bugün

Buruşuk seviyor demekki.

Esra 26 yaşında, kaçtığı adam cengiz 54 yaşında. 2 kattan fazla yaş var. Güzel fantazi.
Kaçmakla kalmayip birde çocuk peydahlamış.
(bkz: ya ne olacağıdı)
Ne o kadına, ne o kocaya, ne de o yaşı büyük erkek komşuya bir şey olmaz. Bugün laf edilir linç edilirler, yarın unutulurlar.

Ortada kalan iki çocuk var.Kadın ve erkeğin bir kaç dakikalık zevki için dünyaya gelen o masumlar ne olacak nasıl yaşayacak. Bi de bunu düşünselerdi o pislikler.
https://www.haberler.com/...na-kacan-12725457-haberi/
bu örnekte olduğu gibi.
videoyu izleyin ve insan olarak utanın.
ondan sonra kadın cinayeti kadın şiddeti.
Cengiz bey iyi pompalıyor ise normal.
Ben onu tesadüf olarak izledim aslında biraz farklı bakmak gerek olaya o kadının tek suçu boşanmamak aslında çünkü bir adam düşünün evine bakmıyor buzdolabı boş umursamıyor karısını sokak ortasında dövüyor üzeri çamurlu diye eşini arabasına iş çıkışı almıyor kadın çalışıyor sen cahilsin diyor parasını elinden alıyor karısını alt komşuna bırakıp rahatça keyfine bakabiliyor çocugu olacak ben bakamam diyor kürtaj yaptırmaya kalkıyor her olayda alt komşusunu çagırıp yardım istiyor böyle bir adam. Sonra diyor karım beni aldattı esra erol ve avukat. Mutluluk sadece karnının doymasımı diyor tok açın halinden anlamaz birde adam kadının gözü önünde eşini aldatıyor kadın haklı demiyorum boşanmak yerine böyle yapması iğrenç ama. Muhtemelen intikam amaçlı böyle. Davranmış adam adam değil asıl sorun burada sen karını ele muhtaç edersen oda başkasına gider.
adam dünyalar iyisi bir adam. bunları hak etmiyordu. yazık oldu.
ilginç olan adam bebeği gururlu bir şekilde tutmuş. Hiç geri vites yok. Kadında öyle , aslanlar gibi duruyor.

Adam biraz pasif kalmış sadece.
Esra Erol'da vardı biraz izledim,kadının yerine ben utandım.
selia gibiler evde kalsın, bu 'komşularda' gitsin 2nci karı olarak evli kadınlara çağsın.
beyle vaziyetin içine sogam.
Yargılamak kimseye düşmez. Nasıl bir hayat yaşamıştır? isteyerek mi evlenmiştir? Mutlu mudur? Mutsuz mudur? Kimsenin konusu olmamalı. Hani herkesi sadece "Tanrı" yargılardı.Ne oldu da herkes ahlak bekçisi kesildi. Bırakın bu ayakları. "ahlaksızlıkta"(!)seviyeyi aşmış ne insanlar var. Bu kadın onların eline su bile dökemez.
esra erol ve benzeri tv programlarının ahlaksızca olayları meşrulaştırmasının örneklerindendir. bu tarz programlar yayından kaldırılmalıdır.
görsel
görsel
düz mantıkta bakacak olursak adam 28 yaşındayken kadın doğmuş ve kadın 28 yaşına geldiğinde adam 56 yaşında oluyor. (doğru hesapladım sanırım) 56 yaşındaki adama kaçıp üstüne bir de çocuk yapacak kadar midesiz bir kadın bu ülkede yaşamamalı.
Kurtçuklar kendi aralarında oynuyor işte.
Madem sevgin bitti aç davayı boşan sonra ne yaparsan yap.
Bu tiplere bakınca...
Neden ise artık şaşırmıyoruz, gayet normal geliyor.
Tersi olsaydı anormal olurdu.
ülkücü kimliğiyle gezen herifi gerçek ülkücüler bir güzel pataklamış ellerine sağlık..
bir de çocuk kocası yerine komşusundan çıkınca sevince boğulmuştur.

allah affetsin.
genel maddiyata önem veren bir çok kızın temsilidir.
(bkz: çomar)
müslüman olması şaşırtmamıştır.