bugün

anlamamazlıktan geliyordur saf ayağına yatıyordur çünkü erklekler en azından ben ret edemem. anlamamazlıktan görmemezlikten gelirim.
Yaşadığı tecrübeler doğrultusunda aşka olan inancını yitirmiştir.
Uzun ömrümde anlamayan birine bile denk gelmedim...

Karşılığı yoksa, o başka.
safftır.
başına bela almak istemeyen erkek modelidir.
tipsizler öyle şeyler düşünmezler. bak ben hiç düşünüyor muyum?
boş kaleye gol atmayı sevmeyen, kaçan kovalanır kültürünü benimsemiş, zorun peşinde koşan erkektir.
freindzone içinde çok fazla yaşayarak gelen ilginin ne olduğunu çözememektedir.
salaktır, erkekler genel anlamda salaktır. kafasında komşunun milf karısı olduğundan sizi görmez.
Anlamayan erkek yoktur. Anlamazlıktan gelen vardır.
Muhtemelen anlıyordur ama anlamamazlıktan geliyordur ve şerefsiz olduğundan dolayı sizi bu sayede kullanıyor da olabilir.
Bazı erkeklerde herkes bana aşık sanısı var bunun bir ilerisi bu durumun farkında olmak. Bu insan "bana öyle geliyor. Yanlış anlıyorum" dediği için anlayamaz.
anlaşılmıştır ki, daha kendini ifade edemeyen, ne istediğini ne hissettiğini söylemeyen asilzadelerimiz yine en değerliyi oynamaktadır..

kendini ifade etmekten aciz kadını kim sikine taksın ki?

hani eşitlik, hani güçlülük fln..

yarın öbür gün de neye bozulduğunu söylemez alık alık oturup surat yapar bunlar..

yıl olmuş 2016.. muhallebicide fln buluşulmuyor artık..

kadın-erkek yok insan var..
ah ya ah.. yazanları görünce bir gülme aldı..
nefes alan kediden etkilenen türk erkeği nasıl olur da bi kızı ıska geçer dediğim hadise.

ya mevzuya sadece hayvanca bakıyor ya da ortada kız yok üzgünüm.
Size kolay bir yol sunayım mı?

Usulca yanına yanaşıp ne hissettiğinizi söyleyin. Hep karşı taraftan adım beklemeyin.

Daha biz kendimizi anlayamıyorken erkeklerin bizi anlamasını beklemek bencillik olur.

Şu kezbanlığı bırakın bir artık.

T; normal erkektir. Anlama kıtlığı yoktur. Kızın tavırlarının belli etmiyor olması olasıdır.
Aman anlamayan bir zekayı da hayatıma almam canım. Öküz hep öküzdür.
Duygu algıları kapalı bir öküzdür.
ortada bi bok yokken kendine pay çıkarandan daha iyidir en azından.*
kızın hatasıdır. erkekler de tıpkı kızlar gibi cesaret ve özgüven sahibi insanlardan hoşlanırlar.

o yüzden Kezbanlığın alemi yok. varsa derdin gel konuş. insan yemiyoruz ki.
Başıma gelen olay telefon numaramı istemişti de öyle uyanmıştım mevzuya.
(bkz: kendisine aşık olduğunu anlamayan sanılan erkek)
Belki de aşık değilsindir.
Yoktur öyle erkek. Hatta aşık olmayan kızları bile kendine aşık zannediyorlar bonus olarak.
niye anlamak zorundayım ki?
gel söyle.. yoksa götün, tırmala dur yani..
komik..
Toydur.
anlaması gerekmeyen erkektir. kadınlar çok iyi aşık takliti yapıp sizi tongaya düşürebilir. sonra teklif edip göt gibi kalırsınız o da sadece biri daha bana teklif etti egosuyla kendi aptal ütopik hayatında gereksiz sevinç yaşar. seviyorsan söylersin.