Bu aralar üşengeç olmam ve son bir kaç yılda da bende oluşan erteleme hastalığı. Sanırım sıkı bir gaza ihtiyacım var.
Şu inadı ve şüpheciliği nereye bırakıyoruz. Alın bunları benden.
her gün her gün elizabet bu nedir arkadaş!
aşırı kibar ve mütevaziyim arkadaşlarım bu huyum yüzünden benimle alay edip dalga geçiyorlar ama benim kadar olgun değiller.
ne kadar uyursam uyuyayım hep uykumun olması. uykumu alarak uyandığım tek bir gün hatırlamıyorum.
Hirsli degilim.
nereden geldiği belli olmayan her düşüncenin alanına kapılıp gerçekleştirmeye çalışmak, nefret ediyorum bundan. farkında olursam eğer geldiği gibi gidiyor ama çoğunlukla hazırlıksız yakalıyor.
Üşengeçliğimi sevmiyorum. Çoğu defa bunu değiştirmek için karar alsam da bundan vazgeçemiyorum. Yeniden karar alma anındayım şimdi.
Umursamazlık ve sinirlenememe durumu sanırım, geçen gün sinirlenmem gereken bir olay oldu , rol yapayım dedim sinirlenmiş gibi ama Samanyolu TV'den öteye gidemedim.
Karşımdaki kırılmasın diye kendimi zor durumlara sokmak. Aniden gelen gitmek istiyorum kafası.
Sigara içmek.
Sıkılganlık.
Sulugöz olmam.

Beğenmemek az kalır. Nefret ediyorum bundan.
Şey olabilir mi milyonlarca sperm içinden birinci gelip doğmuş olmam? Ödüle de bak bu iğrenç dünyaya gelmek..
seri sıkılmak..çok hızlı tüketip sıkılırım her şeyden.
Törpülemeye çalıştığım özelliktir aynı zamanda, çünkü o olmadan daha iyi biri olacağımı düşünüyorum.

Fevri olmak. 5 düşünüp 1 konuşacağım zamanlar gelsin artık. Çok konuşuyorum sözlük.
kendimi elestirirken agzima sicip ozguvenimi zedeleyip birakiyorum. insan insana bunu yapmaz
Her şeyimi beğeniyor olmak..
Fazla iyi olmamdır.
Ayranla tavuk döneri aynı anda bitiremiyorum.

ilk önce tavuk döneri yiyorum, en son ayranı içiyorum.
insan olmayanlara insan muamelesi yaparak derdimi anlatmaya çalışmak. Boksunuz bok.
Çok hareket etmek, çok yürümek ve plansız yaşamak.
1. Aşırı kararsız olmak.
2. Yaşadığım her şeyi çok ayrıntılı tekrar tekrar düşünüp kendi kendime moralimi bozmak.
3.Fazla iyimserlikten kaynaklı sanırım biraz tatlı saf olmak. Hayır salak değil tatlı saflık çok uyanık, kurnaz olamama.
Zerre inatçı değilim, sıkılırsam kolay cayarım.
insanları aramayı unutuyorum.

Sürekli etrafımdaki insanlar beni arayıp halimi hatırımı soruyor.
Şu alışkanlığı nasıl edineceğim?
aptallık.

yerli yersiz her şeyi midem ağrıyana kadar düşünmek.
çabuk kapılmak, bu huyumu bir türlü yenemiyorum.