bugün

para için dünyanın en cahil insanları ile muhattap olan adam.

şaka bi yana ayrı bi adam. severiz.
bu yaz yayınlanan bir bölümde yarışmacının kilosuyla dalga geçmişti. bazen tuhaflaşıyor bu adam.
istanbul devlet tiyatrosunun Antigone oyununu yöneten insandır. oyun sonrası ne yaptın kenan! tepkisi vermek normaldir. (#17764607) ve (#17669657) entrileri ne yaptığını oldukça güzel anlatır. bunlara ek olarak ise finalde creon'u götüren takım elbiseli iki fedaiyi görmek insanı gülümseten, hatta çok gülebilme yeteneğine sahip insanları koparandır.

içilen ant: olur da kim milyoner olmak ister'de karşısına çıkarsam, çalıştığı ekibi değiştirmesini salık vereceğim. tavsiyeme uyar da sonuç değişmezse bir sonraki 'kim 500 milyar ister' versiyonu olan 'kim milyarder olmak ister'e (malum para değerini yitirecek, sıfırları yeniden koyup duracağız) katıldığımda 'artık bu işi yapma dostum' diyeceğim. hepiniz göreceksiniz, o gün editi de çakacağım nah hemen şuraya. şura.
belçika da sınır polisleri tarafından gözaltına alınmıştır.kendisinin türk ve müslüman olduğu için böyle bir tutumla karşılaştığını belirtmiş.

http://www.haber7.com/unl...elcikada-gozaltina-alindi
değerli bir adam.

kaliteli insan.

fazla söze gerek yok, adam king. *
ekrandaki az sayıdaki kaliteli insandan biri.
bi dönem şehir tiyatroları müdürlüğü bile yapmış,değerli sunucu oyuncu yönetici.
adam sormuş niye geldin.

bu da demiş ki sana ne?

şimdi sen adamların ülkesine gidiyorsun ve sana ne diyorsun buna rağmen özgürlük adı altında kenan ışık savunuluyor. saygı duyuyorum ama aynı özgürlük anlayışı bizim kendi ülkemizde niye olmuyor lan o zaman?

sen bu ülkenin bir polisine, bu ülkenin vatandaşı olarak, bu ülke sınırları içinde sana ne de bakayım ne oluyor.

başkasının götündeki incir çekirdeğine bakacağımıza kendi götümüzdeki indir ağacına bakalım önce.
http://www.kenanisik.com
http://www.adilisik.com
(bir milyonluk soruyu açtıracak olan şeyma özin isimli arkadaş henüz sıradan bir yarışmacı olarak o taburemsi şeye yeni oturmuş kendini tanıtmaktadır.)

- galatasaray üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümünde okuyorum. sinema eleştirmeni olmak istiyorum.

+ diplomayla mı sinema eleştirmeni olunuyor. nerde sinema eleştirmeni olacaksınız diplomanızı aldıktan sonra?

(2 bin liralık "hangisinin yazımı doğrudur" sorusunda yarışmacı seyirciye sorma jokeri kullanır.)

+ siz yarın sinema eleştirmeni olup da bu kelimelerden birini yanlış yazarsanız sizin vay halinize. size "sen önce kullandığın kelimeyi düzgün yaz ondan sonra bizi eleştir" derler.

( 250 bin liralık soru...)

+ bizim programımız hakkında da bir eleştiriniz var mı? genç bir eleştirmen adayından... gerçi siz sinema eleştirmeni olmuşsunuz zaten.

tanım editi : sunucu
ilber ortaylı ile liseden sınıf arkadaşı imiş.

(bkz: tarihin arka odası/#20204298)
yarışma da özenle yarışmacıların dikkatini dağıtabiliyor büyük profesyonellik ile.
Beyefendidir. Sunduğu bilgi yarışmasında halktan insanlara samimi davranırken "ben elitim,kültürlüyüm"havalarındakilere iğneleyici tavırlar sergileyen kişidir .
Benjamin button.
kendisine girilen entryler ikiye ayrılır; recep tayyip erdoğan'ı övmesinden önce, recep tayyip erdoğan'ı övmesinden sonra, tıpkı diğer ünlülerde olduğu gibi. yani ya bizdensin ya da kara toprağın.
çok beyefendi, bilgili, kültürlü, nazik, naif, centilmen bir adam.
entel olabilir her bi sikim olabilir. bunlar bu adamın yavşak bi şovmen olduğu gerçeğini değiştirmiyor. bkz: dün akşamki program.

aynı camiadansın diye, belki şahsen tanıyorsun diye tuncel kurtiz konusunda herkesten ondan bundan bizden daha hassassın. ama bu sana, tuncel kurtiz'in sesini tanıyamayan yarışmacıya "üzüntüm tuncel kurtiz'i tanımayan biriyle muhattap olmaktan kaynaklı" deme hakkını vermiyor amına kodumun ukalası. bu yaptığının adı şov. göz doldurmaca, duygusal tripler falan siktir ordan.
haklı ve doğru adam.

ulan tuncel kurtiz daha 4 gün önce vefat etmiş sen hala adamın sesini taniyamiyorsan daha ne diyem.

her yerde belgeselleri, reklamları ve otu boku seslendiren çalışan adam rahmetli olmuş gündemde nsen bunu bilmiyorsun oraya çıkma.
tepkisinde haklı ama kantarın topuzunu biraz kaçırdığını düşündüğüm zat.
hislerinin yoğunluğu onu tribünlere oynuyor gibi gösterdi.
(bkz: malatyalı)
öldü mü lan?
Seyirciye tokat atan sunucu. Iyi yapıştırdı ama.
Tuncel kurtizi tanımayan yarışmacıya az bile yapmış sunucu. Lan tuncel kurtiz bu nasıl bilmezsin?
Bu adami severim iyidir hostur ama sayisalcilara bu kadar duskunlugunun sebebini anlamiyorum hayir bi sozelci gelse bogazici veya yeditepe mezunu olmasa itin gotune sokcak gibi.

Büdüt:sayisalciyim.
haddini aşmamıştır fikirlerini söylemiştir. bravo..
güncel Önemli Başlıklar