bugün

kemalist, laik, ulusalcı artık adları herneyse,

bu vatanı sadece kendilerinin sevdilerini iddia eden, kendi partilerine oy vermeyenlerini vatan hainliği ve cahillikle suçlayan kemalist tayfanın yüce milletimiz tarafından sevilmediği gerçeğidir.

kemalistler toplum tarafından sevilmiyorsunuz! izmir, edirne, muğla gibi illere çekilmisşiniz. denize dökülmeniz yakındır.

ya halktan yana olacaksınız ya da tarihin karanlık sayfalarına gönderileceksiniz.
arap hayranı, ülkeyi parsel parsel satan akpciler tarafından sevilmez sadece.

eee bu da gayet normaldir, akpcilerin her açığını ve vatana nasıl ihanet ettiğini söyler kemalistler.
kemalistlerin halkın ta kendisi olduğu gerçeğiyle çelişir.
çok genel bir genelleme olmuş,aynı halk diin istismarcısını, dini sömürü aracı olarak kullananları, gücü ele geçirdik ülkenin içine istediğimiz gibi şıcarız düşüncesine sahip olanları,yandaşa ihaleleri vererek zengin edenleri,aynı düşünmüyorsak sen hainsin,bölücüsün diyenleri de sevmiyor napcaz şimdi.bilemedim bak.
chp'ye türkiye'nin %75'inin oy vermemesinden bellidir.
Kemalist in gerçek anlamı atatürk ve inkılaplarının her ne şartta olursa olsun savunucu anlamına gelir.muhalefet olmak kemalist olmak değildir. denize dökülme meselesi kemalist insanların devlet düşmanlarına öğrettiği bir gerçektir. devleti kuran adama yapılacak en kötü şey onun savunucularını kötülemektir.
kemalistler zaten halk olduğu için baştan mantık hatasıyla fire vermiş başlıktır.
halkın sevmediği atatürk'ü sevmeyenlerdir. asıl gerçek budur.

(bkz: atatürk karşıtlarının sözlükte depolanması)
üzerinde atılıp tutulan kavramların kaynaklarına bakmak lazım.

kemalizm denilen şey m. kemal tarafından isimlendirilmemiştir. onu çok seven insanların vebali ise atatürk'e yüklenemez.
tıpkı, hz. peygamber tarafından yaratılmamış olan mezhepler gibi. çıkıp da hanefilik iyi, şafilik kötü vs demenin de alemi yok. çünkü bunlara ihtiyaç yok. Kuran ve gerçek sünnet, anlamak isteyene yeter.
hangi halk? sanırsam aşırı müslüman halk demek istedin.
(bkz: x gerçeği diye başlık açınca ispatlanmış sanmak)
Ne söylenirse söylensin insanlar bu konuda duymak istediğini anlayacaktır.
kemalizm üzerinden kendi çıkarlarını kullanan insanlar yüzünden sevilmez. zaten gerçek kemalistler de bu insanlar yüzünden fazla konuşmaz. olmasaydın olmazdık diyip ben atatürkçüyüm demek resmen çok rezil bir ifade, kemalist biri olarak utanıyorum açıkcası, peygamber değil ulan bu adam bizim gibi bir insan, yaptığı işler çok büyük, vatana hizmedi paha biçilemez ama bir insan, yaptıklarına mana yüklemek lazım şahsına da elbet ama bunu peygamberleştirme derecesinde yapmamak lazım.
Doğrudur. Kemalistlerin çoğu din düşmanıdır doğruya doğru şimdi.
Ve müslüman mahallesinde salyongoz satılmayacağını bilmeleri gerek. Şahsen bende sevmiyorum bunları.
gerçek değildir. külliyen yalandır. isterseniz bilimsel deneylerle de kanıtlanılabilir.

