bugün

Türkçe ve insaniyeti sıfıra yakın hanzo. Herkesi kendi gibi piçlik peşinde koşuyor zannediyor. Harun abi olsa bundan iyi. Kızsa kezban kelimesinin vücut bulmuş hali.
Kukum var diye seviyesizleşen yazar.

Kullandığı ve anlamadığım bir kelime için attığım pm'de 'niyetimin piçlik yapmak' olduğunu yazmış, 'filologum, bilmediğim bir kelimeye karşı merak duyuyorum sadece' dediğimde 'oo sex filolog' gibi anlamsız bir cevap vermiştir.
' o ne demek' diye sorduğumda 'sexy filolog' demek istediğini söylemiş, sonra da 'yazmasan, uzasan' gibi şeyler yazmıştır aynı mesajda.

'Ayy çok asılıyorlar şekerim, ama hepsini sepetliyorum .s.s' havasına girdiğini gülerek gördüm. Bir de nickaltıma reddedilen erkek psikolojisi yazmış ki kezbanlığın nirvanası. Senin dişi (aslında diğer dişilere hakaret olur bu kezbana dişi demek) olduğunu bilmeden soru soran herkese 'ayy beni s.kecekler' mantığıyla davranırsan bu senin ağır gerizekalı olduğunu gösterir.

Sonuç: kezban gerizekalı beyler.

Edit: kezban seri eksileyen ibne çıktı *
(#18416982) aslında nick altında cevap vermeyi sevmeyen yazardır. amaaaaa artık isyan etmiştir.

yazılan entry ben online değilken girilmiştir ve seni diğer yazarların eksilediğini düşürsek yazdıklarını oturda bir düşün derim.
arkadaşlar macska ya sexy bir mesleğinin olduğunu söyleyince bu iltifatı anlamayıp durmaksızın çuvallamıştır.
ayrıca filolog olmak kıt kafalı olmak değildir ama bu adam şiddetli derecede kıt kafalıdır. ne bir muhabbeti var ne de bir sohbeti. gelmiş benim eğlence amaçlı girdiğim entryde benle türkçe dersi tartışması yapıyor. ey imansız kitapsız bizde üniversite bitirdik bizde biliyoruz neyin ne olduğunu sarhoşken girme şu sözlüğe.
ayrıca kezban olduğunu kabul edecek kadar kezban olmayan bir yazarım.
(bkz: Yav he he)

http://25.media.tumblr.co...1fp16dFV1rqiy78o1_400.gif

Üniversite mezunuymuş. Lan kezbanlar utandı be.
görsel hg harun abi.
nooluyo lan? akşam akşam..

(bkz: macska/#18645238)
keyif veren madde aldığını düşündüğüm yazar.
(bkz: ne aldıysan bize de ver)