal Atatürk)
(bkz: deniz gezmiş)
(bkz: Muhsin reyiz). *
çocukluğumuza damgasını vuranlar olarak;
(bkz: barış manço)
(bkz: kemal sunal)
(bkz: atatürk)
rahmetli dedemdir. *
(bkz: mustafa kemal atatürk)
(bkz: ronnie james dio)
(bkz: kurt cobain)
(bkz: paul gray)
(bkz: jimi hendrix)
(bkz: elvis presley)
(bkz: kurt cobain)
(bkz: atatürk)

ölmedi deyin yalan deyin laikcan dostlarım. yalan değil mi?
yoktur efendim öyle birisi. vakti gelmiş ölmüştür. keşke doğmasaydı diyebiliriz ama.
(bkz: (bkz MUSTAFA KEMAL ATATÜRK)
(bkz: TÜRKAN SAYLAN)
(bkz: DENiZ GEZMiŞ)
(bkz: HÜSEYiN iNAN)
(bkz: YUSUF ASLAN)
(bkz: MADIMAKTA ÖLENLER))
(bkz: Kurt Cobain)
kerim tekin
genelleme yapacaksam bütün insanoğlu. keşke ölümsüz olsaydık lan! acı çekmeden, üzülmeden, sıkıntılarımızdan arınmış olarak daima yaşasaydık. kimsenin kalbini kırmadan girseydik insanların gönüllerine. çok korkuyorum ölümden çok.
(bkz: aşk)
(bkz: tolstoy)