bugün

(bkz: ahan da deşifre oldum) *
kırılgan bir erkektir. ya ben yanlıs anlamıssam, ya sadece onun normalde davranışı böyleyse düşüncesindeki erkektir. Aksini düşünüp, bir de; "hayır, sen beni yanlış anlamışsın" tepkisinde ayakta duramayacak derecede sarsılacağını düşünen erkek tipidir. Kendine güveni olmayan, büyük ihtimalle de çekingen bir kişiliktir. Üstüne düşmeyin *, vazgeçmeyin *. Aşkınızı ona daha belli etmek için biraz kelimelerle oynayın, bu kelimeleri ufak ufak kafasına çarpın. Kafasında soru işareti oluşturun.
(bkz: yoksa bana aşık mısın)
kördür . işine gömülmüş etrafındakilerin farkında olmayan tam bir salaktır.
anlamadığı ayağına yatıp, bu durumdan zevk alan erkektir.
odun erkektir. aşık olduğunuzu belli etmeseniz daha iyi olacağına karar verdiğiniz sizi pişman eden erkektir. hızla uzaklaşılması gerekir.
aklı başkasındadır.*
(bkz: zorla güzellik olmaz)*
iyi de yapıyordur hani.
Birilerine örnek profil teşkil etmelidir. Birilerine de kalkık olan bi taraflarının indirmesi gerektiğini göstertmektedir**
- ama jale otobüste eline dokundum anlaması gereeeeekk ühühüühühüh

- haklısın hale bencede anlaması gerek salak heralde boşver sana daha iyisini buluruz.

sen adam akıllı çıkıpta sölemiyorsan erkek nasıl anlasın ? niye anlasın ? herşeyi erkeklerden beklemiceksin.
evlendiğinde boynuz marketler zinciri açacak kadar saf saftır.
başı bağlı olan erkektir. aklı kendi sevdiğinde, gelecekteki düğününde olduğu için, hatta belki evli olup eşini çok sevdiği için gözü başkasını görmeyendir, farkına bile varmaz.
saftır ama bu olayın nasıl gerçekleştiğine bağlıdır. belki kız belli edememiş olabilir.
kenidisinden hoşlanan kızın bunu açıkça dile getirmesini isteyen bu yüzden de anlamıyormuş gibi yapan erkektir. ulan madem ona aşık olduğunuzu anlamsını istiyorsunuz açıkça söylesenize ne diye kendinizi kasıyorsunuz.
durumu anlayan fakat 'olum göte gelmeyelim garanti olsun' mantığıyla safa yatan erkektir.
yaş ve mezhep farkı vardır. mezhep farkı aşılır belki ama kız, erkekten çok küçükse (20 yaş kadar) erkek bunu engel olarak görür. * *
aslında iyisini yapan erkektir. kaçan kovalanandır. hiç bir zaman anlamasa daha iyidir.
zannederim ki yoktur. bütün insanlar, -özel bir durumları yoksa- kendilerine beslenen olumlu ya da olumsuz hisleri az-çok sezer. hele ki aşk, kendisini ziyadesiyle ele veren bir his olduğundan erkekler de en az bayanlar kadar bu konuda hislerine güvenmeliler. anlamamak değil ama bunun yerine anlamazlıktan gelmek olabilir kanımca.
vardır ve olmaya devam edecektir. yıllar sonra kız gelip de bir zamanlar ben sana aşıktım deyince apışıp kalıyorsun işte. lisedesin ve aşık olduğun kız sana pas vermiyor sen deli gibi onun peşindeyken bambaşka biri seni hayal ediyor oysa...

anlamaması imkansız demeyin işte şartlar şurtlar şunlar bunlar girince olmayacak olunca olmuyor anlıyacağınız. yıllar sonra kız gelip sana bunu söyleyince apışıp kalıyorsun işte. "şimdi deneyelim" demeye de kızın elindeki yüzük el vermiyor. yanlış zaman yanlış yer ve yanlış kişi olmaya devam ediyorsun hep o evrende.
Ortaokulda okurken sınıftan 2 kişi bana aşıkmış ( belki daha fazla vardır ama bildiğim bu kadar * ) . Hiç farketmemiştim . Bir gün arkadaşımın biri bana bu iki kişinin beni sevdiğini söyledi. ilk başta şaka yapıyor zannettim.Sonraları bu iki kişinin hareketlerini bir de başka gözle takip ettim. O zaman gördüm ilgilerini, rahatsız oldum bu durumdan. Bundan sonra hep tersledim onları, sürekli olumsuz olarak eleştirdim ,soğusunlar benden diye. işin diğer kötü tarafı bu kişi çok iyi arkadaşlar , kankalar yani. Sonradan okul bitti , herkes farklı liselere , bazımız da farklı şehirlere gidince birbirimizi pek görmedik. Lise de ise buna benzer bir durum oldu ama o zaman tecrübeliydim. Bu sefer o kişiye , öyle olmasa da, başkasını sevdiğimi hissettirdim,sürekli konusunu geçirdim. Amaç hep karşı tarafı kırmamaktı .

Diyeceksiniz çok mu değerliyim hayır, benden birkaç kişi hoşlanmış olabilir ama biz hoşlandığımız kişiden istediğimiz karşılığı aldık mı ki . Yani sonuçlar bazen hüsranlık olabiliyor.

Buradaki olay tamamen bakış açısı. insan o davranışları samimiyet göstergesi zannedebiliyor. Olmadı ortaokuldaki gibi aracı arkadaşlardan yardım almak. Aşık olunan kişinin kulağına kar suyu kaçırmak .

Burada yazdıklarım kendisine aşık olduğunu anlayamayan kişi içindi. Erkek ve bayan için özel bir atıfta bulunulmamıştır.
anlamıştır fakat kızdan hazzetmediği için mala yatmaktadır.
(bkz: nasıl olurda anlamazsın be erkek)
milli eğitim prosedürlerine göre yetiştirilmiş katıksız odundur.
salak mıdır nedir.
zeka seviyesinden şüphe ettiğim erkektir çünkü normal zaka seviyesine sahip erkek bile basit bir ilgiyi ya da masum bir gülüşü yanlış anlayıp "oğlum bu kız bana hasta" düşüncesine kapılır...
bilerek anlamamazlıktan gelip kendi egosunu bu yolla tatmin eden erkektir.
baska birine asıktır.