dışarıya çıkınız sayın yazarlar, 2 gruba ayrılınız bir grup atatürk'ü seviyorum diye haykırsın, öteki grup atatürk'e hakaret etsin.
bakalım halk hanginizi linç edecek?
denemeye varım diyenler???
Kemalistlerle gerçek atatürkçüleri ayıramayan yazarların inkar ettiği gerçektir.
Atamı seviyorum ama bu kemalist gençliği sevmiyorum ne yani ben atatürk düşmanı mıyım ? Hadi ordan işte bu yüzden kaybediyorsunuz.
dogrudur. halktan anladiginiz barzani'yi alkislayanlarsa tabii. halk diye millete yutturduklariniz da jeeplerde fink atip gemicik sahiplerini saksaklayanlar iste.
çoğu kişinin kemalist ve atatürk'ü sevenleri ayrı görmesinden kaynaklanan durumdur. ayrı mıdır değil midir bilmiyorum. zaten kemalist de değilim. ancak gördüğüm kadarıyla kemalistler atatürk'ü sevmekle kemalizmi aynı şey görüyorlar. kendilerine laf eden herkesi şeyh eteği öpenler olarak yaftaladıklarına göre... belki de bu yüzden sevilmiyorlardır kim bilir?
yanlış bilgidir. atatürkçülüğü belli bir kesimin sanan cahil arkadaş önermesidir. bu ülkede atatürk ü sevenler değil, sevmeyenler ötekilerdir. bu böyleydi, hala böyle ve hep böyle kalacak.

not: başlık ve tanımın tek amacı atatürkçülere "artık siz azınlıksınız" düşüncesi aşılamaktır. hiçbir şekilde galeyana gelmeyin. hep ne deriz:
"Bir hızla kötülüğü, geriliği boğarız,
Karanlığın üstüne güneş gibi doğarız,
Türk'üz, bütün başlardan üstün olan başlarız,
Tarihten önce vardık, tarihten sonra varız."
pek çoğunun dinden uzak ve müslümanlara karşı önyargılı olmasınının sebep olduğunu düşündüğüm durumdur.
kemalistlerin de halk tarafından oluşturulduğu gerçeğini değiştirmez. bir de insanlar bölünerek bir yere varılmaz. pandalar ölmesin!
(bkz: mesajımı verdim gidiyom)
halkın yüzde 60 oranında aptal olduğu gerçeğiyle yüzleşirsek kemalistlerin pek umursamadığı olaydır, zira laikliğin olduğu bir toplumda din ile oy alan bir parti varken bu konuyu tartışmak yersiz ve saçmadır.
halk denilen kemalistler olduğu için, tamamıyla yanlış bir çıkarımdır.

yüzde 47 nin kemalist olmaması, ampul kafalı olması demek, geri kalan yüzde 53´ün ampul kafalı olmadığı anlamına gelir.

pkk yı ciddiye alıp, ona geçerlilik kazandıran politikaları uygulayan bir partiye destek veren adamı da müsaadenle kemalist dediğin grup "vatan haini" ilan etsin , di mi yani?... senin devletinin üniformasını taşıyan adama , o üniformayı giydiği için ateş edip öldüren adamlara destek verip onlara geçerlilik kazandırma yolunu açan, eskiden dağdaki terörist olanı bugün milletvekili yapan bi iktidarın da "vatan haini "olmadığını iddia edene de insanın ağzını bırakıp başka bi yeriyle gülesi geliyor.

senin devletinin askei olduğu için insanları öldüren adamlara destek veren bi parti programının vatan haini olmadığını söyleyebilmek için, kör falan olmak lazım. eskiden demirel´e vatan haini derlerdi, ancak o adam hiçbir zaman oslo´ya gidip pkk´yla görüşmezdi. hiçbir zaman. buna rağmen o bile, vatan hainiyse, haliyle, akp tabiatıyla vatan haini olacak. yani bi de akp linin çıkıp da "ben vatan haini değilim" demesi abesle iştigal bir durum olmuyo mu yani?...çıksın mertce, ben amerikan ortadoğu politikalarının türkiye üzerinde uygulanmasını istediğim için oyumu akp´ye veriyorum, desin. daha bi saygınlık uyandırır.
olmayan gerçektir. halk kim? tek halk siz misiniz? düşmez kalkmaz bi allah. gün gelir sizin seçtikleriniz değil başkalarının seçtikleri iktidar olur, çoğunluk olmadığınız zaman da "biz halkız ne yapsak doğrudur" diyebilecek misiniz acaba?