bugün

istanbul'da çekilmiş fotoğrafını twitter'da paylaşmış yetenekli oyuncu.

--spoiler--
görsel
--spoiler--
the old vic theatre'da, sam mendes'in yönettiği richard iii oyunuyla harikalar yaratan, müthiş aktör.
oynadığı hiç bir filmi kötü olmayan sanatçı aktör.
filmleri kendisi mi iyileştiriyor yoksa; zaten kötü filmlerde oynamıyor mu? bilemiyorum.
olağan şüpeliler ve se7en'da mükemmel oyunculuk örneği göstermiştir kendileri.
bazı filmleri izleme sebebidir. pay it forward'daki rolünü adeta yaşamıştır.
hayranı olduğum, bir rol bu kadar mı kontrollü icra edilir, bu kadar mı tadında bırakılır dedirten, the usual suspects , the big kahuna , se7en filmlerini performansıyla daha anlamlı kılan, 3. richard oyunuyla ve 45. altın portakal film festivaline katılmak üzere ülkemizde arz-ı endam etmiş aktördür.
adamın dibi.
sen ne hoş adamsın demek istediğim aktör. oyunculuğun ayrı, kendin ayrı güzelsin.

diyemem tabi, görsem derim, niye diyemeyim de, nerde görecem.
bu adamı john terry'e benzeten bir ben miyim acaba lan ? babası gibi ya la * .
kötü filmi olmayan ender adamlardan biri. her oynadığı film sırf o var diye de izlenir.
bütün filmlerini sırf o oynuyor diye izlediğim ve çoğu filminde gerek oyunculuğuyla gerek filmin bütünüyle film izlemenin verdiği zevki doruklara ulaştıran büyük oyuncu.
son olarak londra olimpiyatlarında görülmüş başarılı oyuncu.biraz yaşlanmış gördüm kendilerini ama hala iyi oyuncu.
mükemmel bir oyuncudur. her türlü rolü en iyi şekilde yapabilir.
istanbul'a geldiğinde çok dolanmıştım karşıda karşılaşma ümidiyle ancak olmamıştı hayırlısı.
(bkz: the life of david gale)
Müthiş bir aktördür, gelmis gecmis en iyilerindendir ...
galiba izlediğim en iyi oyuncu.

aklım ister istemez de niro diyor, al pacino diyor ama bu herif çok acaip bi herif.

böyle bi türlü bi yere sığdıramadığım bir adam daha ed norton.
21 blackjack filminde kendini başarıyla göstermiş olan oyuncudur.Onu üniversite hocası olarak görmek güzeldi.Patrondan kurtulma sanatı filminde kötü patron rolünü üstlenmişti.
house of cards'ta döktüren başarılı oyuncu.
şimdilerde house of cards dizisinde döktürmektedir. adamın dibidir.
underrated olmayan oyuncudur. hakettiği değeri gayet de görür. 2 adet oscar'ı vardır.
eskiden severek izlerdik. iyi bir oyuncudur. ama son beş on yıldır doğru düzgün bir filmi yok maalesef.
maçka'lıdır.
odunu oynasa izlettirecek aktör.
olağan şüphelilerdeki aksak adam.
birinin dayısına benziye bu adam ya da daha ziyade amcaya. bi arkadaş gelse bak bu dayım kevin dese elini öper hatrını sorarım başkaca konuşmam.