bugün

kendisininde belirttiği gibi 'saygı sevgi hörmet' adamı. hoşsohbet nesildaş.
(#9199313) nolu entrysinden anladığımız üzere evet oyu vermek vatan hainliğiymiş. kendisine bildirmek isterim. ben vatan hainiyim.

vatan ülkenizin başbakanının amerika başkanının karşısında el pençe divan durmasıysa,
vatan imf'den üç kuruş almak için dilenmekse,
vatan devamlı darbe yapanlarca işgal ediliyorsa,
vatan diktatör bir rejim yanlısıysa,
vatan açlıktan kırılmaksa, üç kuruşluk pirinci aldın diye vatan haini olmaksa,
vatan zorla kardeşimin türbanını çıkarmaksa,
vatan namaz kılarken fotoğrafınız çekilerek fişlenmekse,
vatan namaz kıldınız diye üniversitede sınıfta bırakılmaksa,
vatan dindarsınız diye cumhurbaşkanı olmanız eleştiriliyorsa,
vatan dindarsınız diye size yobaz diyorsa,
vatan hastalıktan çocuğunuz kıvranırken doktora gidememek, bir ağrı kesici alamamaksa,
vatan soğukta tirtir titrerken size kömür verdi diye hükümeti rüşvetçi, alana vatan haini diyorsa ben o vatana hainlik ederim.

benim vatanın ali menfaatleri umurumda değil. ben vatan hainiyim. çünkü o vatan bana hain. ben vatana değil vatan bana çalışmalıydı, vatan bana ihanet etmemeliydi.

bu arada bu hainlik ettiğim vatan kim?
bıyıklarının tribine düşmüş yazar. kesmekle iyimi etti, kötü mü etti bilememekdedir.
(bkz: müşfik kenter)*
sempatik mızıkacı.
bıyıklı bıyıksız her türlü gideri olan yazar.
yakında bağımsızlığını ilan etmek üzere olan bir göbüşü var(binary den alıntılanmıştır) olsun ama yakışıyor.

hem mızıka çalar hem de şarkı söyler. her türlü organizasyonda yer bulur bir uyum.

dolmuş koşuşturmasında bana eşlik eden insancım (o kafayla iyi yürüdün be)
(bkz: hacı senin bıyıklara ne oldu)
zirveden ayrılırken ayaküstü muhabbet ettiğimiz, çok merak ettiğim halde mızıka çalmasını dinleyemediğim, sıcakkanlı yazar.
2 mühendis gücünde olan heykelci organizma *

öncelikle, adam akdenizli arkadaşlar, dolayısıyla da sıcak kanlı. hep yanıda taşıdığı mızıkaları falan var, ağzıyla çalıyor... görüldüğü anda bağra basıcak cinsten, ben çok seviyorum. Bu şekilde yazmaya devam edersem, bizi iki gay aşık sanabilecekleri için, burada yazıma son veriyorum. *
mert ve yiğit anlamına gelen balkan kökenli (onun deyimiyle) kelime.
hafta başı itibari ile bıyıklarına küpesine hatta rastalarına tekrar dönme kararı almış yazar kişisi. kutlu ola mutlu ola
kibar sözlük yazarı.
bıyıkları eski kıvamına yaklaşmış yazardır. mutludur huzurludur.
en sevdiği mızıkasını servise vermiş yazardır efenim.. *
(#10524409)
kerter mi kertmez mi diye çok düşündüm. evet kerter.

radyo uludağ'ın demirbaşlarından. usta biz süper ekip olduk ya.
uludağ radyodan tanıma fırsatı yakaladığım yazar, ufacık geç kalmışta olsa hoşgeldin.
manevi oğlum olur. yakında nüfusuma geçireceğim ama askerliğini de yapsın öyle.
tamamiyle babasının isteğiyle kerter olan yazar. seviyoruz kendilerini.
kertebilen adam.
kertmiş yazardır.
manevi babam olan yazar.

kara gecenin ardından
en aydınlık sabah gibi
rahat ettirir ruhu
taa uzak yollardan
en derin nefes gibi
rahat ettirir kalbi...
kaytan bıyıklarıyla bir o yana bir bu yana dolanan samimi arnavut ciğeri, bir garip sevgi yumağı.
bu arkadaşım zirve için taaa ankara'lardan geldi ve bizi çok mutlu etti. kendine has giyim tarzı ve jargonu olan arkadaşımız, sempatikliği ve müthiş mızıka çalma yeteneği ile gecemize renk kattı. şu an ankara'ya doğru dönüş yolundalar. allah kazasız belasız yolculuk nasip eder inşallah. mudanya tayfasından biri ayrıca..
YAŞADIĞINI FRAMEDEN ÖĞRENDiĞiM YAZAR. ÇOK YAŞA.
zirveye taa ankara'dan geldi ama oy kullanmak için geldi. *