bugün

keyif veren madde aldığını düşündüğüm yazar.
(bkz: ne aldıysan bize de ver)
nooluyo lan? akşam akşam..

(bkz: macska/#18645238)
görsel hg harun abi.
(bkz: Yav he he)

http://25.media.tumblr.co...1fp16dFV1rqiy78o1_400.gif

Üniversite mezunuymuş. Lan kezbanlar utandı be.
(#18416982) aslında nick altında cevap vermeyi sevmeyen yazardır. amaaaaa artık isyan etmiştir.

yazılan entry ben online değilken girilmiştir ve seni diğer yazarların eksilediğini düşürsek yazdıklarını oturda bir düşün derim.
arkadaşlar macska ya sexy bir mesleğinin olduğunu söyleyince bu iltifatı anlamayıp durmaksızın çuvallamıştır.
ayrıca filolog olmak kıt kafalı olmak değildir ama bu adam şiddetli derecede kıt kafalıdır. ne bir muhabbeti var ne de bir sohbeti. gelmiş benim eğlence amaçlı girdiğim entryde benle türkçe dersi tartışması yapıyor. ey imansız kitapsız bizde üniversite bitirdik bizde biliyoruz neyin ne olduğunu sarhoşken girme şu sözlüğe.
ayrıca kezban olduğunu kabul edecek kadar kezban olmayan bir yazarım.
Kukum var diye seviyesizleşen yazar.

Kullandığı ve anlamadığım bir kelime için attığım pm'de 'niyetimin piçlik yapmak' olduğunu yazmış, 'filologum, bilmediğim bir kelimeye karşı merak duyuyorum sadece' dediğimde 'oo sex filolog' gibi anlamsız bir cevap vermiştir.
' o ne demek' diye sorduğumda 'sexy filolog' demek istediğini söylemiş, sonra da 'yazmasan, uzasan' gibi şeyler yazmıştır aynı mesajda.

'Ayy çok asılıyorlar şekerim, ama hepsini sepetliyorum .s.s' havasına girdiğini gülerek gördüm. Bir de nickaltıma reddedilen erkek psikolojisi yazmış ki kezbanlığın nirvanası. Senin dişi (aslında diğer dişilere hakaret olur bu kezbana dişi demek) olduğunu bilmeden soru soran herkese 'ayy beni s.kecekler' mantığıyla davranırsan bu senin ağır gerizekalı olduğunu gösterir.

Sonuç: kezban gerizekalı beyler.

Edit: kezban seri eksileyen ibne çıktı *
Türkçe ve insaniyeti sıfıra yakın hanzo. Herkesi kendi gibi piçlik peşinde koşuyor zannediyor. Harun abi olsa bundan iyi. Kızsa kezban kelimesinin vücut bulmuş hali.
(#18276698)

dişi yazar. saldırın la şimdi. her yazdığını beğenin hatta nick latına şiir yazın.
dikkatini dikkate alarak bundan sonra daha da dikkatli olmam gerektiğini hissettiren yazar.**
nickini "kefaşe" olarak okuduğum yazar. kusura bakmasındır. yaran yanlış okumalardandır.
doğum günümü kutlama inceliği göstermiş yazar.
(bkz: çok güzel hareketler bunlar)
ismiyle girmişti nickini ne zaman değiştirmiş acaba? diye düşündüğüm yazar. ilk ben girdiydim bu arkadaşa (entry yani) ordan hatırladım yazarı. koştursun. olur öyle kural- turan karışır bazen herkes hata yapar üzerine gitmeye gerek yok fazla.
(#18073192)

neyin kafasını yaşadığını merak ettiğim yazar.

(bkz: arda kural)

(bkz: arda turan)
herkez kelimesinin doğru yazılışından bihaber yeni yetme yazar.

böyleleri düşürüyor sözlük kalitesini.
mersinli olduğunu öğrendiğim sözlük yazarıdır.
(#17737928)

tantuni yerken yeşilliğin bol olsun dostum.
kendisine fazla "asılmamayı" tavsiye ediyorum. çok asılırsan kopabilir. kopmaya başlamış zati...

neyse, inceldiği yerler kopsun...
açık sözlü hatun. ya da harun.
(#17693824)
kimin gerekli olup olmadığına karar verme yetisini nasıl da verebiliyor diye düşündürüp gece gece güldüren yazar.
açtığım yoldan yürüyen, feyiz verdiğim yazarlardan biri.

devrimlerimin izinden! *

edit: kadın olması hasebiyle benim kadar cesur olamamıştır maalesef olsun saygı duyuyoruz. *
(bkz: sevişek bebeyim)
(bkz: topuklamak)
(#17664143)

sevişmem gerektiğini söylemiş.

sevişek bebeyim...
(#17664023)

herkez(!) in gidip sevişmesini tavsiye eden 9. nesil forumcu arkadaş.
face de fakbadi vardı da biz mi sevmedik denilecek yazardır. atarlıdır. ayrıca nickaltının kalabalık olması için kız olmak yeterli öngörüsüne kanıt olabilecek yazar.
(#17581347) ibretlik paylaşım yapmış; geçmiş olsun.
oh lan çaylak olmuş. ama açarlar ya, entryleri fena değil, açarlar şimdi ya. of. modlar açmayın lan. ya da açın ya takılsın amınakoyim.

(bkz: kararsız kaldım)